Reply to Thread
Page 11 of 19 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 101 to 110 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Server
    CLA01
    Po tomhle update mě přijde že hodně znevýhodnuje Knight .... takový mage má dost výhodností jako např zpomalení, pacifikace, rouška soumraku či co ( kdo tohle shit vymyslel) a další kraviny ... být mage stačí mi dát si 5x střelce a házet jen takový spelly jako je rouška a zpomalení ( knight dojede k cíli až za 4-5 kol a za tu dobu už má půlku armády pryč). Dost nevyrovnaný souboj proti mage za knight, něco byste s tím mohli udělat.Strom kouzel v pohodě, podobný jako u WoW a to je cool, ale chtělo by to změnit bud kouzla, přidat knight třeba taky zpomalení a hromadný dispell ( očistu) či udělat řev trvalý a vrátit řev hrdinství, zrušit roušku.... atd nebo to nechat tak jak je a aspon zrušit 2 tahy mage za kolo
    Last edited by Vuembi; 13.09.14 at 15:25.

Server
    CLA01
    Já taky právě hraju za rytíře a je to peklo

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Ono by stačilo aby dali DK plošnej dispel (azyl má anděli není třeba stačí single očista aby mohl pak anděl dát dispel) a všem rytířům na 30+ lvlu druhej tah a bylo by to podle mě vybalancované, mág by se musel snažit a nemohl by v jednom kole oslepit 5 z 6 ti jednotek, protože by hrozilo, že si to rytíř vše dispelne při druhém tahu. To samé proti nekromantovi, ktyrý jen dokola hází roušku a spomalení, než k němu rytíř dojde trvá to 3 tahy a v té době už má na sobě 1 zvon a další dvě skupiny po smrti a na další nastackovanej symbol s redukcí někde 90%.

Server
    CLA01
    balreth má pravdu ale ten tah by mohl být už od nižšího lv

Server
    CLA01
    jj, mě by to nevadilo, jak je to teď, jen přidat na azyl rytíře zpět pacifikaci a dát plošné zastrašení a bude to OK, bez tady těch 2 věcí jsem nahraný prostě ... bez nich to nějak nejde.
    Tak jestli si toto budete číst vývojáři, tak vemte tyto 2 věci v potas, protože bez toho to prostě nejde ... hlavně to zastrašení vrátit z5 na plošné!

Server
    CLA01
    Takže podle mě Nekormant, silnější než dřív a bitvy dávam rychlejc na menší počet kol teď. Hlavně díky Duševní symbol (-40%), Prokletí a 2x Příkaz velitele a Výkřik na pohyb, to ty boje hodně zrychlilo.

Nejlepší kouzla:

- Duševní symbol - nejlepší kouzlo ve hře, super změna
    - Prokletí - je buglé a neléčí 50% ale jen 30% ale pořád dobrý
    - Příkaz velitele - žádné kouzlo neudělá větší damage než jednotka a stojí pár many
    - Pomsta pasivka - každá pasivka je super :/
    - Pokřik na pohyb - zadarmo
    - Auto atack :/ - zadarmo
    - celkem si vystačim jenom s těmahle + svitky

Průměrná kouzla:

- Zpomalení - je moc drahé, většinou ani nepoužiju/nepotřebuju - vyměnim za Strnulost 2/2 a Roušku 3/3
    - Rouška - 2/4 je jednou za boj, žádná hit paráda, taky moc nepoužívam a nepotřebuju
    - Strnulost - 2/4 taky jednou za boj - docela o ničem teď
    - Zvon - většinu bojů mam teď na 3-4 kola (včetně weekly bossů) takže nepotřebuju už moc ale na pár nejtěžších bojů na 5-6 kol je furt slušný.
    - Hromadná slabost - 2/4 je špatné navíc nefunguje na bosse kde dřív fungovala, protože je to jen na fyzický damage, takže na Červa, Starobylou a dokonce ani na Wyverna nefunguje.

Nejhorší kouzla:

- Posílený šíp - dává tak 500 damage víc než auto atack většinou to nestojí za 30 many - chci zpátky Entropický šíp
    - Tajemný úder - za 120 many je to vyhozený bod a damage je taky nic moc, musim šetřit manu na Prokletí.
    - Agony - malý damage - měla by dávat aspoň jako auto atack jinak k ničemu.
    - Základní léčení - k ničemu když nepoužívam zákládní jednotky
    - Elitní léčení - nemam nestojí to za 2 body - mam 2x Vysátí, Regen a Prokletí a nechybí mi.
    - Bolestné pouto - nefunguje - místo 10 000 damage do jedné jednotky dá jen 3000 do všech dohromady, takže si timhle prodloužíte boj aspoň 4x pokud vůbec vyhrajete protože třeba 8 kol nikdo neumře. Zkoušel sem dnes na testu, vyhazovat 500 pečetí jestli to funguje tady nehodlam a pak čekat měsíc na podporu než mi to vrátí.
    - Sklizeň magie - nefunguje - zvedne damage kouzel z 1600-1900 při 8x debuffech - o ničem - damage pro jednotky nefunguje - pokud někdo potvrdí, že je to opraveno na našem serveru rád si to vemu, jinak nebudu testovat za 500 pečetí, vzhledem k tomu, že žádné nahlašené bugy z testu tady opravené nejsou.

Ostatní kouzla sou pro mě neatrakitvní nebo neutrální / beze změn.

Obecně damage kouzla sou slabé a nemá moc cenu jít někam k 3000 magic a jen 1000 sílu. No neni to fér oproti rytířům, taky sou na top levelu mnohem silnější, už sem viděl i 120 000 battle power a 60 000 je dost běžné a mágové? U nich je hodně i 40 000 ... To pak PvE odsejpá úplně jinak.

Podpora hrdiny je úplně k ničemu bohatě stačí pod 1000 navíc 400 sníží manu snad o 20-30 many a jen u pár kouzel. Jediná kouzla co jí využívají přímo jsou zakl. a elit léčení a vysávání - 400 podpora přidá 5% k vysávání .. to bych si dal radši facku :/ Jedině to léčení má trochu efekt znatelný ale nepoužívam. Hromadná slabost používá magic, tam je špatný popisek.

PVP:
    O ničem jako, to je souboj kreditek, dám tomu čas než aspoň lidem dojdou starý svitky, který sou bez cooldownu. Co sem viděl tak lidi spamujou všechny svitky a mana potky přesně jak sem předpokládal. No demence. To už je jak Magic the Gathering možná jěště dražší . To ani nemluvim o tom jak je klerik OP a andělé s neomezenym dispelem fakt mě pvp jako necra neláká vůbec.

PS. Jak třeba teď DK zabije Sandra 2 bez aoe dispelu?

Hrdinské bitvy:
    Nerfnuty na nulu. Suroviny hodně nerfnutyo 70% a padají jen 1 z 10. Taky začal padat hrozný bordel, bílé svitky a podobně. No fuj. Jěště, že už z nich žádné epicy nepotřebuju, protože kvůli tomu bordelu úplně přestaly padat. Expa samozřejmě furt menší než za experty, prostě vývojáři jenom nerfujou a opravujou kravinky. Fialovej svitek nebo 400 mana potku neuvidíte ani po 200 killech, no možná 1 svitek ale tu potku ani po 300 kilech. Hlavně, že BB_Kuby na test foru řikal, že pvp to win neni, že všechno co je v shopu padá z monster taky, rofl ale šance je 0.1 - 0.3% i z heroicu. To je 10 hodin grindu na jeden pvp duel? To nedaj ani ty nějvíc hardcore
    Last edited by Desper; 13.09.14 at 22:54.

Server
    CLA01
    Celkem by mě zajímalo kolik rytířů seklo s hraním za něj či úplně

Server
    CLA01
    No, já s tím ještě nesek, ale má chuť na PvP se rovná nule. Dále těžko rozdejchávám vyhození skill hrdinství, ale bez toho se v pohodě obejdu, to co mě opravdu ale vytáčí je vyhození zrušení magie ... z toho jsem znechucen
    ( Rytíř smrti )
    Last edited by Propast; 14.09.14 at 14:34.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Opět budu sprostej! Nádhernej balanc v PvP, aby když mě zbude v 7mem kole 48 šampionů a soupeři mágovi 30 elit, tak já jsem prohrál a to ještě s hráčem, který pořádně ani nezná svoje spelly a dělá jednu chybu za druhou. Jak je to možný? Jednoduše, protože nějakej idiot vývojář si usmyslel, že když má knight jen 1tah tak bude mít basic za 600 a když má mág 4 tahy tak bude mít bacis útok za 2000 a jelikož si jestě může nastackovat nejvíc OP spell symbol, tak klidně i basic za 6K. Kreténi mágové v aréně, když pak viděj, že i přes všechny jejich OP spelly prohrávaj s abnormálně nerfnutým DK, tak nahoděj, slow/blind/strnulost/paci/rouška a začnou zdrhat po celé aréně s posledníma 5 ti jednotkama a dávat každé kolo 4x basic... Fakt mi sem někdo dejte fotku toho kreténa, kterej je za tyhle změny zodpovědnej, toho idiota chci fakt vidět!

Reply to Thread
Page 11 of 19 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast