Results 1 to 10 of 10

Thread: Obtížnost bitev

Server
    CLA01

Obtížnost bitev

Dobrý den všichni.

MMHO je super, jedna věc mě ale poslední dny pořádně rozčiluje a to jsou bitvy... Samozřejmě chápu, že se počítá s tím, že člověk si do bitvy v případě nouze přibere někoho dalšího (souboje s bossem apod.) ale nepřijde mi opravdu normální, aby skoro v každé bitvě člověk buď musel bojovat s někým anebo přijde o téměř všechny jednotky. Nešlo by, aby prostě hra dokázala vygenerovat takovou bitvu, ve který může být spokojený i člověk, co chce hrát spíš sólo? Bitvy mě opravdu pomalu ale jistě začínají pěkně rozčilovat a upřímně, přestože hra vypadá skvěle a baví mě, tohle začíná být důvodem, proč uvažuji nad naprostým finišem v této jinak skvělé hře. Nemám čas sedět u PC celé dny nebo celé odpoledne jako třeba někteří školou povinní hráči a to, že jednu bitvu musím přehrávat třeba třikrát a ještě pak čekám na armádu, to mě opravdu, opravdu nebaví. Proč nedat prostor i těm, kteří si prostě chtějí zahrát chvilku sami?

Server
    CLA01
    Ono jde o taktiku a správné složení jednotek.
    Já mám rytíře smrti lev 30+, klerika lev 15 a všechny boje jsem zvládl sám bez pomoci a větších ztrát co bych nějak pocítil. Podotýkám, že nejsem dobrý hráč, ale spíše tak asi průměrný.

Jinak, když někomu pomáhám, tak kolikrát absolutně nechápu s čím to tam vůbec chodí, mlátí to do očí dokonce i mě.
    Berou si zbytečně moc luků, nenapadne je se zabarikádovat a špatně se postaví, nebo na svůj char si berou nevhodné jednotky.
    ------

Edit: Po patch, už je situace úplně jiná.
    Last edited by Propast; 26.09.14 at 16:28.

Server
    CLA01
    no ono vice mene ti hra nedovoli vzit spatny build pokud ho mas tak prohrajes a naopak ... treba u rytire vyber jednotek je hodne tezka vec kdyz ho omezuje v taktice jen jeden tah ja pouzivam 2x andel 2 x svetice a 2x knezi takze aktivni jednotky mam jen 4 ... knezi jen leci ... jsem v zemi svetla a obcas dam bezeztrat jinak to je obcas 1 andel ci nakej knezi... lucistnik je dobra vec spise na maga ale rytir si je nemuze dovolit nema zadnej dispell a to je dost omezujici ...

Takze pokud hrajes Maga tak delas neco spatne ten ma malo kdy problem ale pokud hrajes rytire tak se ti nedivim ten je tezkej aby sis ulehcil tak musis sestavit lepe jednotky a vzit podpurny skilly pripadne nakej ten svitek ...

Server
    CLA01
    Možná to bude znít útočně a hloupě, ale vřele doporučuji prostudovat metody základů boje, mmho-themaestro . eu např.... Já si celkem maně vybavuju, že do pátého levelu jsem měl neskutečné ztráty. Pak jsem se mnohé naučil, mnohdy stačí kliknout na to na co chceš útočit máš tam napsanou sílu jednotky, pokud ta síla je podstatně větší a ty nemáš nastavené jednotky do nějakého taktického rámce + uzdravování, tak se vůbec do toho nepouštět. Co se bossů týče, je fakt, že některý jsou těžký. Pořád to ale není jako třeba L2 kde na jednoho bosse potřebuješ patnáct lidí. Mě se vyplatilo vždycky počkat pět deset minut přímo u bosse, pozývat lidi co tam přišli (bez toho aniž bych jim psal) a vždycky se někdo chytil, anebo mě někdo pozval. Chce to prostě zkoumat. Někdy si můžeš dát i lebku u normální bitvy a skusit si těžkou bitvu a když budeš mít pocit, že ti to nevyjde, prostě zmáčkneš bílou vlaječku a ustoupíš. Tyhle těžký bitvy jsou příprava na bosse, ze které jde couvnout a stojí to akorát jednotky a ne body.

Server
    CLA01
    Ahoj, díky za reakce
    Teď už je to jinak po těch změnách taky trochu nebo mi to aspoň tak připadá...

Server
    CLA01
    Ahoj, proč se tak neúnosně prodloužil dosah leteckých jednotek. Zvláště když jsou velké jsou tam velký ztráty. Jsem pro snížení na původní dosah.

Server
    CLA01
    Zdravím, mám poměrně zásadní věc k boji. Jsem rytíř smrti level 30+. Dnes jsem narazil na boj, úroveň Hrdinská(zkoušeno i na experta). Stálo tam proti mě 9 jednotek lichů sečteno podtrženo 1000 kusů. S tím jejich novým skillem, plošná Zkaženost, je to velmi špatné a pro rytíře nehratelné. Není žádný dispel ani nic podobného. První kolo jsem přežil bez úhony, ale po aktivaci zkaženosti mi za každý útok 1/3 celé skupiny padla. Vpodstatě to nejde vyhrát. Efekt trvá 3 kola a doba nabíjení je totožná. Sice už pak jsou slabší, ale i tak. Většina jednotej je do 3 kola mrtvá. Vylepšené tkadleny dostávají údery za 7-8000 dmg.

RaSvaj's Avatar
    Server
    CLA01
    Tady popisuju zhruba to podobné akorát s jednotkama utečenců z bažin prostě pro rytíře nehratelné
    Last edited by RaSvaj; 28.09.14 at 18:44. Reason: Odstraněný zbytečný komentář
    Cech TheMaestro
    http://www.mmho-fan.cz/

Server
    CLA01
    Ano, ano. Vpodstatě to samé. Také se přiznávám, byli to utečenci z hor. Nejlehčí jednotky ze hry. Jsem rád že tímto fenoménem netrpím sám a nezakrněl jsem při taktice

Server
    CLA01
    Otevřeně přiznám, že mě dostali utečenci z hor také (jed plivající pavoučci, bylo jich asi 7 stacků). V boji zařvalo 2 x 235 duchů, ostatní jednotky jakž takž přežily.

Od nasazení nové verze se dost často stává že v bitvách jsou monostacky (jeden a ten samý druh jednotky), ačkoliv v předešlých verzích tomu tak bylo jen vyjímečně.
    Last edited by Darken1; 28.09.14 at 22:07.