Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Rycerz Śmierci po aktualizacji

Server
    CLA01
    Ludzie nie mogę już patrzeć na wasze wpisy, co następny do gorszy. Sam gram rycerzem śmierci 27 lvl. Jeżeli chodzi o straty to dalej prawie ich nie mam, aktualizacja nic w tym polu nie zmieniła. Musicie przyzwyczaić się do nowych skilli i nauczyć taktyki. Dam taką szybka radę dla początkujących, jeżeli masz prządki/tkaczki losu, i blokujesz nimi jakieś przejście to dajesz na nie drenaż życia i są praktycznie nie śmiertelne, dodatkowo jeżeli masz oddział arcylisz to możesz rzucić -30% obrażeń od magii ciemności, i wtedy złe spojrzenie zadaje ok 4k dmg + odwet 5-6k . Oczywiście należy wtedy mieć podwójny kontratak i "zemsta" i można spokojnie w przeciwnikiem silniejszym wygrać bez strat. Mam nadzieje że moje wypociny komuś się przydadzą

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak się zastanawiam jak po aktualizacji latać. 1x Widma, 2x Arcylisze, 2x Tkaczki Losu i 1x Wampirzy Lordowie, czy 1x Tkaczki Losu i 2x Wampirzy Lordowie. Czekam na Wasze sugestie

Server
    CLA01
    Pograłem trochę rycerzem śmierci dzisiaj i stwierdzam, że nie jest źle.
    Jak wcześniej walka opierała się na rzuceniu heroizmu-całunu i koszeniu wszystkiego jak leci, tak teraz trzeba kombinować.
    Many mam 300 a w ogóle mi jej nie brakuje teraz.

Po pierwsze skład wojska, którym gram już od dłuższego czasu a teraz wydaje mi się nawet silniejszy niż przed aktualizacją:
    2xarcylisze, 1xwidma, 1xtkaczki, 1xprzadki, 1xgnijace lamasy
    Skład ma duże możliwości poprzez dobre blokowanie lamasami/tkaczkami, a z racji tego, że jest tu 5 jednostek które potrafią zadawać obrażenia dystansowe okrzyk daleki zasięg daje bardzo duży obszar objęty ostrzałem.
    Ciekawe połączenie daje też drenaż życia na tkaczkach + zniewaga. Przy każdym kontrataku tkaczka się leczy. Mając na sobie 3 wrogów i używając zniewagi potrafi się wyleczyć na full a 3 jednostki przeciwnika, nie dość że obite to tracą turę.
    Widma dalej leczą wszystkie jednostki, tak że dobrze kombinując nie ma problemu z kończeniem bez strat.
    Kolejna bardzo przydatna umiejętność blokowanie, dobrze sprawuje się na tankach.
    Rozkaz wodza plus odrętwienie to też skille które trzeba wziąć, pierwszy wiadomo, drugim można ładnie blokować jednostki w przejściach, co z tkaczkami które mają sieć zastoju pozwala zablokować do 3 jednostek na turę.

Zrobiłem dzisiaj wiwene solo, straty minimalne po 1 tkaczce, 7 arcyliszów i ze 4 lamasy.
    Jedna bitwa bohaterska bez strat i ok 4 trudnych też bez strat. Bitwy nie trwały dłużej jak 6-8 rund.

Ze względu na brak heroizmu odczuwalna jest mniejsza liczba krytyków, choć przy bazowych 19% + runa i tak dość często wpadają. Walki się nawet nie wydłużyły, często i tak przedłużałem aby leczyć drogie jednostki widmami, teraz jakoś łatwiej.
    Okrzyki ze względu na brak kosztów dają większe możliwości żonglowania nimi. W 1 turze można się ładnie porozstawiać z szarżą a w drugiej ostrzelać wszystko z okrzykiem daleki zasięg.

Polecam spróbować taką konfigurację, daje bardzo dużo możliwości taktycznych.

Co do nagród za walki: 140 metalu za wygranie bohaterskiej, dużo zwojów które można zostawić na bossa jak coś ciekawego. Zwoje mają też różne kolory, 1xfioletowy,1xniebieski i ze 3xbiały. Na razie z artefaktów to buty z setu inkwizytora dla kleryka.

Rycerz śmierci 30+6lvl
    Kleryk 15lvl
    Pozdrawiam

PS. A i przydało by się więcej miejsca w plecaku, bądź jakaś super promocja na zakup dodatkowych 5 miejsc bo 4900 pieczęci to dużo, ale powoli zbieram
    Last edited by azi82; 11.09.14 at 14:53.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    jakos ze gram Ryckiem smierci od dosc dawma powiem tak: na testowym tez byly placze ale w 2 miesiace sie znalazlo odpowiednie taktyke i nauczylo sie grac od nowa.
    Przy obecnym systemie umiejetnosci kazda klasa w pve jest w pelni grywalna i wcale nie az tak trudna w prowadzeniu poprostu nie probujcie grqc na zerowe straty, 10-15% straty w kazdej bitwie oraz odpowiednio rozwiniete magazyny i siedliska stworzen (4-5 poziom) i naprawde sie gra dosc przyjemnie

co do pvp
    jak traficie na maga dajcie odwrot
    walki rycek na rycka sa naprawde fajne i przyjemne

Reaper86's Avatar
    Server
    CLA01
    @azi82 - a teraz w takim zestawieniu idz na pvp i traf na maga a zobaczysz że nawet się do niego nie zbliżysz. Tu nie chodzi o pve bo nawet po tej "aktualizacji" można za pewne wszystko wysolować, a bardziej o pvp na którym rycek smierci nie ma czego szukać.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Bawiłem się w PvP przed aktualizacją i było cholernie ciężko rycerzem śmierci, teraz nawet nie próbuje. PvE jest w miarę zbalansowane, może zwiększą czas trwania okrzyków - chociaż tyle byłoby dobre, ale w PvP nie ma co próbować ryckiem ;x

Server
    CLA01
    Trzeba mieszać rasy w pvp i wybierać najlepsze jednostki, wtedy jest szansa.Taki rycek weźmie 6 steków gryfów i kogo kleryk będzie atakować swoimi skillami.Trzeba grać nieszablonowo

Guldur's Avatar
    Server
    CLA01
    Mam co prawda dopiero 20 lvl ale uważam , że jeżeli chodzi o PvE to jest nieźle
    3 pasywki + drenaż + posiłki + natchnione natarcie (ew szarża jak trzeba dojść)
    w razie dużej ilosci oddziałów przeciwnika odrętwienie i praktycznie bitwy sa bez strat
    na tę chwile gram 3x lisze 2x duchy 1x lamasy

Reaper86's Avatar
    Server
    CLA01
    @Artur - to tylko dobitniej obrazuje jaką zjebaną klasą jest RŚ, skoro żeby mieć szanse na pvp musi sie posiłkować jednostkami z drugiej strony barykady...

Server
    CLA01
    Jest to spory problem, bo wszyscy wiemy, że najciekawsze są walki pvp.Farma na mobkach szybko staje się nudna

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast