Results 1 to 7 of 7

Thread: zapomenuta mista

Server
    CLA01

zapomenuta mista

si delate srandu nechcete alespon udelat kompletni popisi skillu??
    pouziju svatyni v domeni ze na me jednotka nezautoci a ten blbej boss v zapomenutem miste na me zautocil
    oplaceni tkadlen osudu nefunguje i na jednotky ktere nemaji psany efekt ze by tento efekt rusili takze na co to ma fungovat??
    pouziju dispel na bosse abych mu snizim ziskany +1 pohyb a ono nic.. neslo by alespon napsat ze je ten blbej efekt nedispelovatelny? jak to mame poznat?
    porazim vse az na bose a zbdou mi jeste nejake jednotky tak si rikam zkusim ho dorazit a ono tam xyz jinych jednotek? tak k cemu to vubec je na zapomenutych mistech mit vice jednotek? nemuzete je pouzit behem jedne bitvy a jit dorazit co zbylo taky ne takze je to jen nanic

takze zaverem ma smysl vubec tyhe mista chodit?

Server
    CLA01
    Má to smysl. I kkdyby jen kvůli krystalům. Kromě první návštěvy na levelu 12, jsem pokaždý uspěl. Nepíšeš co jsi za level. Na bossy obecně některý (nebo většina) kouzel neplatí. Mají to na sobě (bossové) napsaný. Ale nebyl jsem v zapomenutých po tom vynikajícím patchi, tak nevím jestli se něco nezměnilo. Tkadleny mi v boji oplácí normálně, kromě jednotek bez oplácení. Tam dají jenom zhoubný pohled, ale odvetný úder ne. A hydra má snad bez oplácení. Nejsem si tím jistý.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    level 27
    popis kouzla svatyne nema nic o ignoraci bossu
    prazdnotou pokriveni mnisi nemaji nic psane ze by na ne nemel platit zboubny pohed
    rouska noci, spomaleni od kostlivcu apod nema psane ze by neplatilo na bosse nebo nektere kreatury
    kouzla nemaji psano ze by byla nezrussitelna i kdyz nezrusitelna jsou

Server
    CLA01
    Já mám level 16, v zapomenutých místech jsem byla zatím třikrát a pokaždý mě vyrasili jak nic... Takže pro mě absolutní ztráta času, jen se u toho rozčiluju...

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    #cz_Reborn - Svatyně neblokuje pouze plošný útok, který hydra má.

Server
    CLA01
    Narocnost: nasbirat obelisky, probit se k hydre a zabit ji.... Je casove a skilove neskutecna!

Zapomenuta mista jsem jiz 2x udelal, ale odmena za ne je uboha !!!
    Predpokladal bych, ze tam bude garance lepsiho artefaktu zvysena alespon o 100.000 %

Souhlasim, ze chybi popisy spelu, artefaktu apod.
    Zajimalo by me, kde a jak najdu lepsi artefakty a ktera barva vubec co znamena.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj všichni. Díky za zpětnou vazbu, momentálně sestavuji hlášení pro vývojáře a detailně se věnuji i vašim výtkám na Zapomenutá místa.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO