Reply to Thread
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Zde můžete diskutovat o změnách verze 100 z 10. 9. 2014. Protokol změn najdete zde.
    Last edited by BBRothangald; 11.09.14 at 13:34.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01

Dnešní aktualizace 10.9.2010

Ta aktualizace je velmi zajímavá, jen pro mě jako rytíře je nehratelná.
    Jsem na lvl 28, 4. kapitolu jsem dokončil a už tak je pro mě obtížné na tom lvl zvyšovat zkušenosti nemluvě s Bossmi se kterými mi musí pomáhat kamarádi.
    Dnešní aktualizací jsou :
    1 . boje (které jsou o 7000 a míň v útočné síle) nehratelné beze ztrát, před tím se mi to jakš takš dařilo díky pacifikaci a zastrašení (která mimochodem šla na všechny nepřátelé, takže neutočili na anděle), po aktualizaci je jen na 1 target - ztráty jako prase ...
    2. Léčba základních jednotek léčí opravdu jen základní jednotky ...takže v talentech ji mám úplně k ho**u.
    3. Posily jsou oslabené o 2 jednotky oproti předešlé verzi
    4. WTF ? Výkřik do útoku a Pokřik k inspirovanému útoku je jen na 1 kolo a 2 kola nabíjení ... Super, před tím to bylo až do konce souboje, ano pravda, Výkřik do útoku byl jen o 1 pole, teď je o 2 (můj názor - strčte si ten novej výkřik a pokřik za KLOUBOK a vraťte to zpátky jak bylo)
    5. OMG WTF ? Hrdinství - opět je jen na 1 target, 2 kola a 4 kola nabíjení a aby člověk dostal mrtvicu už tupelm stojí 200 many (což je půlka) před tím opět byla na celou armádu
    6. OMG WTF LOL ? Slabomyslnost - to má být místo pacifikace či co ? Dal jsem to na castící jednotku a stejně útočíla ... při tom píšete, že zabraňuje cíli používat schopnosti jednotek.
    7. konec vrazil jsem do téhle hry asi 7 sms což je asi 1400 Kč a pozval jsem ještě kamaráda do hry (který mi to teď omlátí o hlavu - jelikož smsky pošílal taky),
    novou aktualizací nevím jak je to u mágů či kleriků ale u rytířů je to 2x větší ztráty než byly, takže děkuji, že jste to takhle ,,vylepšili,,. Trčím tu 10 hodin denně a normálně jste mi to z hodiny na hodinu tak znechutili, že končím a moje doporučení a reference jsou ze 100 v mínusu.
    8. Beta verze nějaké žvásty, je to beta verze si nechte pro někoho jiného, jestli chcete mít beta verzi, tak aspoň nenabízejte Hrdinské pečeti za peníze, až vám tu všechno bude fungovat jak má (jestli vůbec), tak pak je nabízejte, až bude všechno fungovat, jak má a člověk bude po několika hodinách či dnech, když začne hrát, vědět, že u hry zůstane ... a poté do hry zainvestuje a rád
    9. Je to pouze můj názor a jak říkám, rytíř byl co jsem hrál do lvl 28 hratelný dalo se i beze ztrát, teď nikoliv a ztráty jsou až neuvěřitelně velké (srovnávám stejný soupeř před a po aktualizaci)
    Last edited by propritajre; 10.09.14 at 15:19.

Server
    CLA01
    Ahoj,delate si z prominutim z lidi srandu?proc se mag musi ucit skilly rytire a naopak?proc nema nekromant skilly z osudu,pritom ve vsech heroesech to je.tohle by se tedy uz nemelo jmenovat heroes,ale slátanina.S pozdravem packalům Winona
    Last edited by Pepajs77; 10.09.14 at 18:31.

Server
    CLA01
    bleju ....

Server
    CLA01
    Rád bych viděl úplný seznam změň - který na webu nikde nevidím. Že tenhle update je megaprůser víme všichni, nicméně update log bych rád viděl.

Server
    CLA01
    ano, je to o penezich, chcete vydelat ... to chapeme vsichni ... ALE PROC SAKRA TO DELATE TAK OCIVIDNE !!!! vsechny zmeny co sem zatim zaregistroval jsou delany tak aby si clovek musel kupovat vyhody za real, jinak nema sanci hrat ... : (((((((((( trosku sebeucty by tam nebylo ? : (((((

Server
    CLA01
    heh tak tohle je hodne k smicho je to good hra ale tohle je **** bohuzel koncim az moc to nuti investovat hrace do hry ale tady to vypada bez hp si ani nevrznes
    Last edited by BBRothangald; 10.09.14 at 16:42. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    Já ti ho ve zkratce rád vypíšu:
    Kompletní změna abilit u všech tříd s výrazným zhoršením pro Rytíře/Rytíře smrti
    - změna pokřiků na 1/2 (trvání/nabíjení)
    - u Rytíře smrti: zrušení Roušky noci, zrušení dispellu, změna u Strnulosti na 2/4
    Nové svitky (svitky se schopnostmi hrdinů)
    Zavedení lektvarů many (za HP samozřejmě, stejně jako svitky)
    Nový systém PvP - zavedení ztrát podle určitého ranku
    Last edited by Darken1; 11.09.14 at 10:47.

Server
    CLA01
    este zmrveny healovani totalne DDDD

Server
    CLA01
    nic prodam byt a prestehuju se k rodicum abych mel finance na hrani

nebo esi chcete az taak vydelavat zavedte rovnou mesicni poplatky

Reply to Thread
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast