Results 1 to 6 of 6

Thread: BLAD gry, osiagniecia: prowincja, mapka Nar-Heresh

okogi's Avatar
    Server
    CLA01

Exclamation BLAD gry, osiagniecia: prowincja, mapka Nar-Heresh

itam
    pisze w sprawie bledu w grze , na moim koncie mam bohatera powyzej 30 poziomu, to nekromanta , jednak nie mam dostepu do pelnej mapy 2giej prowincji mimo ze juz 2x rozpoczynalem gre frakcja smierci. pozwolilem sobie dolaczyc prtsc:

z powodu tego bledu nie jestem rowniez w stanie zaliczyc osiagniecia w grze , ten ukryty fragment mapy to sam poczatek rozgrywki i poprostu wczesniej nie zauwazylem tego bledu.

prosze o uzupelnienie mojej mapki i osiagniecia , jak rowniez mozecie sprawdzic konta innych graczy bo z tego co slyszalem to sytuacja moje nie jest odosobniona.

pozdrawiam
    okogi

PS bohaterowie : blad w temacie , dotyczy osiagniecia '' BADACZ'', Nar-Heresh Wedrowiec

ps Tema w niewłaściwym miejscu.
    Last edited by DanYt0; 21.09.14 at 22:59. Reason: zły dział

Server
    CLA01
    tez mam ten blad

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Okogi dostałes to osiagniecie i czy pisałes do supportu? Czy jest jakas misja z tym zwiazana? mam 3 postacie i zadna nie ma dostepu do tego rejonu;/

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pyraigzik View Post
    Okogi dostałes to osiagniecie i czy pisałes do supportu? Czy jest jakas misja z tym zwiazana? mam 3 postacie i zadna nie ma dostepu do tego rejonu;/
    hej
    nie , nie dostalem osiagniecia , mapka zakryta jak widac

pisalem do suportu , oczywiscie ''badaja'' sprawe , przynajmniej tak sie wykpili w emailu
    problem pojawil sie po aktualizacji , bo zmienili poczatek gry , czyli jak zaczales przed aktualizacja to raczej nie odkryjesz juz tego terenu , niestety

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Dzieki za info

Jagheera's Avatar
    Server
    CLA01
    hej. Czy support coś odpowiedział w tym temacie od tego czasu?