Reply to Thread
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19
Results 181 to 187 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    já utrácel prachy za to abych si mohl koupit AB a rychleji postoupit hrou když už jsem si jednou smazal lvl 21 a asi nemusím vysvětlovat že procházet od začátku to co už jsem jednou prošel už zase tak zábavné nebylo.. tenkrát jsem došel k Sandrovi 1 a vyhořel v tajné mapě na posledním bossovi a tak mě to naštvalo že jsem účet smazal. Takže investice asi dvou stovek do AB mi přišla celkem v pohodě. Ale teď by si člověk musel kupovat úplně všechno aby se někam posunul..
    Pomáhat někomu se dneska už nevyplatí, pomáhal jsem kamarádovi co je nekromant (ja jsem rytíř azylu) a je vyšší lvl s těžšími úkoly než na které bych měl v lince hry stačit a ikdyž jsem měl ztráty bylo to ok a díky mojí pomoci se posunul přes úkoly které sám nezvládal, a já poměrně rychle doplnil armu abych sám mohl pokračovat v příběhu. Ale poslední společná bitva mě připravila o celou armádu světlic a rytířů slunce že nemám ve stávajícím systému šanci je doplnit.. 5 rytířů za 5 hodin je fakt geniální nápad ve dvou městech tedy 10 za pět hodin takže za jeden den můžu zaplnit jeden slot a pak šup chyba v systému mě o ně během minuty připraví no tak to by mě ***
    Blbců co píšeš je tu kolem dost a třeba jim hru pomůžou udržet ale moc tomu nevěřím, nechápu proč nestojí o staré držáky (bez urážky ) kteří si prošly všemi érami HoMAM a kteří mají k této hře nějakou řekněme i citovou vazbu.. je to škoda, osobně jsem se hrou dost bavil

Server
    CLA01
    Kazdy den nefunguje server!!

Server
    CLA01
    zdravim jdesavam lognut do hry ?

Server
    CLA01
    Kdositu psal ze mamebyt umirnenjsi v nazorech a oni budou vztricnejsi
    . Budu vulgarni holt uzmeto dozira ta strasna apatije vyvojaru kdyz celym pacem jenom do kurvily hratelnos a stale pady servru a seky nic nefunguje co driveslo a vylozene nato ta banda kryplu uplne sere a nic nespravuje hlavne kupujte pecete .jak vy vycuranci jenom premejslite jak lidi odrbat za nekvalitni produkt.Hlavne ta ignorace neco zpravit tak vam jen utecou hraci taksitu vase katastrofu kterou ted vytvarite a nicite jedinecnou hru strcte do pi.... koncim

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ragnarcz View Post
    Kdositu psal ze mamebyt umirnenjsi v nazorech a oni budou vztricnejsi
    . Budu vulgarni holt uzmeto dozira ta strasna apatije vyvojaru kdyz celym pacem jenom do kurvily hratelnos a stale pady servru a seky nic nefunguje co driveslo a vylozene nato ta banda kryplu uplne sere a nic nespravuje hlavne kupujte pecete .jak vy vycuranci jenom premejslite jak lidi odrbat za nekvalitni produkt.Hlavne ta ignorace neco zpravit tak vam jen utecou hraci taksitu vase katastrofu kterou ted vytvarite a nicite jedinecnou hru strcte do pi.... koncim
    to,že ty to nevidíš,neznamená, že nic nedělají

Server
    CLA01
    Dobra prijduse podivat za tyden cotu budete psat mozna dohry ale spiz uz ne mam STO ktere faka snazise stim neco delat furt neco vylepsuju oproti timto lemplom kteri nic nedelaj akdyby delali a napsali na stranku ze opravujem chyby tak to nebudu resit jenze oni nejsu schopni ani toho to mluvi za vse :P

Server
    CLA01
    Razyel a co krom ničení perfekní hry dělají? Ještě jsem neslyšela že by tu za poslední měsíc někdo skákal štěstím a nadšeně hrál a platil za hru a všude ji doporučoval???

Reply to Thread
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19