Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Detaily bitvy a stáhnutí se z bitvy

Server
    CLA01

Detaily bitvy a stáhnutí se z bitvy

1. Detaily bitvy za 25 hrdinských pečetí: Tohle "fíčuru" mi hlava nebere. Na co platit pečetě, když je možné začít bitvu, kouknout se proti komu hraji a když mi to připadne těžké, tak se stáhnu z bitvy a o vůbec nic nepřijdu. Připadá mi to čistě jen jak ze začátečníků vymámit pečetě za nic.

2. Stáhnutí se z bitvy: Toto by vyřešilo zároveň to první. U stáhnutí se z bitvy bych zavedl nějaké minimální procento ztrát. Dám příklad: U úkolů, kde se musí zabít určitý počet elitních nebo šampionských jednotek je tak jednoduché si dát bitvu pro experty, zjistit zda tam jsou dané jednotky, zabít pouze je a stáhnout se ještě než zaútočí na moje jednotky, popřípadě se stáhnout dřív a postup opakovat. Úkol splněn a vůbec o nic nikdo nepřišel.

Zavedením min. ztrát u stáhnutí se z bitvy by jakž takž dávalo smysl placení 25 pečetí a zároveň by ztížilo dané "expertní" úkoly.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Tebe by měl ubisoft najmout, ty bys tam mezi ně skvěle zapad.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balreth View Post
    Tebe by měl ubisoft najmout, ty bys tam mezi ně skvěle zapad.
    Něco podobného jsem přesně čekal. Smutné

Server
    CLA01
    chlape co si od teto zmeny slibujes? vetsi zabavu nebo vetsi odpor hracu? me osobne mnohdy slozeni jednotek je naprosto volny oproti terenu jaky je na mape

Server
    CLA01
    Když je za úkol zabít 40 hyder nefritovýho moře, tak tě vidím jak se stahuješ z bitvy :-)
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Když je za úkol zabít 40 hyder nefritovýho moře, tak tě vidím jak se stahuješ z bitvy :-)
    I kdybys dal jen jednu jednotku než bys přišel o nějakou svojí a hned se stáhnul, tak to opakuj 40x a máš hotový úkol bez jediné ztráty

Server
    CLA01
    Přiznám se, že s tím zabitím jedný jednotky by mě to nenapadlo. Asi jsem moc poctivej a chci si hru užít. Ale hrát tak jak ty to popisuješ může bavit jenom někoho, kdo by nejradši hru "očítoval" na nesmrtelnost, neomezený suroviny atd. Proč by ale ostatní hráči měli být trestáni ztrátou jednotek? Souhlasím, že platit pečetě je blbost.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by neurol_4ever View Post
    I kdybys dal jen jednu jednotku než bys přišel o nějakou svojí a hned se stáhnul, tak to opakuj 40x a máš hotový úkol bez jediné ztráty
    40x začínat a končit jednu a to samou bitvu, abys udělal úkol? No tak tohle už nepotřbuje žádný další komentář... válím se smíchy xDD

Server
    CLA01
    No právě proto to sem píšu, protože mi to taky připadá jako možnost "obcházení" hry.
    Prostě stáhnutí z bitvy bez jakékoliv penalizace mi přijde hloupé. Když ne ztráty jednotky, tak třeba nějaký poplatek ve zlaťácích nebo tak nějak.

Server
    CLA01
    Ta "fičůra" je tam proto, aby člověk nemusel dělat to, co ty říkáš že jde dělat. Někomu se prostě chtít nebude lézt do bitvy a stahovat z ní zpátky (ušetření času). Imho, nikdo kdo si vezme úkol na zabíjení jednotek je nezabíjí po jednom, dvouch ale vybojuje tu bitvu a zabije daných jednotek co nejvíc.

Page 1 of 2 1 2 LastLast