Reply to Thread
Page 7 of 19 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    jako rytir smrti koncim s tim ze jsem do toho dal prachy co se mi uz nevrati
    jako hrac co si kupuje v plno hrach vip a obcas i neco navic jsem tenhle patch nepochopil i kdybych utracel jak silenej tak stejne nemam sanci za rytire smrti kdyz mam jen 1 tah za kolo vic pojebat hru uz neslo
    kouknu akorat co bude v dalsim patchu a kaslu vam na to
    du z5 hrat wow a pockam si jak se budou chovat k hracum az bude game of thrones online

ps:

na hacky a carky vam kaslu po tom co jste za ....... si nezaslouzite ani .....

Server
    CLA01
    Trvání pokřiku pouze jedno kolo - opravdu ke zblití....

Server
    CLA01
    Rytíř je mrtev, ať žije mág. Byl jsem s toutou hrou velmi spokojen, ačkoliv to byla pouze beta. Bohužel veškerý potenciál, který jsem tu jako nekro rytíř měl, zmizel. Na novém updatu mohu najít pouze negativa a jak je vidět, nejsem sám. Pořád se tu oháníte se zpětnou vazbou, ale vůbec si jí nevšímáte.
    PS: Všem co u tohoto pseudo Heroesu zůstanete přeju pevné nervy... Budete je potřebovat.

Server
    CLA01
    ještě jeden poslední post než to tu zabalim úplně - nevíte někdo o nějaké (klidně začínající) hře kterou stojí za to začít hrát???
    trochu vám to usnadnim
    conquearth.cz, ogame, ikariam, drakensang, FoE, Shakes a Fid.., grepolis, travian atd.. jmenovat nemusíte - již jsem zkoušel:-)

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Zkus LoL, planetside 2 a nebo ghost recon online, dnes přejmenované na phantoms online myslim, nejspíše se tam potkáme .-)

Server
    CLA01
    Tak po tomhle patchu končim, hra vypadala velmi nadějně ale tento patch hru totálně zmrvil. Někdo u těchto změn zapoměl myslet. Hrát za rytíře je teď peklo.
    Last edited by JirkaK; 11.09.14 at 01:17.

Server
    CLA01
    Hmh, řada z vás utíká, možná má tahle hra nakonec přeci jen šanci Myslel jsem, že to zapíchnu, ale asi tomu dám ještě jednu šanci

Server
    CLA01
    Balreth: cece co jsem zkousel jak rytire azylu tak nekropole a koukal na slozeni skillu tak to neni spatny.. rozhodne chybi dispel to bez diskuze ale je tu vampirizmus, oziveni mrtvych popravde moc nevim jak pracuje ale ocenuju pridani pasivnich skillu ikdyz buguje a da se pridat do seznamu skillu, strnulost(takze ma neco cim pacifikovat), pokrik inspirovany utok, dusevni symbol(naviseni ubirani rezistu -> vetsi DMG lichum)..
    samozrejme v ramci PVP je to neodlazeny kvantou svitku, absenci dispelu a pouze jednim tahem hera za tah.. ale v teto fazi hry me pvp zatim moc nezajima

Server
    CLA01
    Aha Reborne a mrkl ses na tu srtnulost poradne? Platí 2 tahy a dobíjí se 4. A pokřik na jedno kolo a dobíjí se 2....jo, bezva.
    Web cechu TheMaestro
    Videa, návody, seznamy jednotek a artefaktů...

Server
    CLA01
    No tak jsem se dostal na zapomenutá místa a fakt by mě zajímalo zda je fakt všechny někdo dokončil.
    Dostal jsem jednotky a celková síla hrdiny je 1480 síly prvního nepřítele, kterého musím porazit 7600.
    Nedostal jsem ani celou jednotku čili dělit nejde atd.

Reply to Thread
Page 7 of 19 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast