Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Smůla v "Zapomenutá místa"

Server
    CLA01

Unhappy Smůla v "Zapomenutá místa"

Ahoj, musím si postěžovat na svojí smůlu... Jako čerstvý level 12 jsem vletěl na Zapomenutá místa. Tehdy to byl asi dvouhodinový masakr, který jsem vyhrál tak tak se stodvaceti vojáky. Odměna byla více než štědrá, legendární zbraň, zkušenosti a tuším krystaly. Dnes jsem jako lvl 19 po také dvouhodinové snaze dokončil "Zapomenutá místa" posbíral jsem prostě dle taktického uvážení všechny vojáky co jsem potřeboval k poražení bosse a sundal jej. A teď ta dnešní odměna, no. Oči pro pláč. Zkušenosti byly cca jen třetinu levelu, truhla krystalů za kterou si nepořídím ani jednu celou vylepšenou jednotku a co nejhůř obyčejnou hůlku nadvlády. Co naplat, že je level 19. Ta předchozí zbraň je legendární a je lepší. Navíc bonus 5 % k lukostřelcům, pro nekromanta, proč proboha?

http://imgur.com/Xc2aPcm

Tak si říkám, jestli jsem se neměl trápit ještě o něco déle a nevybít všechny jednotky. Vymlátil jsem totiž jen tolik nepřátel, kolik jsem potřeboval k získání dostatečného vojska k poražení bosse. Nemluvě o tom, že mi vypadl internet a po nějaké době, mě to vyhodilo z boje i se ztrátou jednotek (které už jsem pak nemohl oživit).

Snad budete mít více štěstí

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Ehm ty si stěžuješ na to, že jsi měl prvně abnormální štěstí, nebo že ti při druhém pokusu padl "jen" trochu nadprůměrný drop??? O.o

Server
    CLA01
    Přiznám se, že s ohledem na obtížnost toho místa (a nutnosti složit k němu mapu), jsem předpokládal, že drop je pokaždé cenný. A Akolytova hůlka je obyč drop. Jen tam je navíc těch 5 % k lučíštníkům, které jsou mi jaksi k ničemu
    Last edited by Lored; 15.09.14 at 23:40.

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Buď rád za tohle, ještě před pár dny toho padalo daleko míň.
    Last edited by Hrabi88; 16.09.14 at 13:32.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lored View Post
    Přiznám se, že s ohledem na obtížnost toho místa (a nutnosti složit k němu mapu), jsem předpokládal, že drop je pokaždé cenný. A Akolytova hůlka je obyč drop. Jen tam je navíc těch 5 % k lučíštníkům, které jsou mi jaksi k ničemu
    Byl jsem na zapomenutém místě už 5x a pokaždé mi padl nějaký max modrý artefakt a nikdy mi k němu nepadl ani jeden krystal co si pamatuju. A xp aby to dalo aspoň 1/3 lvlu? No to vůbec.

Server
    CLA01
    ja tam byl 2x a ani jednou to nedal tak bud rad , sila bosse 33k a moje 22k jsem proste nedal (zvlast kvuli abilitam bosse)

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Daqidius View Post
    ja tam byl 2x a ani jednou to nedal tak bud rad , sila bosse 33k a moje 22k jsem proste nedal (zvlast kvuli abilitam bosse)
    To jsi měl toho bosse hodně easy... většinou má sílu téměř 2 násobnou.

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Souboj s bossem

Odměny

= na h***o artefakt, pár expů, 696 kovu a úlomek zkušeností za zapomenuté místo na 4 dračím levelu.

Tohle jsou zapomenutá místa, to že ti padl legendary je opravdu náhoda.

edit: Teď mě tak napadlo - s druhou postavou jsem šel taky včera poprvé ZM a padla mi legendary. Takže první ZM = legendary a všechny další = sr***y. Dobrý marketingový tah, jak z lidí tahat pečete. :-)
    Last edited by Hrabi88; 16.09.14 at 15:01.

Server
    CLA01
    Tak to nevim kde delam chybu , protoze kdyz se boss healuje kazde kolo a ma u sebe samy ranged jednotky tak moje armada ma kratky trvani. Jsem death knoght lvl24

Server
    CLA01
    Dneska jsme vyzabijel vsechny mobky a zbyl mi tam boss, ale bohuzel jsem mel spatne jednotky, mych 15 sefinu mu davalo dmg pod 2k, coz je opravdu trapne...

k tomu jsem tam mel jezdce - ti padli pri zabijeni mobek, zbytek svetice, ktere pri utoku na nej padaly pako mouchy....

Reply to Thread