Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 98

Thread: Rycerz Przystani

Server
    CLA01
    Skoro dotarłem do tego miejsca będąc na 26 lvl to znaczy że sobie radzę i nie potrzebuję porad. Piszę że nie podobają mi się zmiany bo osłabiły rycerza mocy. I nie sądze żebyś się podładował 10k kapliczkami, chyba że chodzisz do specjalnych kapliczek

Który jesteś lvl i kim grasz się lepiej pochwal, bo na leszczy z pierwszego aktu to może te czary są dobre.

Server
    CLA01
    Wiesz kiedyś zrozumiesz ze warto wysłuchać wszystkich rad. Jak ciebie ciekawi to poczytaj moje posty będziesz wiedział czym gram i który lvl ma ok bo na oftopic schodzimy i nic konstruktywnego nie wnosimy. Ja na moim lvl runy + kapliczki wyciągnę 10 k więcej siły bojowej

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kermis View Post
    Wiesz kiedyś zrozumiesz ze warto wysłuchać wszystkich rad. Jak ciebie ciekawi to poczytaj moje posty będziesz wiedział czym gram i który lvl ma ok bo na oftopic schodzimy i nic konstruktywnego nie wnosimy. Ja na moim lvl runy + kapliczki wyciągnę 10 k więcej siły bojowej
    30 lvl wiec pewnie masz zasobą wiekszość przeciwników z fabuły. Zaraz zobacze ile da sie z kapliczek wyciagnac.
    Ja jestem za ankieta zeby tworcy mieli obraz czy to co robia spotyka sie z aprobatą graczy czy tez nie.

Server
    CLA01
    Z tym 10k to troszkę bajki opowiadasz, chyba że możesz kilka run założyć. Zresztą ie ważne. Mnie się zmiany nie podobają i tyle. I jakbym wydał pieniadze na gre i by taki numer odstawili to bym się naprawde wku.... Zagram lepiej w starcrafta tam przynajmniej blizzard szanuje graczy. Pozdrawiam

Barat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ndpdemon View Post
    Zagram lepiej w starcrafta tam przynajmniej blizzard szanuje graczy. Pozdrawiam
    Z tym Blizzardem to tak bez przesady. W Hearthstone jak wprowadzili przygodę "Naxxramas" to ogrom ludzi miał problem z otwarciem drugiego skrzydła. Wielu zapłaciło prawdziwą kasą - wielu pobrało kwoty 2-3 krotnie, do tego blokowało im sklep i arenę. Blizzard "rozwiązywał" to 4 tygodnie ... czyli tyle ile otwierały się pozostałe skrzydła przygody
    Przy tym co tam się stało to ta zmiana - dla mnie fajna - w Heroes Online to pikuś

Server
    CLA01
    ndpdemon ma racje.Zmiany nie dały nic poza sporym utrudnieniem.Też dobiłem do ostatniego aktu rycerzem przystani ale na 28lvl i jedyne co moge to połapać kury...Walki z rywalami o 10k mocniejszymi z chu..owymi czarami na jedną rundę są mega trudne....Po takiej walce zostaje jedna lub dwie jednostki ,co chwile trzeba sie wzmacniać,złoto spieprza a zarabiać nie ma na czym bo jakiś debil wymyślił,że sprawe załatwią nic nie warte buteleczki z denaturatem ...Czytałem tu kilka postów w tym jakiegoś ptysia co ma w avatarze chyba swój uśmiechnięty ryj i tenże smie twierdzić,że nikt nie umie grać i ostatni akt można zapewne na luzie przejść rycerzem przystani mając samych gwardzistów....pierdolita bzdury jak mało który! Jak do tej pory wszystko szło mi w miare płynnie,ale szło,do przodu...teraz to jedna wielka ch... z grzybnią....Forumowych kozaków co wszystko robią bez strat zapraszam do pomocy ,podczas walk postawie swój oddział w kącie nie biorąc w niej udziału (może sie broniąc ) i będe patrzył jak świetnie rozgrywacie bitwę

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by rockatansky View Post
    ndpdemon ma racje.Zmiany nie dały nic poza sporym utrudnieniem.Też dobiłem do ostatniego aktu rycerzem przystani ale na 28lvl i jedyne co moge to połapać kury...Walki z rywalami o 10k mocniejszymi z chu..owymi czarami na jedną rundę są mega trudne....Po takiej walce zostaje jedna lub dwie jednostki ,co chwile trzeba sie wzmacniać,złoto spieprza a zarabiać nie ma na czym bo jakiś debil wymyślił,że sprawe załatwią nic nie warte buteleczki z denaturatem ...Czytałem tu kilka postów w tym jakiegoś ptysia co ma w avatarze chyba swój uśmiechnięty ryj i tenże smie twierdzić,że nikt nie umie grać i ostatni akt można zapewne na luzie przejść rycerzem przystani mając samych gwardzistów....pierdolita bzdury jak mało który! Jak do tej pory wszystko szło mi w miare płynnie,ale szło,do przodu...teraz to jedna wielka ch... z grzybnią....Forumowych kozaków co wszystko robią bez strat zapraszam do pomocy ,podczas walk postawie swój oddział w kącie nie biorąc w niej udziału (może sie broniąc ) i będe patrzył jak świetnie rozgrywacie bitwę
    Też łapie kury Rycerz mocy świetnie sobie z tym radzi. Nawet czarów nie trzeba rzucać. Miesiąc łapania kur i może lvl up. Nowa taktyka ! Można ?

kirkus132
    Guest
    nie nie można, lepiej narzekać i wylewać swoje żale zamisat użyć mózgu, aktuyalizacja jest winasamych wojów którzy wielokrotnie na czacie podkreślali że kleryk nie ma z nimi szans, teraz ma ale jakoś nie widziałem żeby klerycy płakali i spamili, zamiast pisaćgłupoty weźcie sie za grę to może się wam coś uda a jak nie to odejdźcie za płaczkami płakać nie będę

Server
    CLA01
    Jak ja teraz gram? Jeśli chodzi o jednostki to układ armii nadal ten sam czyli w pierwszej linii 1xserafy, 1x niebianki, 1x płomienie chwały, a w drugiej linii 1x inkwizytorzy i 2x kusznicy. Jeśli chodzi o straty to są one nieliczne, w większości walk są zerowe. W trudniejszych walkach inkwizytorzy nie zawsze zdążą uleczyć więc w największy wir walki posyłam niebianki bo ich nie jest szkoda- wtedy straty są najczęściej tylko w niebiankach.

Ogólnie uważam, że przesadzili z tym osłabieniem umiejętności rycerza. Moja strategia to użycie posiłków na serafy a później klikanie naprzemiennie rozkazu wodza, szarży, natchnionego natarcia w różnej kolejności w zależności od sytuacji. Innych umiejętności poza wymienionymi jeszcze nie brałem bo się zastanawiam i w sumie nie wiem co wziąć. Obrona wygląda nieźle ale ja wolę atak, który teraz wygląda licho.

Nie rozumiem argumentów o tworzeniu postaci od nowa. Co macie tworzyć od nowa? Tak jak ktoś napisał statystyki same się rozdały, umiejętności się zresetowały. Jedyne co musicie zrobić to dostosować swoje artefakty tak by mieć największe statystyki, które są wykorzystywane w umiejętnościach!

Bardzo żal mi tego, że heroizm nie działa na wszystkie jednostki, nie wiem nawet czy jest ciągły ale to nielogiczne skoro on wychodzi z natchnionego natarcia, które działa na wszystkie jednostki. Poza tym jako końcowa umiejętność potrzebująca do wzięcia rozdania 14 innych umiejętności to powinien być czymś super a jest piardem.
    Last edited by Hrolf_Redwall; 16.09.14 at 11:36.

Server
    CLA01
    Jak dla mnie w tej chwili rycerz nie ma żadnych argumentów vs inni bohaterowie. Wystarczy w miarę ogarnięty kleryk, mag i nie ma z czym startować. 3 ruchy maga, klera w jednej turze, przy jednym ruchu rycerza to niesmaczny żart. Okrzyki działające 1 turę? Brak pacyfikacji? I masa nie potrzebnych w walce umiejętności?
    Jak już doczekałem się PVP i wypracowałem sobie własny styl gry (gram od 3 dnia zamkniętej bety) to okazuje się, że zmusza się mnie do stworzenia nowej postaci i rozpoczynania gry od początku. Nie zrobię bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chce, wybrałem rycerza ponieważ chciałem grać rycerzem. Teraz ciężko to nazwać przyjemną grą, niestety.

Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast