Reply to Thread
Page 12 of 19 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 111 to 120 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    No pokud ten hráč si předem nakoupí svitky, tak dává hrdina klidně12000 dmg za tah má dva, takže během 1 kola mi mág dá dmg 24000 a jelikož má ještě pacifikaci, slepotu, nenavistnou věc, příkaz velitele, posili a povzbuzující světlo(které přidá 30% zdraví všem svým jednotkám)-takže hnedka má jednotku, která díky dané kombinaci má o 60% více zdraví.

Případně jsem byl na boji s nekro mágem- tentokrát to nebyl PVP boj, ale i tak tam byla jediná jednotka co měla dohromady 259000 hp, on na ni zakouzlí komu zvoní hrana a potom strnulost, apod. a hotovo má po boji.

Rytíř jediné co může je čučet jak jednotka přijde k němu a jelikož mu chytří vyvojáři sebrali kouzlo na omezení síly nepřítele tak kouká jak každým tahem mu zlikviduje celou jednotku za 5000 zlatých. A to ty chytráky ještě napadlo omezit přísun zlatých aby ještě více omezili možnosti rytíře, který nemá ani jak se léčit.

Paradoxně jediný způsob jak se azyl rytíř může doléčit je koupit si svitky se schopností vampirismus.

Celkem by mě zajímalo k čemu používájí test server, vždyť tohle by snad napadlo průměrnýho člověka po chvilce hraní.

Nejspíš si to ti ***** ani nezkusili hrát, protože tohle není možný.

Kdyby to bylo na test serveru nebo uzavřený betě, pochopím, ale oni takovýhle patch pustí do OTEVŘENÉ PLACENÉ BETY. V životě jsem neviděl, že by si tohle nějaká firma takhle dovolila.

Server
    CLA01
    A nj, zapomněl jsem úplně na to, že později jste dali mágům 4 tahy aby mohl dávat ještě efektivnější komba.

Mohli byste prosím zveřejnit fotku a jméno toho *****, který tohle má na svědomí?
    Celkem by mě to zajímalo.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by SeverenoCZ View Post

Mohli byste prosím zveřejnit fotku a jméno toho *****, který tohle má na svědomí?
    Celkem by mě to zajímalo.
    Tady ho máš: Teut Weidemann
    https://www.blogger.com/profile/14222951251795303349

Nejvíc patetická osobnost v herním průmyslu, bohužel momentálně chce zničit MMHO, příště už obcházim hry od Ubisoftu obloukem dokud se nezbaví tohodle šášuly. Zatim mě MMHO jěště baví a Nekromant je celkem hratelnej ale fakt nechci vidět s čim přijdou příště.

Tady jeho geniální myšlenkový pochod:
    V League of Legends přitom peníze utrácí zhruba pět procent lidí.
    "Pět procent je dost špatných," říká Wiedemann. "Dospěl jsem k závěru, že League of Legends toho nabízí příliš zadarmo a neprodává sílu. Riot by mohl prodávat exkluzivní postavy. Mohl by, ale v uživatelské základně by to vyvolalo nevoli. Pokud by mne nechali změnit League of Legends, mohl bych příjmy zdvojnásobit. Mohli by si dovolit přijít o 60 % zákazníků a pořád vydělat dvakrát tolik peněz.

Tohle teď aplikuje na MMHO. Myslím si, že ztráty byly jen cca 20% hráčů celkově, což je ještě dobrý. Tejden to testovali na Němcích a když viděli, že lidi začali utrácet víc (hlavně asi za svikty, mana potky do pvp a sloty inventáře) a zvýšili se jim přijmy i za cenu odchodu hráčů tak to pustili na ostatní servery. Ale u Rusáků měli strach těm dali obrosvské slevy na všechno aby tam nepřišli o moc lidí, Němcům dali taky větší slevy než nám.
    Last edited by Desper; 14.09.14 at 16:51.

Server
    CLA01
    http://bonusweb.idnes.cz/league-of-l...bw-novinky_anb

chcete říct, že tento člověk řídí tuhle hru?

Server
    CLA01
    Píšu to asi po 20 .
    Azyl rytíře ****, azyl klerika vylepšili i necro mága.
    Jako kdyby to aspoň zkusili hrát, tak i blbé negramotné totálně zakoplexované idiotské děcko by poznalo, že ta hra je ještě několikanásobně nevyrovnaná, než vůbec byla ...
    Last edited by BBRothangald; 15.09.14 at 14:55. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    Potkal jsem hodně postav a jednoduše. Hratelné je NĚJAK všechno. Až na DK - můj DK stojí před Sandrem 2 - protože ten ***t, kterej vymejšlel změny trochu zapomněl mrknout, co umí story bossové. DK nemá Sandrem jak projít (může vzít anděla a jet na náhodu s tím, že x tahl vyplejtvá vysáváním života a regenerací na anděla....ale náhoda tu nemá co dělat).

Zkrátka jednoduché - zítra BBRoth slíbil poslat podněty vývojářům - tak tady jeden - *** jste DK tak, že nemůže projít STORY. PvP v háji. Padá spousta NAPROSTO nepotřebnýho bordelu, kterej nikdo nevyužije. Artefakty zásadně pro jiné classy, než s jakou bojujete.

Mohl bych bejt sprostej ještě dlouho, ale Desper to popsal docela dobře. Tzn jestli to nenapraví rychle - půjdu - a půjde nás opravdu hodně.

Jo a protože tu není NDA - tak jedna věc na kterou pan ANALYTIK zapomněl - cena dobrého jména. Hráčská komunita je schopna novinky šířit hodně rychle - rychleji než vaše ultradrahá reklama. A důvera se zpátky jen tak nezíská...

