Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13

Thread: Sandro & Inne czeluscie

Mandoleran's Avatar
    Server
    CLA01
    gra jest tak zrobiona by przechodzic ja na odpowiednim poziomie
    przykladowo Sandro 2 powinien byc bity na 30tym , oczywiscie da sie go pokonac i to solo na 24tym, bo mnie samemu sie udalo ale... straty sa przeogromne i troche szczescia tez potrzeba
    ale jesli 90% graczy chce sie wiesc na obcych plecach i prosza o pomoc z kazdym bosem to pozniej sie problemy nawarstwiaja
    Miałem do snadro kilka podejść. Dwa nieudane (błędy serwera) przed patchem i kilka później. Przed pierwszym podejściem do Sandro miałem 30 Lv. Po zmianach dostawałem taki wpier*** że wymiekałem około drugiej rundy. Ten swarm jednostek jest mało problematyczny jeśli nie ma za plecami maga. Straty owszem są, ale nie takie kiedy Sandro co drugą turę wali 3 czy więcej turowy czar masakrujący jednostki, a rycerz jedyne opcje na dispel ma albo w zwojach działających na pojedyncze jednostki mogąc ich używać całego jednego na turę, albo niebianki ściągnięte tylko po to (i to dużym kosztem bo trzeba je zbierać przez 5 dni przy założeniu że dziennie dorwie się odpowiednią liczbę piór), które pozatym że dispelują i to nie siebie, są nędznym wsparciem do armii i prawie zmarnowanym slotem, co daje nam 5 staków jak u maga z badziewnymi czarami bitymi jeden na turę.
    Sandro wbiłem w glebę dopiero jak wsparcia udzielił mi kolega magik który przyprowadził wzmiankowane niebianki, sam miał wiadro dipeli i masowy CC + artylerię w postaci dużej liczby liczy.
    Apropos CC u rycerza... no bardzo kur** śmieszne. Całe dwa czary oba z regenem 4 tury, z których jeden schodzi jak się palnie jednostkę, a drugi chroni tylko jednostki wyższe poziomem od celu
    kazdego bossa da sie pokonac solo , teraz jade rycerzem smierci , 22 level i bede Eriona klepal w 4tym akcie ''rog'' czy jakos tak, koncowke 3ciego juz po zmianach robilem i Sandro 1 pekl na solo rowniez
    Jeśli po patchu Sandro w pierwszej rundzie nie przynosi taktycznej głowicy nuklearnej to nie wiem o co Ci chodzi. Nawet nie zauważalnym że boss'a biłem szczerze mówiąc jedna tura na dojście a potem dwie tury hth wampirów i pająków i było po walce, zwykłe paki potworów typu chodzące kości bolały mnie o wiele bardziej i dłużej trwały walki z nimi

Natomiast jeśli chodzi o grę PO Sandro numer dwa...
    Moja armia ma około 35k siły wliczając wsparcie ze statów bohatera (a tu wliczając podobnie trefny sprzęt jak ten autora tematu), po bufie z jakiejś runy i minimum jednej kapliczki dochodzę do 40 tysięcy... paki które spotykam teraz notorycznie są od 40k w górę co przy braku CC / skutecznego pizgnięcia z magi sprowadza się do ciężkich strat w wampirach i pająkach (jak pole walki podpasuje), albo wszystkim jak nie mam jak się okopać i obronić liczy (dwa stacki), możliwości produkcyjne mam takie że mogę sobie pozwolić na 3 do 5 walk tego typu i przerwa na kilka godzin puki nie naprodukuję nowych oddziałów - w tym czasie muszę biegać po mapie szukać artefaktów do sprzedania i walczyć jak najostrożniej coby rezerwy starczyły na długo w celu sfinansowania regeneracji siły uderzeniowej armii (artefakty które mogę zdobyć nie ponosząc dodatkowych strat to te max z pustyni po 400-600 złota)
    Biorąc pod uwagę drop jak ja się mam ubrać tak aby podnieść siłę armii? Sklepy przemrażałem - biały sprzęt 30 lv jest porównywalny z kolorowym który mam obecnie, walki bohaterskie? Mogę stoczyć jedną na swoim poziomie, albo ze dwie - trzy w trybie pedobrara bijąc w tym trybie np stadko orków które spotyka sie w więzieniu jeszcze na schodach, drop wiadomo, to już wolę jednak zrobić ze 3 misje dzienne zawierające po pare "równych" walk z których dostanę podobne śmieci ale na koniec przynajmniej extra bonus w exp i może jakieś złoto / surowce / runę. Poziomy smocze? Pierwszy nie zwiększył mi liczebności stacków (i podejrzewam kolejne też tego nie zrobią), a obietnica super przedmiotów jako nagród po "nagrdzie" za sandro i nagrodach za bohaterskie walki jakoś nie daje mi nadziei...
    Prawo jest jak płot. Żmija się prześliźnie, tygrys przeskoczy, ale bydło nie chodzi tam gdzie nie powinno

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Do autora postu @CammenuS - nie zgadzam sie z pkt dotyczącym mniejszych wymagań co do zdobywania następnych leveli. Jaki to by miało sens aby każdy przechodził caluteńką gre w np. tydzień? Jakie mniejsze wymagania, chyba takie aby za codzienne logowanie już wpadało 500 k xp....Wątpie aby twórcom gry przyświecała idea zrobienia gierki na poziomie gry karcianej w Piotrusia.

Mandoleran's Avatar
    Server
    CLA01
    Fajnie za smocze poziomy nie otrzymuje się materialnych nagród. A najwyraźniej wedle twórców gry +5 punktów do prawdopodobnie losowych statów bohatera (za levele do trzydziestego takie rzeczy wzrastały chyba 20 i więcej punktów) to potężny bonus o którym mówi opis smoczych leveli. Tylko gdzie te nagrody o których była mowa?
    Prawo jest jak płot. Żmija się prześliźnie, tygrys przeskoczy, ale bydło nie chodzi tam gdzie nie powinno

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2