Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Build-Rytíř/Azyl

Server
    CLA01

Build-Rytíř/Azyl

Zdar po novém nastavení hry v tom mám trochu chaos, top kouzla/dovednosti co jsem byl zvyklí používat nám sebrali, takže se chci vás zeptat zda byste mi sem nenapsali nějaké rady.

Rozdělení dovedností, složení army-ideálně v těhle třech možnostech základní(bez jednotek za krystali), army jen za krystali a míchanou army

Jsem na lvlu 30+ .

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    6x Anděl, kouzla odpor, posily, příkaz, plošná odplata a taunt a jseš naprosto vysmátej

Server
    CLA01
    Tím taunt myslíš co ?

Server
    CLA01
    provokace-pokud vím

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Jinak na PvE bych to viděl na 1-2 anděly, 2 inkvizitory a 2x gryf/světice, podle toho zda preferuješ rychlou a nebo pomalou, ale bezpečnou likvidaci.

Pro fajnšmekry bych na PvE doporučil 1x křižák slunce, 3-4x ostrostřelec a 1-2x kněz.
    Křižáka s posilama poslat co nejdál dopředu, za každý útok na něho získá +10% a jelikož to bude jediná zraněná jednotka získá další kolo 20-30% obranu od azyl pasivky, nepřátelé se kolem něho shromáždí a jakmile jich bude 4+ tak dát provokaci, opět se mu nastackuje s každým útokem obrana a soupeř je bez tahů a na jedné kupě, stačí vyplošnit pak ostrostřelci, když se přidá před provokací ještě odříznutí, tak budou všichni nepřátelé na 2 tahy imobilizováni, víc než dost času to dočistit.

Server
    CLA01
    Hele, potřeboval bych poradit, jsem azyl rytíř, teď jsem dal lvl 30 a chtěl bych se dostat mezi členy rady a asi nejjednoduší mi příjde přes žebříček bitev pro experty.
    Potřeboval bych poradit:
    1. Kde bojovat
    2. Jaké jednotky použít
    3. s Co nejmenšíma ztrátama
    Jako dokud ty Č****I nenahráli tuto novou aktualizaci, tak to nedělalo takový problém a člověk v pohodě hodil zastrašení a dával jednotky kolem partyzánského tábora se ztrátama cca
    10 světic + - ...
    Teď, když není pacifikace a zastrašení funguje jen na 1 target, tak mám ztráty tak velké, že dám max 10 bitev a můžu si dát mašlu, pač v 1 bitvě příjdu cca o 20 andělů, 300 knězů, 63 kavalírů a nějakého toho gryfa či orla bo jak se jmenuje ... Jako to je nepřiměřeně moc velká ztráta ... za 1 souboj, to je fakt tak 10 a end.
    Jako chápu, že mage nebo klerik, kterých je mimochodem plná prdel v žebříčku, tak ti dají blind, zpomalení a drží ho, dokud se nedohealí, u mě rytíře to prostě nejde.
    Jestli někdo víte o nějaké taktice, uvítal bych ji

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    1 anděla na kterého dáš posily, 2 kněze co ho budou healovat a 3 zářivé světice na kontrol. Na anděla pak ještě hodit odplatu a furt ho držet vepředu se štítem, aby kolem něho nic nemohlo projít dozadu ke světicím a knězům. Když se kolem něho nahromadí dost nepřátel tak dát taunt.

Server
    CLA01
    Díky za radu
    půjdu to vyzkoušet

Reply to Thread