Jo btw expertní bitvy teď taky bomba - sice nic nedávaj, ale dlouhé jak rovník a můj DK je má skoro vždy smrtící....asi pomůcka jak znepřijemnit cechům jednu z mála kolektivních aktivit...

P.S.: Chci zpět starou verzi - chyby tam byly zkousnutelné. Patch jich přinesl daleko víc, překlady jsou na pytel a jedna z mejch postav nehratelná.
    Last edited by BBRothangald; 15.09.14 at 14:57. Reason: Vulgarismy.
    Web cechu TheMaestro
    Videa, návody, seznamy jednotek a artefaktů...

Server
    CLA01
    Ještě taková MENŠÍ drobnost ohledně toho, když se chci dostat mezi členy rady přes žebříček bitev pro experty. jsem azyl rytíř!
    1. Před tou zkur****u auktualizací jsem se o to pokoušel a celkem v pohodě max za souboj padlo 10 modrých světic, což bylo v víc než v pohodě.
    2. Po aktualizaci jsou mé ztráty 20 andělů, 300 knězů, 63 kavalírů a nějakého toho gryfa či orla bo jak se jmenuje ... jste se **** ne ??? dám 10 bitev a příjdu o celou armádu, kterou jsem tu šušnil přes měsíc ...
    3. Když se člověk mrkne do žebříčku, tak je více než 80-90 % převaha mágů či kleriků, ono jde hned poznat, za co si vývojář zahraje a za co ne ... mají zpomalení, blind, pacifikaci, heal atd ...
    já mám na rytířovi co ? zastrašení, které jste dojebali je na 1 target ani tu blblou pacifikaci nemám ...
    4. Jako, buĎ se probuďte nebo s tím *** něco udělejte ... je to v beta verzi a ani dark-orbit ci travian nechce takové love za hru a to set sakra není v beta verzi, PvP je o kreditka vs kreditka ...

Jako jediné, co se povedlo je, že ti co byli silní, tak jsou ještě silnější ...a totálně rozvrátit hru, protože je jestě víc nevyrovnaná, než byla, congratulations a nahrajte tam zpátku předešlou verzi
    Toto se nedá ...
    Last edited by BBRothangald; 15.09.14 at 14:59. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    Pro mne jako clerika je změna kouzel a svitků a zavedeni lahvicek (prozatim pouze s manou, asi lahvicky s zivotem a ostatnimi odolnost atd. pribudou az pozdeji) zlepsenim ktere vitam.
    Je vice moznosti jak hrat a to je velke plus.
    To ze spousta lidi chce mene kouzel a mene svitku protoze se v tom nevyzna , viz skoro vsechny prispevky na tomto foru (po odfiltrovani vulgarit v prispevcich se to da zjistit) je na zvazeni autoru.
    Abych nezapomnel: Ti hraci kterym se zmeny libi do for neprispivaji takže by se pri budoucim vyvoji hry se mněl vyvoj ridit mlčici a predevsim platici vetsinou.
    Je tu par chyb jako ze v cerne vetvi je na mape spatne zobrazen hrdina, ale to se doladi.
    Jen tak dal a drzim palce.
    Last edited by Johanka; 15.09.14 at 10:46.

Server
    CLA01
    Když se podíváš na forum, tak tam nadavají všichni, podíváš se do hry, tam píšou všichni, jak je to na p*** ...
    Je smutné, že lidi nadávají ve hře a když jim píšeme, aŤ to jdou napsat na forum, tak že se tam musí potvrzovat e-mail a bla bla, že
    to se jim dělat nechce, někteří dokonce ani nevědí, že nějaké forum je ... . Bohužel jsi asi 3 člověk, který píše pozitvní komentář, co za celou dobu vidím ...
    Opravdu by mě zajímalo, kdo jsi a co jsi za lvl, jsi nějaký game master, co si založil účet, aby tu přibyl aspoŇ 1 kladný komentář ne ?!

Jako ale zase na druhou stranu chápu, že se ti to může líbit, však jsi tu nejvíc zvýhodněná postava clerik, jak jsi tu psal ...
    Last edited by propritajre; 15.09.14 at 11:21.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Johanka View Post
    Pro mne jako clerika je změna kouzel a svitků a zavedeni lahvicek (prozatim pouze s manou, asi lahvicky s zivotem a ostatnimi odolnost atd. pribudou az pozdeji) zlepsenim ktere vitam.
    Je vice moznosti jak hrat a to je velke plus.
    To ze spousta lidi chce mene kouzel a mene svitku protoze se v tom nevyzna , viz skoro vsechny prispevky na tomto foru (po odfiltrovani vulgarit v prispevcich se to da zjistit) je na zvazeni autoru.
    Abych nezapomnel: Ti hraci kterym se zmeny libi do for neprispivaji takže by se pri budoucim vyvoji hry se mněl vyvoj ridit mlčici a predevsim platici vetsinou.
    Je tu par chyb jako ze v cerne vetvi je na mape spatne zobrazen hrdina, ale to se doladi.
    Jen tak dal a drzim palce.
    No ty jsi taky dobrej ***... "mě se změny líbí protože hraju za nejjednodužší a nejsilnější postvu ve hře"

"spousta lidí chce méně kouzle a svitků, protože se v tom nevyzná", no tak touhle větou jsi to zabil úplně, kolik jsi prosim tě lvl? Už jsi aspoň 30 ***? Jedinej kdo se v týhle hře očividně nevyzná a vůbec neví která bije a co vše update změnil jsi ty.
    Last edited by BBRothangald; 15.09.14 at 15:02. Reason: Vulgarismy.

Reply to Thread
Page 12 of 19 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast