Reply to Thread
Page 6 of 19 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Co to healovani ne necrovi?!! To je teda fakt paráda, taková ***! A plošná agonie je pryč proč? 80% lidí na chatu bud končí, nebo nadává!! GJ, že vzkazuju!!
    Last edited by BBRothangald; 15.09.14 at 14:19. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    snažíme se hru zrychlit - rychlost animací na max. nějaké omezení doby tahu hráče....
    ale celkově jsme hru totálně zpomalili, důvod???
    dnešní patch...
    naprostá většina hráčů neni schopná (a ted už vůbec nebude) dát nějakou bitvu beze ztrát - stačí si na pár minut pustit chat a číst si - pořád tam někdo prosí o pomoc s něčím... a to bylo v době kdy to šlo naprosto v pohodě uhrát snadné a vyzývavé bitvy s 0 ztrátami i se špatně zvolenými kouzly a armádou složenou ze základních nevylepšených jednotek - tihle lidi si po dnešku vůbec neškrtaji, většina těch co neměla problémy bude schopná uhrát průměrné a vážné bitvy s minimálníma ztrátama (věřím že i ted se najde pár hráčů kteří dokáží dát smrtící bitvy beze ztrát - ale otázka je kolik jich bude) ale už tam jsou ztráty a aby je nahradili tak musí bojovat snadné bitvy a plnit Q kvůli krystalům - hromada času navíc

takže si to zrekapitulujeme
    většina hráčů nebude schopná hrát beze ztrát na vyšší obtížnost, tzn. spoustu času navíc kvůli sbírání krystalů nebo expení ve snadných bitvách - kolik nováčků tohle vydrží až do lvl30??
    a tím se dostáváme k lvl 30 - co tady čeká hráče???
    aby to nebylo tak jednoduché tak má dokonce 2 možnosti
    1. dělat dračí lvl - tzn. spoustu (ale opravdu spoustu bitev do průměrné úrovně) nebo jenom spoustu bitev na vážnou a smrtící úroven se ztrátama jednotek -> kvůli krystalům plnit denní -> bojovat spoustu obyč bitev -> to je sakra investovanýho času
    2. hrát PvP - ale tady na milého hráče čeká další nemilé překvapení - nejenže bude taky přicházet o jednotky ->farmení krystalů atd... ale dokonce čim bude lepší tim bude přicházet o víc jednotek -> větší spotřeba krystalů -> víc farmení... a do toho prohlášení že kvůli urychlení hry se zrychlila animace v boji:-D to je prostě geniální...

P.s.
    ke zpětné reakci hráčů..
    BB.. můžeš jim poslat odpověd formou jednoho starého vtipu...
    mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu ohledně posledního patche

ta dobrá je
    na foru i ve hře je nezvykle živo, všude se o něm ,,diskutuje" a máme spoustu reakcí

ta špatná je
    že žádná reakce neni kladná a všichni jenom nadávaji...

Server
    CLA01
    Krásná ukázka jak dělat hru dle "zpětné vazby hráčů". Stejně jako když o anglických/ českých zkratkách hlasují na FB lidé, kteří ani neví o jaké HOMAM jde, páč tu vůbec nemají účet. Navíc poté, co negativní reakce byly na test serveru i německém "ostrém" a dev tým na ně úplně kašlal.

Každá firma by takový projekt stornovala ještě před uvedením, nikoliv tak Ubi a BB. Tak tedy za mě k aktuálnímu updatu:

Krásným úvodem jsou už patch notes. Detailně popsáno PvP, zato ani trochu rozepsáno, jaký průser vývojáři udělali se skilly a jak zničili už tak těžce masochistického rytíře smrti - a rytíře komplet.

Hra se z Free-to-play přesunula do Free-to-pay.
    - inventář byl zoufale nedostačující už dříve - stejně jako u dalších F2P - nicméně všude to řešil nějaký sklad/ kontejner/ cokoliv kam si hráč mohl hodně věcí uložit. Zde to není - tzn "cvakej hned, ještě než si hru ožkoušíš".

Veškeré kecy o zjednodušení hry (o které nikdo nežádal) byly naprosto lživé, protože dev tým udělal pravý opak. Jednoduché to možná bude pro majitele papínkovi kreditky, kterou bude potřebovat i na odehrání PvE - což už má lepší zmáčknout autobitvu.

PvP - které těžce protěžovalo magiče už před tímto patchem - 4 spelly za kolo prostě rytíř nemůže ničím vyvážit - je nyní už jen pro azyl, resp. klerika. A samozřejmě platící vždy vyhraje.
    - rytíř smrti nemá dispel, CC kouzla, ani nic jiného
    - smrt obecně nemá nic co by se vyrovnalo jednotkám azylu - světicím (útok bez oplátky na dálku a do zad, gryfům (skok za protivníkovi linie a zrušení nejdůležitějších jednotek), andělům (rychlost+očista)
    - ztráta jednotek tím vyšší, čím je člověk úspěšnější (jo, za úspěch se platí) - opět ryze a drsně "Pay to Win" - protože konkurovat upgradovaným jednotkám s norm. jednotkami nepůjde a jediný kdo se bude moci soustředit čistě na výhru bude hráč, jehož kreditka nemá problém s neustálým kupováním diamantů.
    - svitky/ potiony - žádný timer - tzn každá bitva se dá vyhrát pěněženkou v prvních několika kolech.

PvE - jen pro platící! ... magiče ...
    - rytíř a speciálně rytíř smrti už dříve musel hrát daleko opatrněji - jedna chyba a těžko ji napravoval. Jeho tahy v bitve byly - Pokřik, Strnulost/ Rouška noci - a následně musel každý druhý tah vyplýtvat udržením Strnulosti. Nyní nemá žádné CC kouzlo a ani pokřiky, ani roušku - nemá možnost zpomalit ani zastunovat jakoukoliv jednotku - zato má stále jeden jediný tah. I PvE už je tak pro něj nehratelné - pokud nejede jen obyčejné jednotky.

Rozmanitost armád!
    - je další úžasný kec, protože bez healu pro šampiony je jasné, že azyl (asi teď jediná hratelná strana, resp azyl klerik) minimálně jeden slot v PvE musí dát knežím/ inkvizitorům .
    - v PvP se pak samozřejmě jednou jen světice nebo jen andělé - zkrátka rozmanitost jak má být - jako na spartakiádě.

Celá hra se tak dostala do škatulky "VÝSMĚCH".

Uznávám, že za každá zábava něco stojí a jako fanoušek homam jsem tak okamžitě nadějné hře něco dal a koupil si 2 sloty (mám 3 postavy) a u všech zvětšený inventář plus nějaká barvička. V každé jiné hře by to byl zhruba dvouměsíční premium účet se vším všudy. Zde ani dvojnásobné vylepšení inventáře nestačí a díky tomu, že ten double inv má zrovna rytíř smrti, měl jsem ty peníze radši nechat v hospodě.

Závěrem - Ubi/BB by měl OKAMŽITĚ ZRUŠIT CELÝ UPDATE a prosit hráče o trpělivost s dalším patchem - protože zatím na veškerý feedback zvysoka kálí. Respektive ještě hůře - udělá cokoliv, co se hráčům líbí nejméně. Podivnými pravidly to jen začalo.

Za těch několik týdnů co jsem zde - reklama všude kam se podívm - FB, Youtube, googlestránky - opravdu hodně peněz v ní muselo zařvat. Zato - málo pracovníků přímého kontaktu - pokud vím češi a slováci mají jednoho Admin/moda dohromady a poláci také jen jednoho. Němci snad dva prý. Podpora nestíhá. Servery nestíhají.

Souhrn:

Open beta odporující všem přáním hráčů
    Žádné poučení z podobných F2P her a chyb jejich tvůrců
    Nedostatečná kapacita serverů
    Nestihající - příliš malá - podpora hry - někteří se už měsíc přes zbuglou postavu nenalogovali
    Nestíhající a o víkendu nefungující Admin/ Mod tým

proti

Obrovsky přeboostlá reklama
    Hra vyžadující platby i pro základní prohlédnutí hry (inventář plný kamenů a svitků již po první kapitole - nyní se k tomu připočítají ještě potiony).
    Endgame jen pro platící.
    PvP jen pro platící.
    3/4 postav (obsahu) těžce až stoprocentně nehratelné.

Well done, Ubi/BB - tomu říkám dobře (po)dělaná hra ještě v OB fázi. Pokud náprava nepřijde velice rychle, tak hráčská šuškanda vaši masivní reklamu naprosto vystornuje - a další samo-zisková franšíza zmizí v propadlišti dějin díky nenasytnosti pár pitomců.
    Last edited by Carthoo; 10.09.14 at 22:04.

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Přídávám se k většině - patch pohřbil to málo dobrého, co na týhle hře zbylo. Mám chuť se na tuhle frašku z vysoka ... :-)
    Last edited by Hrabi88; 10.09.14 at 23:42.

Server
    CLA01
    Začínám mít strach i o klasický Heroes 7. Oni dodělají na co šáhnou.

Server
    CLA01
    Tak taky něco napíšu.

Systém schopností se mi líbí.
    Nelíbí se mi však, že se omezila celková síla útočných kouzel v zásadě(u mě-rytíř azylu), zcela mi zmizeli nejpoužívanější kouzla- pacifikace, nenaviděná věc ....
    Pokřiky jsou na jedno kolo proto nechápu k čemu tam píšete, že může být naráz aktivovaný jen jeden, když má rytíř jeden tah.

Popisi kouzel/dovedností JSOU NEÚPLNÉ A NĚKTERÉ DOST ZAVÁDĚJÍCÍ.

Další poznatky doplním později

Risea's Avatar
    Server
    CLA01
    To co se vám pánové povedlo dnes, se nepovedlo snad žádným vyvojářům za celou historii, chyby vám popisovat nemusim, stačí když si prečtete 5 stranek.. Ale takhle dodrbat hru během OB a jít proti hráčům, kteří vám mají pomáhat ve vývoji hry. Jste asi upadly na hlavu ne? Na co vlastně vedete FORUM? Aby jste se mohly tlemit za monitorem, jak jste nás nasr*ly? Co takhle jednou si opravdu prečíst co hráči chtějí a nemumlat kraviny o hráčské odezvě.

Server
    CLA01
    Dočkáme se tu nějaké odpovědi od vedení ?

Server
    CLA01
    Dnes určitě ne vzhledem k tomu, že mají pracovní dobu do 19 hodin..

Server
    CLA01
    ti co sem dali tento patch jsou nanejvýš ubohý podělat vše na co sáhnout umíte výmluva toho typu jako je hráčská odezva radši byste si měli nafackovat takhle (do)dělat hru jsem ještě neviděl a to jsem toho hodně viděl je mi líto všech hráčú co už do toho dali peníze protože třeba to healení jsem požíval často na šampiony a teď jsem v háji a navíc se teď modlete aby nějací hráči zůstali.

ps:

rada předělejte patch zpátky jak byl jinak všichni končí a propadák roku je jistý.

Reply to Thread
Page 6 of 19 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast