Results 1 to 1 of 1

Thread: Vše na jednom místě ?

 1. #1
  Arkady2000's Avatar
  Join Date
  Aug 2014
  Posts
  16
  Server
  CLA01

  Lightbulb Vše na jednom místě ?

  Ahoj,
  pomalu se to tu plní, hlavně cech The Maestro se činí.
  Nebylo by dobré mít ty informace na jednom místě a uspořádané (některé thready tu jsou připíchnutém, jiné ne a mizí v propadlišti) ?
  The Maestro rozjeli vlastní stránky ( kdo neznáte tak tady http://www.mmho-themaestro.eu/) a tak předpokládám, že tam postupně všechno převedou, ale přesto jsem sám koupil doménu a hosting pro fan stránky.

  Celé to vyprovokovala jedna diskuze ve hře asi před třemi týdny, bohužel původní zájemci se mi už neozvali a tak hledám přispěvovatele, redaktory a časem možná i šéfredaktora.
  Na stránkách toho zatím moc nemám heroes-online.info, ale jsem ochoten je financovat aby tam nebyla reklama a pomalu přidávat další obsah.

  Máte někdo zájem pomoci ? Přispěvovatelé obdrží unikátní emailovou adresu heroes-online.info.

  Speciální nabídka pro The Maestro: nechcete se přesunout někam kde nebudete muset mít všude reklamu Webnode ? Můžete klidně dál používat tu webovou adresu, já bych vám poskytnul část webového prostoru.

  Arkady

  P.S: no tka nic, The Maestro už se přesunuli jinam dobrý stránky...což mě vede k otázce zda se "uživí" dvě s českým obsahem
  Last edited by Arkady2000; 21.09.14 at 23:02.
  We just started!
  http://heroes-online.info/
  Pokud to myslíte vážně, pomozte nám naplnit stránky obsahem - první české FAN stránky o M&M:HO

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Ubisoft uses cookies to ensure that you get the best experience on our websites. By continuing to use this site you agree to accept these cookies. More info on our privacy.