Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Czerw z Otchlani

Server
    CLA01
    Ktoś tam go ma ale z tygodnia na tydzień coraz więcej osób go nie widzi. Na tym serwerze ja go widziałem tylko raz i od pół roku go nie widzę. Inni mieli więcej szczęścia i widzieli go dłużej. Błąd występował na closed beta i tam go nie naprawili. Zaraz chyba rok mienie, a ten błąd dalej występuje.

Server
    CLA01
    Wielokrotnie był zgłaszany, zarówno poprzez "prywatne" zgłoszenia jak i oficjalne na forum.
    BB_Naerjan udaje, ze nie widzi tych zapytań, ale zapewne "szczegółowo analizują sprawę i rozwiązanie może zająć nieco więcej czasu"...
    Nie mogę również doprosić się o to aby w liczbach określić to "nieco więcej"... nawet tak jak były określane ilości w Herosach 2 i 3 (horda = 50-99szt.)

kirkus132
    Guest
    Pół roku, ja gram od otwartej bety czyli niecałe 4 miechy, a czerw zaginął jakiś miech temu, choć przyznaję w zeszłym tygodniu zczeznął z moich łap

Server
    CLA01
    Czerw to loteria, na jednej postaci ładnie co tydzień się pojawia, na drugiej postaci przy pierwszym wzięciu misji już zaginął.
    Miałem zamiar wysyłać zgłoszenie,ale z tego co widzę to nie ma sensu czasu tracić.

kirkus132
    Guest
    Ten problem łatwo w sumie rozwiązać, niech wprowadzą zwoje przywołania stworów, tu bossów tygodniowych, do kupienia w sklepie za pieczątki oraz otrzymywane raz w tygodniu w liczbie 1 od osób dajacych misje na tygodniówki.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2