Results 1 to 7 of 7

Thread: NERF expů, krystalů a surovin za bosse a questy

Server
    CLA01

Výkyvy v odměnách za questy

Níže psané už neplatí - po 3 dnech na jedné a 4 na druhé postavě (to samé další dva hráči v cechu - jeden po dvou, druhý po čtyřech dnech) se odměny za tabulové questy vrátili k normálu. Topic prosím přesun (asi k diskusi o mechanismech). Ponechávám většinu původního textu dole.

Problém ovšem přetrvává - mohl bys BBRothprosím zjistit/ vysvětlit jakým způsobem ty odměny poskakují? Protože pokud někdo hraje jen o víkendu, nebo prostě jen pár dní - a bude mít stejnou smůlu jako my (já dva chary a další dva hráči s jedním), tak bude níže popsané lvl dělat opravdu dlouho - nedejbože pokud hraje sám a nemá CQ - což určitě není ani plánované, ani chtěné, ze strany BB.

Doteď byly slabší dny, kdy třeba člověk dostal jen 1-2 questy s vyšším prahem odměny (níže popsané lvl většinou 49-59k expů a v případě surovinových 3-4k zlata, 200-350+- dřeva a 100-200 železa - píšu po paměti, nejde o přesná čísla), a silnější dny, kdy takových měl třeba 5 - ale aby měl několik dní po sobě jen odměny 10-19k expů, když na lvl potřebuje 1,5 mega to dost špatně vymyšlený generátor questů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Během minulých 3 dnů (nevím kdy přesně) došlo k nerfu surovin a expů za questy - mohl bych vědět kde se o tom píše? Ani na fb, ani zde jsem nenašel jedinou čárku. Nejvíce je to vidět na questech městských tabulí.

Vyzkoušeno na dvou postávách lvl 27 a 29 osobně, potvrzeno dalšími z cechu.

Edit: Tak s exp svatyní a úlomkem 10% exp jsem dostal za všechny daily, kterým se exp odměna upravuje dle lvl, 2 cech questy a všechny questy na krystaly v šeptajících pláních a zemích světla (krom obléhaček), necelých 500k - což je 1/3 lvl. Dříve se dalo každý den, bez obléhaček, udělat lvl po lvl 25/26 a od 26-28 jeden lvl za necelé dvoudenní daily.

Upřesňuji - za dnešní daily výše popsané + 2 CQ mám 494 283 exp. Rozdíl mezi lvl 27 a 28 je 1 425 000. Smutné.
    Last edited by Carthoo; 21.09.14 at 18:34. Reason: Po 3-4 dnech zpět na normále u všech postav
    Web cechu TheMaestro
    Videa, návody, seznamy jednotek a artefaktů...

Server
    CLA01
    Přidávám se k žádosti o vysvětlení systému odměn.

Padají mi buď sr**** na HRDINSK0 bitvy, nebo samej svitek.
    A když padne artefakt, tak pro SILU, nbeo NECRO.

A o zapomenutych mistech ani nemluvim.
    Tam mi poradnej artefakt jeste nepadnul, natoz kolik casu to stoji.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Připravujeme se na zavedení další aktualizace, více k tomu řekneme snad již během zítřka. Bude to snad obsahovat i odpovědi na vaše otázky.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Tak z cechu zní že questy fakt dostali nerv a kupříkladu "Hodnotný lov" v šeptajících pláních fakt klesl z 1500 xp na 300. Tzn to info je někde prosím?

Edit: Blbej refresh, neviděl jsem tvůj post.
    Web cechu TheMaestro
    Videa, návody, seznamy jednotek a artefaktů...

Server
    CLA01
    A kde bude vysvětlen systém odměn?
    Zajímá mě, jestli má smysl vůbec hrát HRDINSKE bitvy.

Děkuji

Server
    CLA01
    No nevím zda píšu správně,ale tady se vám ani koza nevyzná. A celkově názor na vaše aktualizace no radši je nedělejte! udělate mnohem lépe. Nebo zruště ty nové a dejte ty z minula tohle se vám teda těžce nepovedlo. Tady podstatě nemá ani smysl cokoliv psát nebo vám to je stejnak vše ukradené. A ani hrát.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by King-Cooper_CZ View Post
    No nevím zda píšu správně,ale tady se vám ani koza nevyzná. A celkově názor na vaše aktualizace no radši je nedělejte! udělate mnohem lépe. Nebo zruště ty nové a dejte ty z minula tohle se vám teda těžce nepovedlo. Tady podstatě nemá ani smysl cokoliv psát nebo vám to je stejnak vše ukradené. A ani hrát.
    Ukradené nám to není. Prosím ale o názory do hlavní diskuze o aktualizaci v sekci Diskuze.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO