Reply to Thread
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 118

Thread: Údržba

Server
    CLA01
    aha tak to potom jo

Server
    CLA01
    ja jen abych nebyl za idiota

Server
    CLA01
    v kolik to tak půjde ?

Server
    CLA01
    Já fakt nechápu, proč neomezí počet připojených hráčů, aby to neustále nepadalo. Lepší čekací fronta, než neustálý znovu připojování do hry. Ono tam něco jako čekací fronta je, ale když mi to píše že jsem tisícatej na řadě a přibližně se mám dostat do hry za 1 minutu, tak je jasný že to nefunguje správně. Běží to tak rychle, protože ty ostatní hráče to hned vykopává a pořád dokola. Já osobně bych raději čekal půl hodiny než se tam dostanu a pak plnohodnotně hrál, než tohle co se děje ted..

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Longshanks View Post
    Já fakt nechápu, proč neomezí počet připojených hráčů, aby to neustále nepadalo. Lepší čekací fronta, než neustálý znovu připojování do hry. Ono tam něco jako čekací fronta je, ale když mi to píše že jsem tisícatej na řadě a přibližně se mám dostat do hry za 1 minutu, tak je jasný že to nefunguje správně. Běží to tak rychle, protože ty ostatní hráče to hned vykopává a pořád dokola. Já osobně bych raději čekal půl hodiny než se tam dostanu a pak plnohodnotně hrál, než tohle co se děje ted..
    Souhlas taky si radši několik minut počkám s tím, že až ta fronta skončí mám jistotu, že si zahraju a hra mě nevykopne při prvním souboji.

Server
    CLA01
    zase byla udrzba a zase na 2 veci ...

Arkady2000's Avatar
    Server
    CLA01
    19:00 a stale to nejede...nevim proc delaji udrzbu od 15 do 17, kdy to lidem co hrali jelo...mohli ji udelat od 18-21 ... kdyz to stejne nefunguje

Server
    CLA01
    vnimam zlepseni. alespon bylo, nam hracum, dano vedet, ze server nepobezi, resp. jsme meli moznost se to docist. za to diky.

NEPLÁNOVANÁ AKTUALIZACE VE 14:00

Zveřejněné: 15.08.2014 11:00:00
    Vážení hrdinové.Dnes 15. srpna proběhne neplánovaná aktualizace hry, a to od 14:00 do přibližně 17:00 (či dříve). Po tuto dobu nebude možno hrát. Aktualizace se bude týkat oprav problémů s odpojováním ze hry a problémů se stabilitou. Děkujeme za pochopení.S pozdravem,Váš tým MMHO
    verim tomu, ze casem bude mozne k teto zprave pripsat i dalsi text, bude-li treba - o prodlouzeni nedostupnosti serveru.

Caped_Crusader's Avatar
    Server
    CLA01
    Když přepnete na polské stránky a polské forum, hned tam najdete mnohem víc informací o aktualizacích a výpadcích. Hrajeme společně na jednom serveru, tak proč nemůže česká strana, napsat to samé, co polská ? Aspoň jsou schopni napsat, že je průser a že se to řeší. Tady nic, nemluvím ani o fungování tohoto fora, kdy si zažádám o smazání Topicu a nějak to nejde. Beta je beta, ale lidi, co za tím stojí můžou aspoň napsat, viz Rudrick, sorry server bude nedostupný bla bla...víc by mne potěšilo jednání na rovinu.

Server
    CLA01
    Ještě chvilku počkám a jdu hrát na pc snad se dnes dočkáme

Reply to Thread
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast