Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 98

Thread: Rycerz Przystani

Server
    CLA01

Rycerz Przystani

Wyrażam sprzeciw! Sprzeciw temu, co stało się rycerzowi w związku z aktualizacją. Zniszczony Heroizm, który był praktycznie podstawą tej klasy postaci, zniszczone okrzyki, które trwają 1 turę. Mam poświęcać jedyny ruch bohatera, aby rzucać okrzyki co turę, z czego właściwie tylko natchnione natarcie i szarża są coś wartę. Zabrana pacyfikacja, oraz ?klątwa? (skill zabierający wszystkim przeciwnym oddziałom ~50% dmg, osłabione posiłki. Anioł stróż sprawiający, że oddział chwilowo nie otrzymuje obrażeń zmieniony na sanktuarium- DNO. Dobrze, że rozkazu wodza nie znerfili tak, by dodawał 0 dodatkowych ataków. W zamian? leczenie jednostek podstawowych ŚWIETNIE! gracze w późniejszej fazie gry będą skakać z radości. Wzmocniony promień- skill idealny dla postaci nie rozwijającej współczynnika "magia", tylko dziękować. Obecnie nie mam pomysłu jak grać. Jestem w 4 akcie, przeciwników na poziomie poważny/średni robiłem z małymi stratami- obecnie nie mogę pokonać przeciwników na poziomie przeciętnym bez stracenia kilkudziestu jednostek. Nie wiem jak mam przechodzić tą grę dalej. Jak na razie przestaję grać.

Server
    CLA01
    Mała wskazówka: rozwiń zdolności defensywne i używają inkwizytorów/kapłanów to wrócisz do dobrej passy walk bez strat:P

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Goltar View Post
    Mała wskazówka: rozwiń zdolności defensywne i używają inkwizytorów/kapłanów to wrócisz do dobrej passy walk bez strat:P
    weź ty się puknij w głowę rycerz w defie i co może jeszcze grając w pt wyślemy do ataku magów lub healerów? idealna taktyką w miejscach gdzie trzeba przeć do przodu bo np w cholerę npc dystansowych, rycek był i zawsze powinien być na 1 linii ataku i chronić heala lub maga grając w pt. Używać kapłanów/inkwizytorów to ile jednostek ich ze sobą targasz? maja tylko 2 x heal potem co? a co z niektórymi bossami też całą walkę w defie powodzenia życzę.

Server
    CLA01
    weź ty się puknij w głowę rycerz w defie i co może jeszcze grając w pt wyślemy do ataku magów lub healerów? idealna taktyką w miejscach gdzie trzeba przeć do przodu bo np w cholerę npc dystansowych, rycek był i zawsze powinien być na 1 linii ataku i chronić heala lub maga grając w pt. Używać kapłanów/inkwizytorów to ile jednostek ich ze sobą targasz? maja tylko 2 x heal potem co? a co z niektórymi bossami też całą walkę w defie powodzenia życzę.
    Myślenie nie jest twoją dobrą stroną co? Przy tej taktyce można robić wszystkich bossów solo bez strat rycerzem przystani nawet po zmianach - już sprawdzone. Nie będę rozwijał podpowiedzi bo na każde zdanie, które może pomóc potrzebującym graczom znajdzie się kilku pajaców gadających jak potłuczeni. Szkoda czasu.

Server
    CLA01
    tobie to chyba płacą za te głupoty co piszesz - ale zawsze będą oponenci - jakoś 90% wypowiedzi na tym forum aktualka się nie podoba - ja bynajmniej uważam że to oni tu stanowią siłę do której powinno się dostosować te pozostałe 10 a nie odwrotnie

Server
    CLA01
    Ja przynajmniej nie pisze głupot i nie rozpowszechniam bezużytecznych i nieprawdziwych informacji. Że część ludzi nie potrafi się dostosować do zmian to ich problem.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Andrz3j View Post
    tobie to chyba płacą za te głupoty co piszesz - ale zawsze będą oponenci - jakoś 90% wypowiedzi na tym forum aktualka się nie podoba - ja bynajmniej uważam że to oni tu stanowią siłę do której powinno się dostosować te pozostałe 10 a nie odwrotnie
    Jak już mówimy o głupotach to sporą jest użycie słowa bynajmniej. Przeczytaj sobie co ono oznacza, bo z pewnością nie to samo co przynajmniej.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Andrz3j View Post
    90% pytań na czacie zaczyna się słowem "pomoże", jeżeli ktoś na cudzym chuju dojeżdza do 4 aktu, to nie ma co się dziwić żalom i pierdolamentom (nie mówię o Tobie). Jeszcze nie przetestowałem drzewka, ale może coś z tego być. A i posiłki raczej są wzmocnione niż osłabione, 20% --> 28%.

Bynajmniej =/= przynajmniej. Przynajmniej ja o tym wiem, bynajmniej inni popełniali takie językowe sztuczki.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Posiłki w okienku dają więcej ale w praktyce mniej więc jak nie testowałeś to się nie wypowiadaj. Goltar mnie jebie czy stracę 10 czy 15 serafów robiąc przedwiecznego czy czerwia. Dla mnie największą zaletą grania rycerzem przystani były bardzo szybkie bitwy bo o wychodzeniu bez strat w wielu przypadkach nie było mowy. Jakbym chciał grać defensywnie to bym grał magiem. Te zdolności obrony są fajnie i rzeczywiście potrafią dać niezłego kopa ale co mi z tego ja nie chce grać defensywnie tylko ofensywnie i niszczyć wszystko co stoi na mojej drodze nie bacząc na straty. Tylko że grając tak musiałbym co rundę dawać 1 skill... I nie jestem jedyny wierz mi. Problem wcześniej był taki że nikt nie szedł w obronę bo była tak naprawdę bezużyteczna. Teraz bezużyteczny jest atak a obrona znowu za mocna... To jest balans ? Ja mając po 2600 ataku i obrony bez dopalaczy jeszcze ogarnę wszystko ale ktoś z niższym lvl bez ulepszonych jednostek i porządnego eq jest po prostu w dupie.

Server
    CLA01
    Bo kolego zauważ że do teraz rycek był przesadzony w stosunku do innych klas a jakiś bilans musi być ta gra nie polega na bezmyślnym parciu przed siebie i kasowaniu wszystkiego nie bojąc się że sie coś straci jak lubisz gry na poziomie easy to już nikogo wina, trochę taktyki nie zaszkodzi się nauczyć i tak wedle mnie późno się zorientowali co do tej klasy.

Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast