Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Aktualizacja z Dnia 09/10/2014

Server
    CLA01

Cool Aktualizacja z Dnia 09/10/2014

Witam Mój Pierwszy Post.. Wiec nie Linczować ..
    Do grupy zajmujacej sie aktualizacjami. Dziekujemy za popsucie gry..
    Zadnej informacji czego bedzie dotyczyc aktualizacja i jakie zmiany wniesie .. (nie mowi o tym ze bylo poinformowane iz bedzie ona)
    Ale mniejsza z Tym chodzi glownie o ty jak mozna bylo tak Rycerza dajac mu Jakies malo przydatne magiczne czary zabieracaj Pacyfikacje czy Heroizm (dajac na 1 oddzial Tylko).. pozatym Po waszym widzi Mi sie straty w wojsku beda ogromne .. Co niektorych moze zniechecic do gry. a co najlepsze pewnie niektorzy zresetowali jak ja sobie zdolnosci i zrobili pod dana klase tak aby zadawac jak najwieksze obrazenia i ponosic najmniejsze straty.. Teraz moge ja i inni zapomniec o Tym.. wykonanie niektorych misji bedzie wielkim wyczynem . nie liczac na wogole pokonanie przeciwnika majac jakies do syspozycji .
    Wiem postk zle napisany ortografi lezy ale mam to W powazaniu ..
    JEstem niezadwolony Jak pewnie wiekszosc osob .. i chcial bym aby Ta aktualizacja soatal wycofana i przywrocone poprzednie zdolnosci .. ..
    Zamist usuwac mogliscie dodac cos wiecej i dac pkt do rozdania a nie psuc to Co komus dawalo szanse na dobra Gre Dziekuje Tyle w Temacie
    Last edited by DanYt0; 11.09.14 at 17:45. Reason: słownictwo

Server
    CLA01
    Zgadzam sie z autorem. Grać w tej chwili sie nie da. Straty wojsk będą poważne. Z tego co wiem, to z reguły chyba powinno się poprawiać grę na lepsze a nie na gorsze. Ciekawe skąd taki pomysł na taką zmianę. Przypuszczam jedno Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jestem za powrotem starych zdolności oraz ewentualnie zrobienie sondy czy gracze wolą stare zdolności czy nowe. Oczywiscie wyniki sondy powinny skłonić do pozostawienia nowego systemu lub powrotu do starego systemu.

Pozdr.

Server
    CLA01
    Gdzie jest Pocisk Entropii?? Dramat. Ludzie w trybie natychmiastowym zniechęceni do gry. Trzeba było od razu przy tej aktualizacji wywalić gigantyczny napis: PRZYGOTUJCIE PORTFELE - TA GRA NIE JEST DARMOWA....

Server
    CLA01
    Haha, świetna aktualizacja, zwłaszcza dla rycerza. Wszystkie użyteczne i potrzebne czary są teraz w sklepie do kupienia. I jak tu nie wymagać od Ubi żeby gra mimo bety chodziła, jak ludzie za nią płacą? Płacę wymagam.

Server
    CLA01
    To jak strzał w stopę :/ Informacja : Płaćcie , płaćcie - ale nie wiadomo za co - bo w każdej chwili może przyjść aktualizacja i wasz cały wysiłek(i kasa) pójdzie się wali.....
    Nie warto grać bo po jakiejś aktualizacji cały wasz trud szlag trafi.

Server
    CLA01
    Popieram, popieram i raz jeszcze - popieram. Gra nie stanowi już zabawy lecz to tylko denerwowanie się pod koniec walki. Teraz by się cieszyć zaklęciami co mieliśmy wcześniej musimy osiągnąć ten 30 poziom a nie mówię o jakichś lepszych już. Szkoda że nie daliście szansy wyboru, że nie powiedzieliście co zamierzacie zrobić. We wszystkim sa swoje plusy i minusy, bardo przydatnym zaklęciem jest zbiorowa kara ale wydaje mi się że nie bedzie ona zbyt długo "darmowa". Fajnie rozwinęliśccie PvP, pozdrawiam z akcentem niezadowolenia.

Safari's Avatar
    Server
    CLA01
    Happynes
    Mam potracone swe umiejki,a szczególnie te ulubione. Do tego nowe ikony mogą zdezorientować... No i bitwy są nie do wygrania...
    Dziękuję wam bardzo za tą cudowną aktualizację.
    Dzięki wam już nikt nie zagra w Heroes online jak już wejdzie wersja oficjalna-stabilna.
    Last edited by DanYt0; 11.09.14 at 17:48. Reason: słowo

Roberrtt
    Guest
    najpierw były awarie za awariami teraz zesmerfiliście czary i wy chcecie graczy zatrzymać smerfizm z waszej strony i gumisizm aż się grac odechciewa dlatego mam już dość tej gry wolę kwiatek w bierki grać
    Last edited by Megi; 12.09.14 at 23:25.

Server
    CLA01
    Szczerze, nigdy nie widziałem takiej sytuacji żeby ktoś zrobił grę. Na prawdę genialną grę, do tego super dostępną bo przeglądarkową. I pewnego dnia postanowił ją kwiatek Po całości, patrząc na posty na forum mam wrażenie, że 90% graczy po prostu PRZESTANIE W TO GRAĆ. Jeżeli to był wasz cel, gratuluję, mistrzostwo!
    Może lepiej zróbcie tak, żebyście jeszcze wyszli na tym z twarzą - powróćcie na drogę, która była drogą sukcesu - gdzie ludzie spędzali całe dnie grając w super grę. Tą grę zmieniliście tak, że jest w 100% niegrywalna (rycerzem bez heroizmu, bo tego już nie ma, bez okrzyków na całą walkę, z osłabionymi posiłkami i BEZ PACYFIKACJI) i najwidoczniej KAŻDY uważa podobnie jak ja, że zasługujecie na zlinczowanie.
    Last edited by DanYt0; 11.09.14 at 17:51. Reason: wulgaryzm

Server
    CLA01
    Może to było ich celem? Aby ludzie którzy grają od początku zamkniętej bety i otwartej po prostu się pożegnali z grą i odciążyli serwery? .
    Rycerz Przystani ma pod górkę. i Tyle w temacie.

Podpisuje się pod kolejnym postem !
    Last edited by DanYt0; 11.09.14 at 17:52. Reason: ehh
    Rycerz Przystani 30 + 13

JEDEN WIELKI CYRK

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast