Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast
Results 171 to 180 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Zdravim asise vyjadrim tez predem se omlouvam zame psani kvuli nemu semse nechtel velice vyjadrovat .D Snad to napisu dobre tam kde mam .)
    Sem nekro rytir 30+2DL uz po predchozim pechi ktery me ze zacatku rozlitil kvuli brutal nerfu rytiru sebrani aur a predelani rytire na maga v brneni z 1 akcu za kolo. Otazka zni proc ste z aur udelali kouzlo na 1 kolo kdyz byli predtim perma kdyz steje chteli nerfnut meliste to dat na 3-4 kola a za manu a nerekbych ani slovi .Ale z 1 tahem za kolo je rytir celkem nahranej a slabej oproti kasterum kteri maj 4 tahy za kolo takze samozrejme vse lepsi jak 1 jednotka navic u rytiru a to nemluvim o PvP staci normal hrani PvE. Tak prosim neco stim konecne udelejte dik .D Tak to bylo trochu mimo misu a ted k poslednimu pacu dle meho nazoru neprinesl nic pozitivniho nektere myslenky by sedali pouzit ale doladit. 1.rezervy armad zvlasti skusenosti kasteri omoc jednotek neprichazej a to i zduvodu ze neprosli nerfem spis dostali busty rytirskyma kouzlama a pasivku tam ten 2x jednotek staci ale u rytire jeto malo vzdy mel a budemit vetsi ztraty jak kaster tam mohlobyt rezerva klidne3x nebo4x .Snizeni produkce jednotek at sijich vazime krasna myslenka ale blbe provedena.Treba ja mam budovu na tkadleny na 4 lv produkce je8ks za 8 hodin kapacita 24 nebyloby lepsi a podleme by nebylo tolik negativnich ohlasu kdybyse dali kupovat po 1 hodine co 1 hodina 1 tkadlena urcite lepsi nez lognut kupit 8 a pak cely den nictak se lognu kupim treba 10 a budu hrat 3 hodiny dalsi 3 dokupim nez odlognu.2.Suroviny-zruseni dolu kravina 1 heroes bez dolu a ekonomicku ztranku ste uplne zmrsily pro zacinajici hrace katastrofa a kdyz si nasetri drevo aby vylepsili treba radnicu datetam nesmyslny ukol na vylepseni posadky ktrubych urcite natak malem lv nestavil a hrac je hned chudsi130 dreva a dalsi brzda ve hrani.Prome osobne toto je nejhorsi cast pece pac nejsem zastance farmeni jel sem vse res doly a abych ted ziskal drevo a bojoval onej 20 minut me prijde jako mrhani casem takze jak zdob gladiatoru palec dolu za zruseni dolu.A za 3 zlepseni spelu a utoku mobu je sice pekne clovek se ted mosi vyc snazit aby neco uhral jen mi prijde ze ted jeto dos nevyvazene vuci nasim jednotkam ktere mi prijdu slabe a tojsem rytir ktry ma jednotky urco silnejsi jak kasteri .Takze vas urco ceka uprava doufam i nasich jednotek.A zaverem kdyz dam tyto 3 veci cote udelali timto pacem dochazim k zaveru ze bitvy sou sice zabavnejsi mosime se vic snazit ale trpi hratelnos diky vasim nerfom na jednotky a produkci surovin ja osobne dam 2az 3 boje z bosama nebo ukoly na krystaly a mam volno pak se muzu logovat co 8 hodin jak ko... abych doplnil armadu a mozna dalsi den si zahraju .D 4. vas dalsi velky propadak vsecky ukoly obecne nerfnuti nabirani na 3 ukoly byla pekna blbost a ohanet se slovy zeto bylo neprehledne pro hrace stim dete nekam Podleme to bylo prehledne dost rozklinuti kdyzky a vybrani ukolu a oznaceni ho okem podle me problem neni a nemuselse clovek furt vracet do mesta pro nove takze vam moc gratuluju uspesnemu doladeni nehratelnosti .Jsem velky fanda serie heroes tak jeste presto vse costetu znicily tu jeste vydrzim do 14.10. a jakseto nebude zlepsovat tak tato hra prome bude tabu .D Azaverem snadsteto vydrzeli precist i ztema chybama ktere tam urco budu znamse suhlaste nebo ne muj nazor a vic z pohledu rytira no

Server
    CLA01
    nevim jak vam mese nejde lognut do hry uz od 20 hodiny asi ban za narazky .D

Server
    CLA01
    Tak, po všech změnách a potížích s hraním už se dokonce druhý den nemůžu ani přihlásit :-) Jak vidno, patch se nepovedl a trapnost celé situace pomalu vzrůstá. Při posledním přihlášení a zkoušce bitvy se bitva sekla a byl mi oznámen ústup (ztráta armády, samozřejmě k tomu). Po vyhrané bitvě to nepotěší. Hra se mi nikdy nesekala, najednou je prakticky nehratelná. Ignor list nefunkční. Zkusila jsem dodat tabuli úkolů 330 lučištníků, jen pro tu zábavu a zjištění, zda je takový úkol po zavedení vypečených limitů vůbec možné splnit. Kupodivu splnit nešel. Některé nesplnitelné úkoly nešly zrušit a tím pádem nové nabrat. Chat cechu nefunkční, šepot se zobrazoval v chatu s nápovědou jako běžný chat. Cechu se zobrazily všechny cechovní úkoly odmítnuté v minulosti jako přijaté....A to je jen velmi stručný výčet legrací, které může člověk posztihnout za jedno přihlášení.
    Takže i při snaze hru dál podporovat jsem narazila na nepřekročitelná úskalí. Nový update byl (zřejmě pod tlakem zadavatele) napletený na původní vynikající hru horkou jehlou a nesedí. Příběhová linie vpodstatě ztrácí logiku, stejně jako možnosti hráčů. Kdyby byl zaveden například systém předplacení plné verze a odstraněn podivně jarmarečný systém placení za všechno, přistoupila bych na to a předplatila. Kdyby provozovatel hry napsal, kolik ho stál vývoj a požádal o zpoplatnění, byla by to čestnější a rovnější forma jednání než klišé typu : "Chceme aby hrdinové získali užší vazbu ke svým jednotkám....". (Jaká je to blbost vidíme všichni. Zadavatel utáhl s vidinou větších výdělků šrouby příliš, vývojáři museli zasáhnout do struktury hry naprosto barbarsky a zničit tak její podstatu a vyšší zisky se asi stejně nekonají, protože s limity, byť i bez ab a s plnou kapsou lektvarů, petů, svitků, barev a podobných nesmyslů stejně nezkušený hráč nemůže projít celou příběhovou linii bez nás zkušenějších. A my, kteří jsme vždycky pomáhali už pomáhat nemůžeme, protože se nám nerodí dostatečný počet nových jednotek.
    Summa sumárum....Vynikající, chytlavá, graficky krásná a podařená hra se následkem lačnosti pokazila a ztratila všechno, co HoMaM dělá legendou. Naštěstí mají fanoušci v počítačích celou sérii od 1 do 6 a můžou pokračovat v tom, co dělali vždycky. Užívat si legendu bez toho, aby za každé kliknutí platili skutečnými a velmi nevirtuálními penězi....

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ragnarcz View Post
    nevim jak vam mese nejde lognut do hry uz od 20 hodiny asi ban za narazky .D
    Vklidu, nejede to nikomu, poslední aktualizace hru tak změnila, že se zřejmě budou ještě dlouho vychytávat mouchy ... no a protože málo platíme, nemaj lidi na nonstop servis, takže v sobotu večer to prostě neměl kdo opravit. To se ale jistě brzy změní,neboť teď toho ve hře bez pár vražených tisícovek moc neuděláš, takže se penízky jen pohrnou a až bude management spokojený s čísly na účtech, pustí nějaké drobné na lepší technické zázemí a víkendové výpadky se stanou minulostí...

Server
    CLA01
    Že by na tom vývojáři byli tak zatraceně špatně a neuměli si sami rozkliknout fórum? No nazdar.... A nebo se jim hra seká stejně jako nám, nemohou se přihlásit a tiše úpí před načítajícím se monitorem :-D No, možná je na čase, aby Blue Bandts přijali lepší vývojáře (nebo alespoň takové, kteří umí číst).....nebo že by to BB znamenalo Blbé blondýny?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Valgir View Post
    Že by na tom vývojáři byli tak zatraceně špatně a neuměli si sami rozkliknout fórum? No nazdar.... A nebo se jim hra seká stejně jako nám, nemohou se přihlásit a tiše úpí před načítajícím se monitorem :-D No, možná je na čase, aby Blue Bandts přijali lepší vývojáře (nebo alespoň takové, kteří umí číst).....nebo že by to BB znamenalo Blbé blondýny?
    Pohlédni na wiki - přeci BB = Bodré Breberky

Server
    CLA01
    Uplay je pro Heroes smrtící kokteil.... Ta on -line verze byla přece tak dobrá. Nechápu, proč došlo k takovému zešílení. Pravda, pozitivní reakce i na chatu pocházejí od nízkých levelů a dětí s tatínkovými visa kartami, pro které Heroes nikdy nebyl kult, ale přesto, firma přece musela očekávat negaci. Nebo že by jim skutečně šlo jen o nezkušenou hráčskou komunitu, která jednorázově nakoupí a časem znuděně hru opustí? Vždyť ti chorobní prosiči bez naší pomocí hrou neprojdou i přes to, že do ní vrazili kupu prachů....Dříve prosili tak od 10 levelu, dneska už na chatu škemrají jedničky :-) Když odejdeme, budou pak svým "platičům" pomáhat sami vývojáři a udělají z HoMaM piškvorky, aby je zvládli i ti opravdu nejhloupější? Pořád dumám nad tím, proč se tohle stalo.... A po pravdě mě to fakt strašně mrzí

Server
    CLA01
    "Valgir" moc hezky a pravdivě napsané.. škoda jen že to nikdo kromě nás hráčů nečte.
    Už jsem tu jeden účet smazal spíše z časových důvodů, pak mi to ale nedalo a ke hře jsem se vrátil kvůli kamarádovi co taky hraje. teď jsem se opět doplácal na lvl 23 a hra mě až do posledního pátečního dne bavila. Dneska jdu opět účet smazat, tentokrát již definitivně a to z důvodů které jsi tu v podstatě popsala.. nenažranost tvůrce je neskutečná a jak jsem tak pročítal napříč fórem tak na to zřejmě doplatí. Já za sebe můžu říct že jsem pár korun investoval, ale do toho co teď tvůrci předvedli bych nedal korunu už jen z principu. Tenhle přístup kdy si lidi říkají peníze za t,o že dodají nekvalitní produkt je v poslední době vidět snad všude v běžném životě, za šlendriánství a laksnost chtějí být odměňováni.. Bohužel se jim to stále vyplácí, a můžeme za to my kteří jim svoje peníze posíláme. Já v tom pokračovat nehodlám..
    Tahle hra mi začíná připomínat Láďu Hrušku a jeho kuchařku, je plná sraček ale lidi to kupujou

Server
    CLA01
    Pamatuji si jednu dost ikonickou scénu. Jeden nováček se nás ptal, jak má zvládnout bosse. Byl jeden z těch, co si postup hrou v podstatě koupili. tak jsme mu poradili.... Zkus podplatit bosse. Členovi našeho cechu pak šepotem přišel dotaz : "Prosím tě a jak se dělá to uplácení bosse...pls...poraď" :-) No, to, co vypadalo jako sranda bude brzy pravda. Stojím s Valgirem před Sandrem a vím, že ho po změnách pravděpodobně nedám. Ale třeba ti, kdo se proklikali do vyšších levelů pomocí prachů nakonec přijdou k Sandrovi, strčí mu pár fufníků a Sandro ustoupí :-) Blue Bandits to zařídí. Sleva v obchodě, prachy na uplácení Sandra v našem obchodě jaën za 9999 hrdinských pečetí!

Server
    CLA01
    Mimochodem, všimli jste si, že zlato ve hře prakticky ztratilo jakýkoli smysl? Jak říkám....někdo vymyslel nelogičnosti na nelogičnosti. Ale v Cechu máme jasno. Blue Bandits řídí Sandro :-D

Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast