Reply to Thread
Page 13 of 19 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 121 to 130 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Johanka View Post
    Pro mne jako clerika je změna kouzel a svitků a zavedeni lahvicek (prozatim pouze s manou, asi lahvicky s zivotem a ostatnimi odolnost atd. pribudou az pozdeji) zlepsenim ktere vitam.
    Je vice moznosti jak hrat a to je velke plus.
    To ze spousta lidi chce mene kouzel a mene svitku protoze se v tom nevyzna , viz skoro vsechny prispevky na tomto foru (po odfiltrovani vulgarit v prispevcich se to da zjistit) je na zvazeni autoru.
    Abych nezapomnel: Ti hraci kterym se zmeny libi do for neprispivaji takže by se pri budoucim vyvoji hry se mněl vyvoj ridit mlčici a predevsim platici vetsinou.
    Je tu par chyb jako ze v cerne vetvi je na mape spatne zobrazen hrdina, ale to se doladi.
    Jen tak dal a drzim palce.
    Kolik her jsi testoval?

Kolik postav máš? Klerika? Jen? Na lvl pod 30? Gratuluju, jsi plně kvalifikován vyjadřovat se ke změnám, které tvou postavu pouze vylepšily, zrušili endgame o kterém nic nevíš, znemožnili DK dohrát story line, oslabili AK a zadělali inventář na všech stupních svinstvem?

Jop, bezva - tímhle stylem si pár lidí koupí větší inventář, blbec v Ubi zatleská jak mu to zase vyšlo a za rok vypnou servery a MMHO odepíšou coby již nevýdělečnou hru....

A s fórem jsi taky vedle. Spousta hráčů na fórko vůbec neleze, zato spamujou ve hře "Kde je pavouček? Kde je proroctví? Help plz" to budou určitě ti platící spokojení....

A tvoje "víc možností" - FAKT? Tak mi vypiš 4 různě složené armády, s jakými chodíš jako klerik na smrtící hrozby. Víc možností bylo dříve (ačkoliv zrovna klerik používal jen jednu, stejně jako teď v drtivé většině).
    Web cechu TheMaestro
    Videa, návody, seznamy jednotek a artefaktů...

Server
    CLA01
    Johanka, neměla bys spíše napsat méně možností jak hrát, když tak moc degradovali rytíře
    Máš to trochu pomotané.

Server
    CLA01
    Napište to jinak. Kdo porazí sandra sám na tři kola tak je bůh MMHO. Asi takhle by se to dalo završit.Jinak pěkně vykuněná hra to je, to máš palec navrch

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj SeverenoCZ. Stačí sledovat příspěvky pravidelně a zjistíš, že to není pravda. Na FB reagujeme každý den a poměrně pružně a k věci.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by filozof View Post
    http://bonusweb.idnes.cz/league-of-l...bw-novinky_anb

chcete říct, že tento člověk řídí tuhle hru?
    Ne, neřídí.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Ano BBRothangald na FB se někdo sem tam možná objeví, ale tady komunikace vázne, můžu se zeptat, jsi za to placený ? Já už čekám týden na odpověď v ,,obecné diskuzi,, ...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balreth View Post
    No ty jsi taky dobrej ***... "mě se změny líbí protože hraju za nejjednodužší a nejsilnější postvu ve hře"

"spousta lidí chce méně kouzle a svitků, protože se v tom nevyzná", no tak touhle větou jsi to zabil úplně, kolik jsi prosim tě lvl? Už jsi aspoň 30 ***? Jedinej kdo se v týhle hře očividně nevyzná a vůbec neví která bije a co vše update změnil jsi ty.

Rád bych tě upozornil (znovu), ať se chováš dle pravidel fóra, nepoužívej vulgarismy a hlavně - neurážej ostatní hráče s jiným úhlem pohledu. S každou takovou reakcí a urážkou se blížíš poslednímu varování. Prosím chovejme se k sobě slušně, i když máme odlišné názory. Děkuji.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Rád bych poděkoval všem za vyjádření, zpětnou vazbu a názory, které jsou bohužel povětšinou negativní. Není bohužel v mých silách zde odpovídat každému na každou jednotlivou věc. Nicméně převládající negativní zpětnou vazbu jsem shrnul (s konkrétními příklady či citací některých z vás) a předal vývojářům ke zvážení. Je jasné, že drtivá většina hráčů, co se vyjadřují na fórech, se změnami nesouhlasí. Pokusíme se to napravit.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Carthoo: proc hned tak utocne.. me jako nekro magovi musim uznat ze se zmena celkem i libi ale vyvazenost hry v ramci PVP tu proste neni.. svitky se daji za nejake drobne zlate kupovat takze neni problem ziskat slusne vyhody ale to se tyka hlavne magu
    vytam plosny vykrik vpred, dusevni simboly jsou az prehnane dost silne a svitky rozkazu + rozkazy v doprovodu s posilama a valecnikem ktery ma slusny utok a obranu je fakt nadhera.. ano nebude to tolik na singl hru ale v ramci tymu to jde jako rytir je jiste fajn vampirizmus(nemrtvej muze z vlastni hlavy a ze svitku a azyl muze ze svitku) na vase jednotky. Dobry je pokrik + do utoku a pokud blokujete nejake misto proti bossovi jsou zde i slusny obrany kouzla
    rozhodne by ale bylo vhodne popsat jake vsechny kouzla neucinkuji proti bossum aby si clovek nehodil treba svatyni a nezjistil ze je plne k nicemu bit to tam nepise. Rozhodne je zde nyni dost nepomer mezi mnozstvim tahu hrdinu v PVP a defakto i v PVM. Rytiri jsou pro me v tuto chvili dobre pouzitelny jako tanky a nebo damagemake ale proste vyzaduji spolupraci rozumneho maga ktery boostuje obrane a utocne jednotky ale bohuzel nepouzitelny samy o sobe -> i v pvp 1v1.
    samozrejme da se za rytire jezdit i takticky ale to je hlavne o tom vyuzit jednu jednotku navic a kombinovat schopnosti jednotek, zde mi prijde vhodne slozeni pro nemrtveho rytire (alespon tam kde se pohybuju ja s tim co pouzivam)
    kombinace 3 spektry 3 unpiri/upiri lordi s vyuzivanim kvileni na leceni, pokriku na pohyb, pokriku na utok, vampirizmu a v pripade nutnosti i rozkazu velitele(dosadi hodne poskozene jednotky)
    kombinace 3 tkadlen/snovacek a 3 lichu / lordu nebo spekter - to se da schopne hrat - vyuzivat snovacky jako narraznikove stity s vampirizmem (kazde oplaceni prez schopnsot saje zivot takze vhodne i na obranu proti vice slabym oponentum + s kouzlem co snizi fyzicky damage asi o 50-60% jsou fakt odolne) bohuzel na druhe kouzlo snovacky jsem jeste nenasel vhodne vyuziti, protoze se mi ho nedari pouzivat na jinou snovacku kde bych to i pochopil - mozna by to bylo pouzitelny s vylepsenou svetlici od azylu ktera by se dolecovala vampirizmem..
    za maga pouzivam 3 tkadleny a 2 lichy na upiry a spektry mam malou utok/obranu a stesti.. jinak bych je jel ale prote chybi pokrik +21% utoku a je tu nepomer dostavaneho damage a toho co jsem schopny nasat..
    na bosse mozna u nemrtve armady lamasu jako tank ale vetsinou nema moc vyznam mi prijde

zaverem asi tolik pro tolik zminovany endgame (pokud je neco vice endgame nez tydeni bossove a pvp tak me prosim vyvedte z omylu) me prijde rytir sam o sobe relativne slabi ale v kombinaci s rozumnym magem dost silny, svitky umozni i rytiri dosahnout zajimavych veci ale samozrejme hodne posilili magy kvuli tomu kolik maji nyni kouzel za kolo a mnohe muzou jet duplicitne
    u pvp se stavaji komicke vlozky ktere jsou k zlosti v kombinacich dusevnich simbolu, svatyne na posledni jednotce a zakladnich utoku, skoda ze to dost otravuje.. kor kdyz je presila velka a dotycny neuznava porazku alespon ne bez vyraznejsich ztrat.. jako mag mam alespon dispel + nutny rezervni svitek dispelu ale jako rytir co s tim kdyz ma dotycny svatyni a oslepeni v zakladu a jeste muze mit na svitkach..

