Results 1 to 6 of 6

Thread: Nekromant kouzla (dovednosti) [bugs in upgrade v100]

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01

Lightbulb Nekromant kouzla (dovednosti) [bugs in upgrade v100]

Zaregistroval jsem několik nedostatků u konkrétních dovedností nekromanta, dle mě se jedná o možné taktické prvky, jejichž nefunkčnost tento char ochuzují.

Bolestné Pouto
    - Veškeré poškození, které cílová (obecně chápatelnější by bylo "nepřátelská") skupina utrpí, rovnoměrně rozprostře mezi všechny nepřátele.

Zde je problém v tom, že to poškození nerozprostře rovnoměrně, zde se pravděpodobně jedná o programovou chybu. Poškození to rozprostře i na ostatní nepřátelské jednotky, ale výsledný damage je v součtu mnohem nižší Pro lepší pochopení si zkuste použít tuto dovednost ve chvíli, kdy máte v bitvě již o několik nepřátel méně. Máte-li proti sobě posledního nepřítele, který má na sobě tento debuf (vámi použitou dovednost) a udělíte mu poškození, tento debuf funguje spíše jako tlumič, tzn. zredukuje pouze výši uděleného poškození na několikanásobně nižší.

Očista
    - Odstraní z cíle (obecně chápatelnější by bylo "z nepřátelské skupiny") všechny pozitivní účinky.

V průběhu boje jsem chtěl nepříteli odstranit z jedné jeho skupiny buff, který si nahodil pomocí dovednosti "Výkřik do Útoku", která aktivuje na skupině efekt jménem "Výpad" (+2 políčka pohybu navíc). Předpokládal jsem, že se jedná o pozitivní účinek, ale pomocí dovednosti "Očista" očistit nešel .) Při dotazování se na global chatu jsem narazil na názor, že se jedná o tzv. "pokřik, nebo křik" a, že se to na to nevztahuje. Čemuž nerozumím, znamená to, že dovednosti se dále dělí na nějaké dvě další podkategorie ?

Pokud by na sobě nepřátelská skupina neměla žádný očisty možný efekt(pozitivní účinek), nemusela by jít dovednost "Očista" použít.

Odříznutí
    - Způsobuje, že cíl znehybní všechny nepřátele, kteří na něj zaútočí zblízka. (zdá se nefunguje vůbec)

Kdykoliv jsem použil tuto dovednost tak nefungovala, přesněji řečeno jsem jí použil na své skupině a i když mě protihráč nechal udeřit svou nepřátelskou jednotkou fyzickým úderem na blízko, nikdy se nic nestalo. Předpokládám, že to mělo na nepřítele hodit negativní efekt, který mu nebrání používat spelly a útoky, ale který mu brání v pohybu.
    Last edited by Orichi; 15.09.14 at 20:30.

Server
    CLA01
    Mně odříznutí funguje. Samozřejmě jen na dvě kole a nemá vliv na nepřítele chráněného proti všem negativním vlivům.

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak doufám, že je to výsledná reakce na tento topic, bohužel to již v talentech nevedu, předevčírem jsem zkoušel svitek, který se jmenuje Svitek Prohibice, ale v podstatě by měl mít takřka stejný účinek a též nefungoval.

Server
    CLA01
    pokriky obecne nelze odstranit ani zrusenim magie - neodstranitelny bonus
    odriznuti - co jsem ho zkousel fungovalo az na parr jednotek ktere maji imunitu(nektere z nich nepsanou)
    bolestive pouto je divne to potvrzuji

Server
    CLA01
    Máš to chlape pekně udělané ty barvičky obrázky a tak Každpádně je potřeba si uvědomit že tohle Ubisoft neřeší,sám sem ty chyby hlásil ještě ten den co vyšel patch včetně blokování který funguje jen na první útok v kole ale je to marný Nicméně bych byl optimista a řekl bych že v příští aktualizaci bude novej čudlík kde si budeš moct za pouhých 499 pečetí jednotlivé bugy opravit

A teď trochu vážněji.... komunitní manager je kde pěkně prosím? Tohle téma je tu od 15ctého dnes je 25 a nic???? Dotyčnej si stím dal práci,hlásí vám bugy ve hře a tedy není za 10dní a poděkování ani info o tom že problém se třeba už řeší nebo že byl min přeposlán.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj. Díky za hlášení. Prověříme to.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO