Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: Umiejętność Posiłki BUG!!!

Server
    CLA01

Umiejętność Posiłki BUG!!!

Jak w temacie Posiłki kiedy giną jednostki przywołane przez umiejętność to po zakończeniu bitwy zabiera mi jednostki z oddziału które zasadniczo nie zginęły ponieważ zginęły mi jednostki z posiłków . Raz giną raz nie chciał bym przynajmniej wiedzieć jak to jest . Straciłem dziś przez to 8 Aniołków ulepszonych,a jest to droga sprawa .

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Do tego wcześniej posiłki dawały 20%, obecnie 32% a dają mniej - nie wiem z jakiej racji.

Server
    CLA01
    Jak by nie było wczoraj nie zgina mi tak ani jeden a dziś aż 8 jeśli, maja ginąć to ok skill jest już bez użyteczny .

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak dajesz posiłki jednostki które poległy to masz straty, bo posiłki nie wskrzeszają/leczą. Dlatego Posiłki trzeba dawać na jednostki które nie oberwały jeszcze.
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    Ilość jednostek przywołanych przez posiłki jest zależna od ilości HP jednostek, wiec w jakim celu miał bym stosować to na jednostce z małą ilością. A o pomyśle leczenia posiłkami to nawet nie będę komentował, naprawdę genialny pomysł .

Server
    CLA01
    Widzę, że ten wątek dotyczy poprzedniej aktualizacji, ale wygląda na to, że po ostatnim patchu (107) problem pojawił się znowu.

Problem w tym, że straty wydają się być losowo (albo w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób, bo czasami coś zginie, czasami nie) dzielone pomiędzy jednostki bazowe i przyzwane za pomocą "Posiłków". Kiedyś (przed patchem) najpierw ginęły wezwane, później bazowe. To jedna z moich ulubionych umiejętności, więc mam ją nieźle przetestowaną.

Pytanie:, czy jest to "bug" czy "feature"?
    Jeżeli "feature", to na jakiej zasadzie dzielone są obrażenia, i czy można to jakoś zwizualizować (póki co jedynym wskaźnikiem jest, czy kapłani "chcą" leczyć czy nie, a to marny wskaźnik)?
    Last edited by Coyotus; 27.09.14 at 18:40. Reason: Zauważyłem, że wątek dotyczył poprzedniej aktualizacji, ale pojawił się też w 107.

Server
    CLA01
    Zawsze rzucam czar posiłki na oddział w pełnym składzie ale ostatnio ze zdziwieniem zauważyłem, że jeżeli rzucę czar posiłki na oddział który jest w pełnym składzie np 20 jednostek ale jedna z jednostek jest naruszona tzn. po słabym ataku wroga ma trochę niepełne punkty życia to pojawia się zielone tło pokazujące że punkty zdrowia zostały uleczone a posiłki są obniżone o tą właśnie wartość i zaokrąglone w dół. Przybywa więc mniej jednostek niż ilość na jaką liczyłem.

Server
    CLA01
    dalej się pojawia ten problem, razjest raz go nie ma:P

Server
    CLA01
    ale w czym problem ? posiłki nie dają określonej ilości jednostek a określoną ILOŚĆ HP liczoną od tego które masz we wszystkich dostępnych aktualnie unitach ... więc oczywistym jest fakt że jeżeli masz 20 jednostek z pełnym HP dostaniesz więcej aniżeli 20 unitów gdzie jeden jest ranny

Server
    CLA01
    Owszem oczywiste, Przy prłnej liczbie jednostek, po użyciu posiłków które nie zginą wszystkie, czasami odejmuje jednostki po zakończeniu bitwy.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast