Reply to Thread
Page 9 of 19 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 81 to 90 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Tak jo, chcete feedback mate ho mít .
    Včera jsem nic neříkal neboť by byla hloupost komentovat neco co jsem si ani neotestoval, neprožil s tím alespoň 30 bitev , nezvykl si na skilly atd atd .
    Dnes mohu s klidnym svědomím říct že je to kapánek těžší ale rozhodně to nevidím tak strašně jak se tu lidi vyjadřují . Hra se malinko stížila dobře beru to tak ted je na řadě nejaky dalsí patch který zohlední tyto změny a vyjde hrácum taky trosku vstříc .

- padá hodně blbin : aby to lidi neodradilo a nevideli v tom pouze vaší chamtivost - chce to navíšit kapacitu batohu alespon na 20 -25 slotů
    - přidali jste nam skilly pridejte nam i sloty
    - opravte bug při kterém se spatne oznacuji spelly v boji ( zmacknu a musím si to sakra pohlídat aby to zustalo zmackle a nevystrelil sem autoatack)
    - ve hře mi příjde že je sakra málo itemů rozšířit
    - to stejne s jednotkama toto je žalostně málo jednotek - vzpomeňte si kolik jich mají klasičtí homam at je z ceho vybírat a každej mame neco jineho a ne vsichni stejne armady , stejne equipy jak přes kopírák .

- taky neco ke hráčske komunite : přestante plakat na chatu jak je to těžké a zkuste zapojit i mozek přeci jen je to strategie ne rubačka.

-

Server
    CLA01
    Azyl rytíř nehratelný.
    3 souboje denně a člověk může čekat do dalšího dne, až se mu obnoví armáda ... jako odebra pacifikaci a zprznit zastrašení ... no commnent
    Jediné co se vám povedlo je to, že nejsilnější hráči na servru jsou teď polobozi.
    Je jasné, že hrají delší dobu a už maj něco nastřádáno, jde to vidět i v PvP žebříčku ...

Server
    CLA01
    Co jsem zkusil tak za mágy se to dá hrát v pohodě, ale za rytíře azylu, kterého jediného jsem si vyexpil k 30lvlu a dál tak s tím co má jsem ještě nevymyslel efektivní strategii proti určitým nepřátelům.

Drobné chybky.
    Jinak v boji ve knize mám napsáno 2x svitek(jedno z toho měli být asi lektvary)

Preventivní úder je hromadný, přesto je popsán, že je jako pro jednu skupinu.

K tomu inventu- podle mě by bylo ideální, když by se invent rozdělil.
    Prostě prostor na svitky/lektvary, na normál věci a pak na to peří a mince.

Rovněž mi trochu vadí, že zakoupené věci v obchodě taktéž zabírají místo
    (aspoň to by se do báglu nemuselo počítat)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Carthoo View Post
    Aha Reborne a mrkl ses na tu srtnulost poradne? Platí 2 tahy a dobíjí se 4. A pokřik na jedno kolo a dobíjí se 2....jo, bezva.
    strnulost na 2 kola kombinvana s preskupenim pokrikem vpred je fajn i takova jaka je ted..

ano delka tech pokriku je vazne des.. hlavne smutne je ze to kouzlo neni na tah jednotky ale na kola takze nelze dat napriklad cekat a na konci kola si dat herem pokrik a vyuzit 2 tahy hrdiny posobe.. podobne je to se vsema kouzlama jako je strnulost apod coz je skoda

rytir ma nektere veci fajn jako treba ten pokrik co da +iniciativu a +21% utoku se da taktick vyuzit ale bohuzel s 1 tahem za kolo je to bida a dost nevyvazenost.. ale zase kdyz rytir nahrabe tak 1000 stesti tak stale s upirama a spektrama killuje a vyuziva jejich schopnosti.. a s vampirizmem to neni spatny protoze muze prijit i o vetsi cast skupiny a prez toto lze schudne lecit i sampionske jednotky - opravdu krute je to na pavoukovi vyuzitem jako naraznikovy stit s schopnosti nemuze oplacet a dostava pouze derukovany damage protoze oplaci zakladni schopnosti a tim saje a dostava nadherne malo damage.

pokud by takto rytir mel zustat chtelo by mu to dat budto vice tahu za kolo nebo alespon to ze schopnosti se nepocitaji "na kola" ale na "tahy priser" takze kdyz bych dal treba na konci kola strnulsot na jednotku ktera se hnula vydrzela by 2 tahy jednotky ne 1 tah jednotky, a kdyz si zarvu na konci kola do boje tak aby to nebyli jen plane reci..

jeste k tem dropum, pada priserne moc svinstva jako jsou mana poty ktere ani nejdou prodavat.. hold asi je to bezcenny smejd ktery nikdo nechce.. potreboval bych nekolikanasobne vetsi inventar.. ale ty peceni bych za to vazne nedal
    Last edited by cz_Reborn; 11.09.14 at 13:20.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj všichni. Zpětnou vazbu vývojářům z této místnosti podávám vývojářům v pondělí. Pak se tu pokusím i více reagovat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Nevím co ostatní ale pro mě jsou teď Klerici se světicemi v pvp bitvě neporazitelní, necro jim nemá šanci dát žádný sklil, když i anděl má dispell(a zvýší heal) a jejich dmg a dosah je tak brutální, že není o čem diskutovat. Jinak necro rytíř neudělá nic když nemá dispell a necro mág má jediný tím zruší 1/2 stáze kterou mu Azyl nahodí a pak je proti pacifikaci klerově slepotě a slepotě od světic bezbranný, takže je prostě v ****. Pve je dále hratelné i když težší ale pvp je nehratelné pokud nejste klerik.

Navíc buď máte blbý popis nebo bug ve hře když na tkadleny / snovačky světice zaútočí, což je ÚTOK Z BLÍZKA a zhoubný pohled se NEAKTIVUJE.
    Last edited by Hanty; 11.09.14 at 15:02.

Server
    CLA01
    Oni vývojáři o něčem rozhodují? Změny musí někdo rozhodnout a schválit. Pochybuju, že nějaký vývojář prosadí změnu zpátky. A když, tak oni v pátek nepracují? Tak teda příjemný víkend za nás ostatní :-(

Server
    CLA01
    Asi by to chtělo provázanost fóra s účtem a zobrazovat počet postav a lvl, protože by mě fakt zajímalo za co hrají autoři kladné odezvy. A co že to s těmi postavami odehráli.
    Web cechu TheMaestro
    Videa, návody, seznamy jednotek a artefaktů...

Server
    CLA01
    Spell Hromadná očista se povedla Jste fakt vyborný. To same odebrani spellu Spěch atd... Prijde mi ze ta hra ztraci trochu smysl... sorry..
    Last edited by Azylkid; 11.09.14 at 17:44.

Server
    CLA01
    Mimochodem po patchi se rozhodila grafická mapa - všechny popisky a symboly jsou posunuty mimo. Taky v bitvě se mi pořád překresluje hex rastr a dochází k chybným kliknutím na schopnosti. Taky mě rozčiluje, že se neustále zobrazuje průběžné plnění cechovních úkolů, snad každých 5 vteřin mi tam blikne popisek, ten bych tam nechal až při splnění úkolu, ať to pořád neotravuje.

Reply to Thread
Page 9 of 19 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast