Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 28

Thread: Umiejętność Posiłki BUG!!!

Server
    CLA01
    nie spotkałem się z takim czymś ... przy dość sporej liczbie gier

Server
    CLA01
    Ja kiedys wielokrotnie odnotowałem zabranie po bezstratnej bitwie z malutkim przeciwnikiem 5 liszy tylko dlatego że rzucilem na nie posilki, wiec to pewnie tak dziala ze czasem posilki zabijaja kilka podstawowych jednostek z grupy na ktora sie je rzuca.

Server
    CLA01
    Uczciwie powiem, że od pewnego czasu problem (przynajmniej u mnie) ustąpił, ale przez pewien czas było tak:
    - mam 40 jednostek.
    - zaraz na początku starcia (jednostki bazowe w pełni sił), przyzywam posiłki w liczbie 10 szt (w sumie jest ich 50).
    - dostają łupnia na 5szt - zostaje 45.
    - po zakończeniu walki statystyki pokazują mi stratę 1sztuki i tyle też znika z mojej armii.

Server
    CLA01
    Również używam tego czaru, praktycznie co bitwe, i z moich obserwacji wynika, że czasami zatruta jednostka (np. jadem skorpiona) ma w ostatecznym podsumowaniu stratę 1 żołnierza, mimo że podczas bitwy leczenie nikogo nie pozwalało uzdrowić/wskrzesić. Ale nie jest to jedyny przypadek, bo np. w walce z kamiennymi aniołami padł mi ulepszony blask, którego również nie mogłem uzdrowić/wskrzesić, a efekt zdolności "posiłki" był od pierwszej rundy, lecz z tymi istotami żadne zatrucie nie występuje.
    @edit
    Sytuacja z zatruciem się powtórzyła, przed chwilą w walce z czerwiem piaskowym, w ostatniej rundzie oddział Płomieni Chwały oberwał od pustynnego żądła (po ludzku skorpion), po czym w tej samej rundzie go zabiłem i wygrałem walkę, specjalnie przed atakiem sprawdziłem liczebność oddziału Płomieni Chwały - liczba jednostek 48 liczebność oddziału 43 (czyli limit na moim lvlu), żadnych obrażeń od zatrucia na runde nie oberwałem, a w podsumowaniu pojawiła się strata Płomieni Chwały w liczbie 1.
    @edit2
    Jestem już w 100% pewien, że trucizna pod każdą postacią powoduje bugowanie tej zdolności. Sytuacja z bitwy:
    1 runda - oddział Blaski Chwały w ilości 45 zostaje wzmocniony przez posiłki w ilości 13
    3 runda - oddział Pustynne Żądła w ilości około 50 atakuje w/w oddział zdolnością Jadowite Żądła
    przez następne 3 rundy Blaski Chwały otrzymują obrażenia od Magii Ziemi
    7 runda - oddział Pustynne Żądła w ilości około 30 atakuje w/w oddział zdolnością Jadowite Żądła
    przez następne 3 rundy Blaski Chwały otrzymują obrażenia od Magii Ziemi
    11 runda - oddział Blaski Chwały, wzmocniony zdolnością Posiłki, kończy bitwę w ilości 51 (podstawowy oddział nadal 45)
    zdolność Uleczenie Oddziałów Elitarnych na w/w oddziale: Wskrzeszenia +1 Zdrowie + 366
    Po ostatecznym uleczeniu oddział kończy bitwę w ilości 52.
    Pytanie, co ja wskrzeszam, skoro Tryb Informacyjny wskazuje, że podstawowy oddział nie stracił nic?

Panowie z BlueByte, macie buga.
    Last edited by Grabarz121; 11.10.14 at 00:15.

Server
    CLA01
    Odejmuje po walce, jeżeli uzyjemy posiłków na jednostkach które poniosły juz straty, nie na "rannych" ;P
    Regeneracja takich jednostek też nie pomaga, przynajmniej nie zawsze.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Jest bug, niejednokrotnie straciłam 1 niebianke po walce nawet jeśli nie zginęło mi nic z posiłków. To chyba oczywiste, że posiłki rzuca sie w 1 turze w pierwszym ruchu i nie ma możliwości iż rzucasz na jednostkę naruszona przez wroga. Raz trace, raz nie, nie ma na to reguły.

Server
    CLA01
    Też miałem kilka razy taką sytuacje, posiłki były pierwszym czarem jaki użyłem raz oberwałem co zdjęło mi 50% dodanych posiłków po walce taką ilość płomieni mi uznało za zabite. Więc nie piszcie że trzeba dawać na jednostkach które nie były atakowane bo to każdy wie. Jest to bug i tyle

Server
    CLA01
    z tego co tu widzę to chyba tylko przystań ma problemy z tym skilem

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by lesar83 View Post
    z tego co tu widzę to chyba tylko przystań ma problemy z tym skilem
    Nie tylko Przystań, ostatnio znajomy nekromanta mówił mi, że w ten sposób czasem znikaja mu tkaczki.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Nie tylko Przystań, ostatnio znajomy nekromanta mówił mi, że w ten sposób czasem znikają mu tkaczki.
    Mi również ostatnio zniknęły tkaczki losu - biła bossa tygodniowego 2 etapowego i na koniec każdego etapu zniknęły mi po 3 szt. Kiolega z którym robiłam też był zdziwiony, bo wszytsko było jak należy a to były jedyne nasze straty w tej bitwie.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast