Results 1 to 2 of 2

Thread: Jak vymáčknout ze Sandra co nejvíce zkušeností ? [+2 pictures]

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01

Lightbulb Jak vymáčknout ze Sandra co nejvíce zkušeností ? [+2 pictures]

Měl jsem takový problém, absolutně jsem odmítal přijmout tento dialog po zabití Sandra, chtěl jsem si vzít runu na 30% a svatyni na 10% zkušeností, abych z takového množství expů vytěžil co nejvíc, o tom přece ty runy jsou ne. Bohužel dialog se pravděpodobně nedá zrušit ničím jiným než odkliknout "Dokončit" ? Je to úmysl, nebo nedostatek ?

Nakonec pomohlo nechat se přijmout do skupiny a pozvat se do boje, dialog zmizí a za zády vám zůstane viset anděl s otazníkem nad hlavou .)

Ve výsledku: Vytlačil jsem z toho 217 840 zkušeností tzn. o (40% víc) 62 240 zkušeností navíc a to se přeci vyplatí Pro high úr. to už je asi nic moc, ale pro člověka na 25 úr. je to solidní dávka.
    Last edited by Orichi; 20.09.14 at 11:31.

Server
    CLA01
    Přijde mi to trochu na hraně (ne to, že chceš získat víc zkušeností, ale způsob provedení), rozhodně bych to nedával jako tip pro další. Navíc, to kolik zkušeností dostaneš víš předem, takže není problém si úlomek vzít dostatečně dopředu (pravda se svatyní by mohl být problém vzhledem k délce boje).
    Last edited by Darken1; 21.09.14 at 10:38.