kapek me mrzi jak mala je variabilita hrdinu (zadne rozdelovani primarnich ci sekundarnich dovednosti, nepruhledne hodnoty sili kouzel / podpory / utoku / obrany... a artefakty s desne sablonovityma schopnostma. Kdyz jsem hral podobnou hru pred lety na kongregate byl tam hrdina u kazdeho ze stacku takze vybavu clovek skladal individualni na kazdy stack jednotek(s vybavou a schopnostma hrdinu vhodnyma k tomu co s stackem delal a se sekundarnima schopnostma hrdinu ovlivnujicim vlastnosti jednotek) a dost to prodluzovalo "co ve hre delat", zde furt nachazime artefakty pro jine classy, mnohe duplicitne s tim ze jsem nenasel ani zpusob jak venovat / prodat / vymenit artefakt pratelum / jinym hracum coz mi naprosto kazi dojem z toho najit neco hezkeho.. v 90% pripadu totiz fyalovi predmet ani nevyuziju

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Rád bych tě upozornil (znovu), ať se chováš dle pravidel fóra, nepoužívej vulgarismy a hlavně - neurážej ostatní hráče s jiným úhlem pohledu. S každou takovou reakcí a urážkou se blížíš poslednímu varování. Prosím chovejme se k sobě slušně, i když máme odlišné názory. Děkuji.
    A věříš, že mě nějaký ban tady fakt mrzet nebude po tom co provedli s hrou, sám každej den zvažuju, zda to vůbec znova lognout. Totálně nehratelná hra za rytíře, jasné p2w, přeboostění mágové, podpora co je stále přehlcená a trvá ji 2 týdny vyřídit jednu záležitost. A pouze jeden Mod na celou českou komunitu, který reaguje na foru, které má být hlavním centrem komunity a zdrojem informací (ne FB!), jednou za x dní a to ještě na 1 z 5ti témat...

Chápu, že když to člověk dělá sám, tak se něco stíhat nedá, ale prolítnout 1 za den forum a reagovat, to je práce tak na 30 minut při zdejší aktivitě, takže zde výmluvy stranou zvlášť pokud jsi za to ještě placený. Co se podpory týče, to ji dělá snad taky 1 člověk?? Nechápu jak je možné, aby podpora byla neustále zahlcená a řešila dotazy až po 2 týdnech a některé neřešila dokonce vůbec. I kdyby denně dostala podpora 1000 dotazů (o čemž silně pochybuju), tak v 5ti lidech to musí mít za pár hodin hotové, pokud jako běžní zaměstnanci pracují 8h, tak by mě zajímalo co tam zbylých několik hodin dělají... Pro srovnání, v další free 2 play hře jako třeba planetside 2, na můj problém podpora reagovala ten stejnej den jen o 2h později a celý den danou technickou chybu se mnou po emailu konzultovali a i když se jednalo o ojedinělou chybu, kterou dle jejich slov, nikdo jiný zatím nenahlásil, tak jsme měli problém během necelých 2 hodin a 8mi emailech vyřešený. Pokud podpora a komunitní manažer stále nestíhají, tak by to nejspíše chtělo rozšířit tým. Když to jde u našich polských přátel, nechápu proč to není možné i tady.

A poslední věc, která mě velice zajímá, kterej genius teda je ve vedení heroes online a má na svědomí tenhle bordel?

Reply to Thread
Page 13 of 19 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast