Results 1 to 3 of 3

Thread: Cofnięcie poziomu

Server
    CLA01

Cofnięcie poziomu

Zdobyłem 7 poziom, założyłem sobie artefakt, dodałem jednostki do nowego 3 slotu, a potem poszedłem walczyć o kopalnie. W walce miałem tylko 2 jednostki, a po niej okazało się że mam 6 poziom, jednostki z 3 slotu zniknęły, a artefakt założony mimo że nie spełniam wymagań co do poziomu. Na cofnięcie serwera to nie wygląda, więc co?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Drogi Godricu!

Proszę, zgłoś ten problem do naszej pomocy technicznej na stronie http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc-techniczna
    Quote Originally Posted by Godric View Post
    Zdobyłem 7 poziom, założyłem sobie artefakt, dodałem jednostki do nowego 3 slotu, a potem poszedłem walczyć o kopalnie. W walce miałem tylko 2 jednostki, a po niej okazało się że mam 6 poziom, jednostki z 3 slotu zniknęły, a artefakt założony mimo że nie spełniam wymagań co do poziomu. Na cofnięcie serwera to nie wygląda, więc co?

Server
    CLA01
    Było coś takiego. Mi i jednemu rycerzowi zmniejszyło jednostki o jeden a że boss miał dwie rundy to w drugiej przerąbaliśmy bo pająki zbyt osłabiły armie za pierwszym razem. Też to był początek gry i też chyba o kopalnie chodziło. Na pewno to było na początku gry jeden z pierwszych bosów na dwie rundy.
    Teraz już jestem w trzecim akcie i coś mi zmienia rynsztunek poboczny. Jeszcze nie wiem co to jest. Wiem tylko że przy max artefaktów na pustyni ciągle mi się komplet przestawia i spada siła bojowa.