Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Czemu nowy system skilli jest słaby?

Server
    CLA01

Czemu nowy system skilli jest słaby?

Jak w temacie:

Rycerz:

Okrzyki?
    Już nie istnieją. Czas trwania - 1 runda... Serio?
    Teraz jak grałem walka wyglądała tak: Ja rzucam Natchnione, kolega wrzuca Szarże, następna runda ja rzucam Szarżę, kolega rzuca Natchnione... i tak w kółko przez 5 rund.
    Posiłki:
    kiedyś było "20%", na jednostkach bohaterskich osobiście dawałem +10 jednostek (dla 21), teraz daję +7, mimo że mam "33%", aż takie szaleństwo? Ok, może się przydać, lecz nawet nie ma kiedy tego zbytnio użyć...
    Rozkaz:
    Ok, skill fajny, ale nie mogę go użyć mimo chęci, ponieważ muszę okrzyki utrzymać na wojskach.
    Heroizm:
    200 many, za 1 jednostkę? to jest połowa mojej many... ok, rozumiem że "okrzyki" są za darmo, ale mimo chęci, nie mam kiedy tego użyć i tak.
    Przekleństwo:
    brak - skill był fajny, szkoda że Rycerz już go nie posiada, ohh right... i tak nie byłoby kiedy go użyć.
    Zastraszenie:
    Skill działa tylko na jedną jednostkę wroga. Wciąż może wykonać odwet.
    Pacyfikacja:
    brak.

Dalej nawet chyba nie ma po co rozwijać kwestii odnośnie Rycerza...
    Mówiąc w skrócie:
    Wszystkie skille możecie skasować, zostawić 2 okrzyki, nawet odpuśćcie sobie to "drzewko" umiejętności, po cholerę to teraz komu?
    Sugerowane itemy dla Rycerza: Wszystkie statystyki pod dmg potworów, nie ma co się nawet przejmować aby mieć 10 many, bo jest niepotrzebna Okrzyki są darmowe.

Mag:
    Mag posiada 4 ruchy na turę (tak, technicznie to się nazywa tura, tylko zapewne musiał to tłumaczyć geniusz który nigdy nie grał w żadną grę planszową, runda to cała walka, jak np z wiwerną są 3 rundy(walki), tak samo jak by powiedzieć "Wygrałeś tą wojnę, ale ja wygram bitwę", but who cares now)
    Skilli dokładnie omawiać nie będę, ponieważ mam low lvl maga, lecz coś tam mimo wszystko wiem

Jako że mag posiada 4 ruchy, aż tak się to na nim nie odbija, szczególnie że nigdy nie bazował na okrzykach. Dalej może sobie użyć przekleństwa, które znacznie zmniejszy obrażenia przeciwnika, kilku rozbrojeń, albo również zwiększyć dmg. Jak koledzy marudzą, trochę many magia kosztuje.. ale jakoś nie musieli się jeszcze bawić w mana potki.

Kleryk:
    Osłabienie leczenia - jest tylko na 1 jednostkę, a nie tak jak kiedyś na +2 zasięgu. Duchy nekro wciąż leczą obszarowo. Nierówny element gry, kiedyś kleryk leczył skillem obszarowo, a kapłanem pojedyńczo - nekro duchami obszarowo, a skillem pojedyńczo.

Podsumowanie, niektórzy płaczą że Heroizm zepsuliście, ale to jest najmniejsza kwestia, ponieważ niektóre nowe skille, oraz zmienione są bardzo fajne... ale co z tego, skoro nie ma ich jak użyć? Ok, 3 pasywne... fajnie, ale miło by było mieć możliwość użyć innych umiejek. Aktualizacja strasznie uderzyła w Rycerzy, dla Magów nie wydaje mi się aby to była straszna zmiana, ponieważ niektóre skille wyglądają naprawdę użytecznie.

PS. Rycerz nie ponosi znacznie większych strat z mojej obserwacji na tygodniowym bossie, zakres strat był przeciętny, kilka Serafów.

Sugerowany fix: Czemu okrzyki nie mogą trwać całą walkę, albo chociaż 3-4 rundy? Wtedy rycerze by używali pozostałych umiejętności, co za tym idzie - używali by mana potków, co daje wam możliwość zysku ze sklepu (w którym chyba największe zmiany zaszły... chyba już wszystko można tam kupić... jeszcze trochę a gotowe postacie 30lvl bedą oraz zestawy itemków do wyboru, a nie losowo)

A no tak, nasza pani Community Manager, pewnie i tak będzie to miała gdzieś, że się coś napisało...

W razie czego mogę napisać jakieś podsumowanie jak należy teraz grać Rycerzem, ponieważ widzę tylko jeden skuteczny build na aktualną sytuację.

No i nie spamujcie postami na poziomie sfrustrowanych dzieci neo, które zginęły w Tibii
    Last edited by Jaroski; 10.09.14 at 18:45.

Server
    CLA01
    Ja chciałbym tylko dodać do tego co powyżej że zastraszenie działa aż na 1 jednostkę

Server
    CLA01
    Z okrzykami to rzeczywiście nieporozumienie. Co z tego, że są ciekawe skille jak walki opierają się na rzucaniu okrzyków co rundę bo trwają tylko 1 a na kombinacje nie ma many. Pozdrawiam.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Gdyby dali okrzyk na 2-3 rundy i oddali calun wtedy aktualizację uznałbym za świetną, masa nowych, ciekawych skilli, tylko nie ma kiedy ich wykorzystać, ponieważ muszę trzymać okrzyk, eh.

Server
    CLA01
    Bardzo zawiodłem się na nowej aktualizacji, wszystkie skille dla rycerza są w sumie bezużyteczne. W czasie bitwy koncentruje się tylko na okrzykach w sumie natarciu bo gram błyskami. Po przez zabranie większości umiejętności dla rycerza gra stała się znacznie trudniejsza na późniejszym etapie gry. Nie mówiąc już o PvP rycerza i maga. Jeżeli kolejny tak zwane "aktualizacje" będę szły w podobnym kierunku z gry całkowicie zrezygnuje.

Server
    CLA01
    Dokladnie tak, patch jest do dupy. Co mi z leczenia skoro dziala ono tylko na 1 jednostke jakis gimbus chyba wprowadzal te zmiany.

Server
    CLA01
    Brak przyspieszenia u kleryka co z tego ze jest szarza skoro ona jest na 1 ture odnawia się 2 posiłki zjechane jak miałem 92 jednostki mam 82 leczenie z obszarowego zamienione na 1 jednostke anioły nie da się leczyc pacyfikacja i oślepienie 2x tyle many super ta aktualizacja co pisze ze znajomym to się w tym odnaleźć nie może sam chyba odstawie ta gre bo te zmiany skili to jedna wielka kicha stare drzewko było lepsze mogliście dodac skile a nie kasować i zmieniac stare

Server
    CLA01
    Niemoga oni tego cofnac ???????/

Server
    CLA01
    powinni to cofnac i dodac tylko nowe albo najpierw dac na dzień czy dwa te nowe zapytać się o opinie graczy i wtedy podjąć decyzje czy te nowe odpowiadają graczom

Server
    CLA01
    albo do wyboru 2 drzewka stare i nowe jak kto woli i już

Page 1 of 2 1 2 LastLast