Results 1 to 5 of 5

Thread: Stracony oddział

Server
    CLA01

Stracony oddział

Walczyłem z bossem TEREKIEM z graczem JadwigaPL w trakcje bitwy zacięło się i straciłem cały oddział ulepszonych gwardzistów (tych z fortecy) było ich 140. Straciłem na nich zasoby i nie mam tych oddziałów. Proszę o adminów o odpowiedz czy odzyskam te odziały czy zasoby czy cokolwiek.
    Last edited by DragonSeji; 17.09.14 at 11:24.

Server
    CLA01
    Potwierdzam walczył ze mną.. nagle po zabiciu wrogiego oddziału w jego jednostki zaczely leciec hity z ziemi az mu zabilo 140 ulepszonych gwardzistow. JadwigaPL

Server
    CLA01
    olaboga.... tragedia, zła ziemia "zhitowała" ulepszonych gwardzistów, pewnie butów nie mieli.
    A tak serio to najlepiej screena i do pomocy technicznej. Bo skoro was to spotkało, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że takie rzeczy będą się działy innym. Tak mnie zastanawia, co Tobą kierowało dając taki temat w problemach z logowaniem i rejestracją a nie z bitwami... http://forum.cla.heroes-online.com/f...%C4%99d%C3%B3w ? Dobrze, że niedługo zmiany....
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com

Server
    CLA01
    W tym problem ze nie zrobiłem screena, a umieściłem tu przez przypadek przeczytałem zgłaszanie błędów.

Server
    CLA01
    przenoszę i zamykam, powodzenia z supportem
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com