Results 1 to 1 of 1

Thread: Błędy różne

Server
    CLA01

Cool Błędy różne

1. Umiejętnośc blokowanie oprócz obrażeń przeciwników zmniejsz też np. wartośc leczenia rzucaną przez bohatera na jednostkę pod wpływem blokowania.

2. Uleczenie oddziałów elitarnych, zklęcie ze światła ma w ten sam opis co ulecznie podstawowych " leczy wybrane żywe lub duchowe stworzenie postawowe" (pewnie ubi to oleje)

3.Misja gildyjna: "Zniszcz stworzenia z lasu" w opisie zadania w logu zadań bohatera opisana była jako zniszcz drzewce skażone pustką, a oknie walki również niebieska strzałka sugerowała że tychże stwrów mam elimnować. Miałem ukończone zadanie zabicia drzewców skażonych pustką co pewnie powodowało błąd. Kredyt do ukończenia misji gyldijnej dawały wilkory, i przy oddawaniu misji na tablicy były wspomniane wilkory do zabicia.

4. Nie da się rzucać zalkęć wspomagających(np leczenia, albo rozkazu wodza) na swoje jednostki jeżeli przeleciały mury oblężenia. Zrozumałe że nie można rzucać zaklęć ofensywnych na wrogów ale zaklęcia działąjące na całą armię działają więc logicznie że wspomogające rzucane na 1 jednostkę również powinny.

5. W Zapomnianych ziemiach czas buffow upływa mimo że timerysą zamrożone po walce skasowało mi efekty kapliczek które miałem na sobie.
    Jak coś jeszczę znajdę dorzucę. Ale jako człowiek któy kupił homm6 w dniu premiery wiem że conajmniej 2 lata zanim poprawią te błędy :d

ps.Proszę tematy umieszczać w odpowiednich kategoriach.
    Last edited by DanYt0; 19.09.14 at 11:02. Reason: rozszerzenie