Reply to Thread
Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Svatá pravda. V Německu to taky vyvolalo nevoli. Žádná zpětná vazba neexistuje...Bitvy ztratily. A zatraceně hodně.

Server
    CLA01
    I já se musím přidat se stížností, proč ty nejlepší kouzla co měl Azyl rytíř byla odstraněna? (pacifikace, zohavující úder), proč byl snížena účinost výkřik do útoku? Já nemám 2 tahy za kolo jako mág! Rytíř jako hrdina měl podporovat kouzly své jendotky, ale tedkon je v podstate uplně k ničemu, nepoužitelný. Mág má 3 healovací kouzla, rytíř jenom 1. Jsem velice zklamán. Doted hráli 75% hráču za mági, ted to bude ais už jenom 100%

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Normálně se vyjadřuji dost slušně, ale po tomhle update a tomu hnusu který si dovolujete nazývat HOMAM, slušnej teda nebudu a ať klidně dostanu ban za sprostou mluvu a kritiku vývojového teamu stejně tuhle hru už nemám záíjem hrát po dnešku. Kterej *** vymyslel změny v updatu?!
    Sebrat rytíři jedinou obranu proti mágovy a to plošnej dispell??!!!!
    Dát mu pokřiky 1/2 když má pouze 1 tah za kolo??!!!
    Snížit jedinej vyřazovák u nekrů strnulost na 2/4 ze 2/2 a přitom azylu blind zlepšit z 2/3 na 2/2???? Toho asi mají málo když můžou chodit s 5-6 světicema!
    Zavést do PVP umírání jednotek? Čím jsem lepší tím jsem víc trestanej?!!
    Body v PvP i za prohry???? Čím víc hodin prosedim u PC tím jsem lepší?!
    Dovolit používat svitky jako paralýza v pvp bez CD??? Dnes ho na mě v jendom zápase azyl mág použil 12x!!!
    Nekro kombo komu zvoní hrana + 5x toky času od snovaček a tedy instantně mrtvé skupina hned v 1. kole aniž by se proti tomu dalo jakkoliv bránit?!
    Možnost vzít si jakékoliv nejlepší kouzlo z kterékoliv větvě aníž by človkě musel mít předchozí kouzla? A tedy umožňovat absolutně OP komba za mágy?!
    A hromada dalších spellů které jedna class má a druhá nemá nic podobného ani obranu proti tomu a totálně dělají PvP nevybalancované!

Nadávalo se na tyhle změny na testu nadávali na to i němci a přesto do pořád **** na dlaší servery?! I když je jasně vidět, že to hráči vůbec nechtěj?! Týhle hře jsem věnoval dost svého volného času a to nejen na hrání, ale snažil jsem se já i celý můj cech pomoct celé komunitě a všem CZ/SK hráčům zde, ale po dnešním updatu skutečně končím, došli mi s ubisoftem a BB nervy! V životě jsem neviděl žádnou společnost tak nehorázně zruinovat svoji vlastní hru a že už jsem zpackaných updatů a her viděl hodně! Zajímá vás zpětná vazba hráčů? Okey tak tady je, TOHLE JSTE TOTÁLNĚ ****!
    Last edited by BBRothangald; 11.09.14 at 14:22. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    Chcel by som sa vyjadrit aj ja bez rozhorcenia:
    - Pridali ste do hry nove predmety (zvitky, mana lektvary), ktore navyse padaju skoro po kazdej bitke - preco velkost batohu ostala rovnaka?
    - "Prepracovali" ste skilly kvoli vacsej rozmanitosti hrdinov no rytier a mag vela skillov zdielaju - naco?
    - Nove skilly vedu k velmi silnej nevyvazenosti jednotlivych povolani - suhlasim so vsetkym v postoch predomnou
    - Pridali ste 17 skillov - preco velkost skill baru v boji ostala rovnaka?
    - Protokol zmien ste vydali az par hodin po upgrade a vela ludi ani netusilo ze im chybaju dovednosti - zisiel by sa nejaky formular pre lepsiu informovanost in-game
    - Pri vyssom leveli si hraci nemaju moznost skilly vyskusat - preco ste nepridali moznost aspon 1 free resetu dovednosti?
    - Vsetko ostatne uz snad bolo spomenute
    Last edited by Gridlok; 10.09.14 at 18:58.

Server
    CLA01
    chtel jsem pozmenene dovednosti zkusit na testu, me heslo ubi acctu to nebere a zmena hesla nefunguje.. nejaky napad?
    skoda ze jsme asi pred 2 dny utratil 250 peceni za prerozdeleni bodu...

Server
    CLA01
    Protokol změn, bod Nové dovednosti ...

zapracování zpětné vazby mi přijde jako vtip, když se proti tomu už dříve zvedla nevole.

Citace: Všechny tyto dovednosti se už nevejdou do škol, jak tomu kdysi bylo. Díky tomu máme příležitost je výrazným způsobem otevřít. Předtím jste se museli naučit všechny dovednosti ve škole, abyste se dostali k těm nejmocnějším. Nyní bude třeba k jejich odemknutí investovat do každé školy daleko méně bodu dovedností.

Hráli jste někdy Heroes?? Zvažte změnu názvu, šlapete tu po klasice.

Dodatečně tu hráče přesvědčujete o tom, že tyhle změny vznikly z jejich popudu. Je to o zvyku a měl jsem možnost si vyzkoušet, jak to v praxi funguje, ale tohle nemůžete dělat v open betě, to patří přinejmenším do closed bety. Před očima nás všech z toho děláte něco jiného.

Server
    CLA01
    Nikdo z hráčů neměl přání, aby došlo k takovým šíleným změnám. Hra už celkem fungovala a vy místo abyste jí lehce dopilovali a poleštili jste na ní vlítli z buldozerem.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Protokol změn zde.
    díky za protokol změn - poprosil bych zdejšího "community magera" aby uvedl příklady "hodně hráčské zpětné vazby" které požadovali tyto změny, konkrétně tyto změny u kouzel ...
    Já vím, už doma mě říkali, že jsem naivní, nicméně i tak doufám že odpovíte a dokážete se k tomu postavit. V opačném případě bohužel budu muset konstatovat že si s náma opravdu jen vytíráte prodloužený záda a jde jen o prachy.
    Last edited by tomasjedno; 10.09.14 at 20:08.

Server
    CLA01
    Když ono je to těžké, je tu 1 Community Manager, který vůbec nestíhá ...
    Navíc nevím jestli jsem četl dobře, ale příšlo mi, že ten protokol změn se zaměřoval hlavně na PvP, ke kterému jsem ještě ani nepřičuchl, a jenom jsem se logl do hry, tak jsem viděl hned několik změn na pi*u ...
    Protokol změn má být dopředu, aspoŇ nějaký tend den, a né až to celé zkur***e ...

Server
    CLA01
    To, co jste provedli s hrou v aktuálním patchi, je něco otřesnýho. Kde je to proklamované zkrácení obyčejných bojů? Teď trvají ještě dýl = větší nuda než dřív. No nic, vyčkám do dalšího updatu, jestli se nestane nějakej zázrak, a pokud ne, půjdu o dům dál. Blue Byte v tomhle u mě hodně klesl, i když ty změny patrně vymyslel nějakej bezmozek z Ubi, co vidí jen $$$.

Reply to Thread
Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast