Results 1 to 5 of 5

Thread: spam na czacie

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01

spam na czacie

koleś spamuje czat od 15 minut i dalej leci tak - nick gracza to Kozak13

PS. ciekawe kiedy mu się znudzi - MODy - ogarnijcie temat
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Dzięki za informacje.

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

kirkus132
    Guest
    yyy, nie widzę powodu do ukarania tego gracza , pewnie ktoś tam spamował ale nie widzę że by był to kozak, takze wątpię zeby administracja go zbanowała, bo zaraz narobiłbym spamu i wklejał zdjęcia i wpisał na przykład dany10, który pewnie by sie mocno zirytował całą sytuacją, po czym dany pewnie zacząłby wysyłać donosy z moim nickiem, zdjecie nie jest żadnym dowodem, a nawet mogę rzucić przypuszczenie że to ty zrobiłęś bo kolega kozak wygrał z tobąpvp/uciekł z bitwy, także zdjęcie powinno zawieraćnick, powinno byćich kilka, oraz czas opcjonalnie

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    yyy, nie widzę powodu do ukarania tego gracza , pewnie ktoś tam spamował ale nie widzę że by był to kozak, takze wątpię zeby administracja go zbanowała, bo zaraz narobiłbym spamu i wklejał zdjęcia i wpisał na przykład dany10, który pewnie by sie mocno zirytował całą sytuacją, po czym dany pewnie zacząłby wysyłać donosy z moim nickiem, zdjecie nie jest żadnym dowodem, a nawet mogę rzucić przypuszczenie że to ty zrobiłęś bo kolega kozak wygrał z tobąpvp/uciekł z bitwy, także zdjęcie powinno zawieraćnick, powinno byćich kilka, oraz czas opcjonalnie
    co racja, to racja - zgadzam się z Tobą - źle zrobiłem screena, ale on z taką szybkością to spamował, że nie zrobiłem tego poprawnie - mam nadzieje, że znajdą się inni gracze, którzy zamieszczą tu lub w innym miejscu tego forum poprawnie zrobiony screen jego spamu

a tak na marginesie...
    przydałoby się zamontować jakiegoś antyspamera do czatu gry - to fundamentalna sprawa, nad którą twórcy gry powinni się pochylić
    Last edited by Sarollah; 19.09.14 at 00:53.
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    To akurat nie problem skoro wiadomo o jakiej to było godzinie to administracja łatwo może sprawdzić co było na czacie w tym czasie lub wcześniej :-)