Results 1 to 8 of 8

Thread: Błąd: Kamienie wsród piasków

Server
    CLA01

Błąd: Kamienie wsród piasków

Misja jak w temacie: Kamienie wśród piasków
    Misja prosta polega na dotarciu do posągu aniołów wzięciu misji poszukaniu zwiadowcy na pustyni i tyle.
    Problem: nie mam strzałki całą pustynię przebiegłem w zadłuż i w szerz brak rozwiązania
    Miejsce: szepczące równiny
    Rozwiązania których się podjąłem:
    1. reset gry log out log in - brak rozwiązania problemu
    2. reset misji: niemożliwy (misja automatycznie zrobiona, nie da się poddać misji)
    3. współpraca: czyli ukończenie tej samej misji z towarzyszem (nie działa ponieważ misja jest automatycznie zrobiona na starcie)

Problem:
    1. brak możliwości porzucenia wykonanej misji
    2. brak możliwości zaliczenia misji z towarzyszem

Rozwiązanie:
    1. dodajcie porzucenie misji wykonanej (czy będzie się resetować misja czy będzie czekać na nią trzeba do dnia następnego nie ma znaczenia)
    2. mogę podać wam log do konta i oczekiwać usunięcia misji bądź poddania-jej w jakiś sposób
    3. drastyczne posunięcie usunięcie całkowicie misji z gry (tego bym nie robił)

Czekam na odpowiedź

Server
    CLA01
    Potwierdzam ten bug - też go mam - misja od razu wykonana nie da się z niej zrezygnować - a npc nigdzie nie ma i strzałka się nie pojawia.

Server
    CLA01
    Potwierdzam, że problem występuje i jest on dość uciążliwy, ponieważ po ograniczeniu do 3 liczby misji jeden slot mamy zajęty co mocno drażni.
    Można dodać, że przeczesałem całą pustynie lecz na Strażnika się nie natknąłem.
    Last edited by olej52; 04.10.14 at 21:28.

Server
    CLA01
    mam ten sam problem wcześniej to nie przeszkadzało ale przy dwóch wolnych slotach ganiania za dużo

Server
    CLA01
    U mnie jest to samo...

Server
    CLA01
    Dopisze sie do pozostalych

Server
    CLA01
    Brawo, problem jest zgłoszony już miesiąc temu i nadal wisi... ale oczywiście wszystko ok, bo jest... stale monitorowany :]

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękuję za Wasze zgłoszenia.
    Jesteśmy świadomi występowania błędu w misji i pracujemy nad usunięciem źródła problemu.

Proszę, aby osoby, które doświadczają tego problemu skontaktowały się z obsługą klienta, w celu uzyskania pomocy.