Results 1 to 2 of 2

Thread: Oblężenie - błąd / fake

Server
    CLA01

Lightbulb Oblężenie - błąd / fake

Jestem na 11lvl Martas_II postaci rozdział I jakoś tak , odkryłem tą część mapki z łowcami duchów

No i od ODŻWIERNEGO Mam do wykonania oblężenie na bagnach, prosta sprawa oczywiście, te pierwsze przynajmniej. Rozwaliłem tą maszynkę plującą ogniem, ghule, ogrodzenie, więżę ale jedną bo przy drugiej została mi na jeden strzał i się coś zacieło próbuje próbuje i nic, wyskakuje niewłaściwy cel... ale odświeżyłem mapkę załadowało się i wieża się rozpadła, ale dalej nic mapka stoi, ni ładujesie się, plansza zostałą wyczyszczona i nic dalej sie nie dzieje, odświeżam odświeżam i nic , nie wiem o co chodzi , czy może coś gdzieś się schowało czy mam myszką jakoś poczarować ? NIE WIEM :/

czy ta tylko zwykły błąd sieci? czy serwera? niby to nic specjalnego bo straty praktycznie zerowe ale chodzi o czas tutaj :/

ps.Proszę tematy umieszczać w odpowiednich kategoriach.
    Last edited by DanYt0; 19.09.14 at 11:13.

Barat's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja dziś też miałem oblężenie. Dobiłem wieżę, była animacja, że się zniszczyła po czym w następnej turze wykonała strzał i się ponownie pojawiła.
    Olałem ją, rozwaliłem wszystko inne, ale okazało się, że walka nadal trwa a ta wieża-widmo nadal strzela. Rozwiązaniem było celować nie w wieżę, ale w jej ikonkę na pasku akcji (prawy dolny róg). Nie mnie jednak jest to BUG