Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 28 of 28

Thread: Umiejętność Posiłki BUG!!!

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak się czasem dzieje jak na jednostkę jest rzucony czar czy aura zmniejszający zdrowie. Jak leczymy taką jednostkę w trakcie działania czaru, po upłynięciu czaru leczenie może okazać się za małe do pełnego uzdrowienia jednostek.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Cwietu View Post
    Tak się czasem dzieje jak na jednostkę jest rzucony czar czy aura zmniejszający zdrowie. Jak leczymy taką jednostkę w trakcie działania czaru, po upłynięciu czaru leczenie może okazać się za małe do pełnego uzdrowienia jednostek.
    A ile razy mamy pisać , że nie ma takiej możliwoiści? My piszemy NON STOP o sytuacji kiedy masz 1 ture, 1 jest ruch twojego bohatera i rzucasz pisiłki na zdrowa, p[ełna jednostke... więc myślałam, że to jest logiczne....

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Właśnie o tym piszę.... Zdrowa jednostka ma na sobie posiłki, ale ma poziom zdrowia obniżony czarem. Jak zostanie ranna, to jej leczenie może okazać się ostatecznie za małe. Zależy chyba jak bardzo ma obniżony poziom zdrowia w stosunku do posiłków, mi przynajmniej parę razy się tak zdarzyło.
    Last edited by Cwietu; 13.10.14 at 17:07.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Cwietu, nadal sie nie rozumiemy Nie ma żadnego czaru na sobie, no chyba że niewidzialny i nieodczytywalny... i podam przykład z dzisiaj - 4 bitwy pod rzad z aniołkami. Ja niebianek po posiłkach mam 27-28 (też różnie), przeważnie zostaje mi ich 23-25. I raz mam -1 niebianke na koniec a raz nie. Wytłumacz mi prosze jaki to czar maja stwory od kamiennych aniołów powodujace takie coś?Bo ja nie mam zielone pojęcia :/

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie mam pojęcia Villemo, być może nie mam racji ale zdarzało mi się to właśnie kiedy walczyłem z mobkami mającymi taki czar czy aurę. Niby teoretycznie ma to sens ale może chodzi o co innego.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    No włąśnie. Co do czarów to się zgadzam z Toba iż moga takie być. Ale tu właśnie mi się kompletnie nie zgadza dlaczego raz jest tak a raz inaczej przy identycznym schemacie :/

Azmodan28's Avatar
    Server
    CLA01
    zaważyłem że przy truciźnie giną posiłki przykładowo po posiłkach mam 27 aniołów(bez 21) jeśli 1 mi zginie od obrażeń trucizny i nie uleczę aniołów na koniec walki zostanie mi 20

Server
    CLA01
    ten bug jest już dłuuuugo...
    nawet kiedy nie zginie ani jedna sztuka z posiłków, wystarczy że zostanie "ranna" to odejmuje 1 sztuke po walce. Dobrze chociaż że nie zawsze...
    a posiłki użyte na pełnej ilości w pełni zdrowych jednostek ;P

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3