Reply to Thread
Page 5 of 19 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    No nic, pokusím se nějak dohrát questovou linii a pak na to z vysoka... Největší průsery u rytíře: sebrali jste Pacifikaci, zkrátili jste trvání Příkazu velitele jen na jedno kolo, dostávám sice tunu lektvarů, ale použití mě stojí jeden tah a nemám je kam dávat - batoh zůstal jen na 15 pozic, a ano, přidali jste healování, ale jenom základních jednotek! To jako vážně? Jak mám doprčic jako rytíř fungovat? Takovýhle update si strčtě někam nebo si to hrajte sami... Snad si můžete jako autoři připsat hodně pečetí, aby jste sami tuhle hru vůbec udrželi v chodu !!!!
    Ale abych nebyl jen negativní, vytáhneme z krabice staré offline verze téhle původně skvělé hry a spravíme si náladu :-)
    Last edited by chrunda; 10.09.14 at 20:35.

Server
    CLA01
    Zdravím tak sem vyzkoušel pár bitev včetně týdeních bossů.Jsem nekro mág a tady pár postřehů.

1) jak už bylo zmíněno,když už předěláte skill strom tak když to nenazveme selským rozumem tak je minimálně slušnost dát hráčů 1000 pečetí popřípadě free reset dovedností.
    Tak aby jste měli tu z5tnou vazbu o které pořád tak básníte )

2) Někde sem tu našel odkaz na slova člověka který zodpovídá za marketing u ubisoftu a ten tam říkal že kdyby dostal do ruky LoLko tak by sice obětoval 60% hráčů ale vydělával by dvakrát víc.Slova víc než usměvná protože sám zatím nic co by se zisku LoLka přibližovalo sám nestvořil.
    Skrátka a dobře vylepšujte PVP systém jak chcete ale dokud bude si možné výhru zaplatit tak cílíte jen na opravdu úzkou skupinu lidí.A oni mezi námi určitě jsou ale díky konkurenci která
    na trhu je, sice něco vyděláte ale bude to jen další z tísíce a jedné hry které hrají jednotky tisíc lidí a cca 20/30% opravdu fest platí.

3)K nekro mágovi: musím říct že i po změně to za něj jde ale

Jako mág díky tomu co vše potřebuju abych něco uhrál sem se dostal do situace kdy nemám jediný kouzlo na DMG ty co tam jsou jsou šíleně drahý na manu nebo se prostě na ně nedostane z důvodů že jsou pro hru důležitější jiný.(abych nekecal mám Agonii a Duševní symbol ale obě můžu použít max jednou za kolo) a když plácnu duševni symbol na někoho důležitého tak už sním "nehnu" pak už jen agonie no a za tu manu to dopadá tak že většinou střílím základní útoky.

Rouška noci hlavní spel za mága teď 2/4 no nevim je to prostě málo když si mám nepřátelé udržet od těla tj velmi špatně využitelná.

Oživení- co to jako je? proč si nemůžu healnou šampiony jo ok mám vysátí života ale ikdyž používám do teď jen 2 jednotky tkadlen tak jsou to tada šílený šachy aby mi to vyšlo bezestrát zvláš u 3kol bossů.

Strnulost z 2/2 na 2/4 jako vážně???? k čemu mi je pak zvon když ho na někoho plácnu a 5 kol ho od sebe prostě neudržím.

Nově jsem vyzkoušel Bolestné pouto naivně stím že tak budu moc ochránit svojí jednotku a ono prd ono se tím dá ochránít nepřátelskou jednotku jako chápu jak to bylo myšleno a ano jednou za 30 her nastane sistuce kde se dá využít ale jinak )
    Plus je tam BUG když to dáte na poslední jednotku ve hře tak se DMG pořád rozkládá neznámo kam ale loupete i lučisníky po jednom )

Další Bugnutá schopnost je Odříznutí i po útoku z blízka se nepřátele vesele pohybují dál.

Plus ale tím si nejsem uplně jistej u schopnosti Blokování mi někdy blokne první útok ale druhý v tom samém kole projde s plnou silou.

Abych to zhrnul..Mág patch přežil ale zatím vůbec nevím jak to bude v opravdu náročných bitvách kde nebudu moct využít terénu abych jednotky zablokoval popřípadě proti střeleckým jednotkám.Je to vážně o totální překopání strategie a hlavně to dopadne asi zhruba tak že mag se promění v supporta pro svoje jednotky což vážně nevím jestli je zábavnej cíl.
    Last edited by NevimMusim; 11.09.14 at 08:48.

Server
    CLA01
    co k tomu dodat - snad jen že jsem úplně ztratil chut hrát - a to ta hra vypadala tak nadějně...
    co se mi líbí???
    nic - nic - nic-
    co se mi nelíbí??
    předělání a zdražení kouzel - prý aby jsme měli větší možnost strategie - vypadá to hezky - ale skutek utek
    kouzla jsou tak drahá že je vlastně ani nejde použít - na lvl 23 mám 12 možností na kouzla - 11 a 12 už jsem dal něco, protože vím že to stejně nebudu používat - jaký je smysl kouzla za 100-200 many když má jeden 450 many?? omlouvat to tím že na vyšším lvl maji hráči many víc?? směšný..
    rozdělení léčivých kouzel na základní a elitní - + pro šampiony nic - takže sebou tahat kněží
    hromada svitků s kouzly - (ale zaujaly mě asi tak 3-4) zbytek k ničemu... a to nemluvím o malým inventáři
    jsem zvědavý jak ted půjdou dělat zapomenutý místa když každý v boji ztratí nějakou armádu... jedině svitkovat...
    pvp systém - radši se nebudu vyjadřovat...
    atd atd..
    takhle podělat hru hned na začátku - gratulace, to se opravdu jentak nevidí...

rád bych viděl poradu managerů za pár týdnů až zjistí že jim na servrech zůstala 1/3 hráčů...
    to bude něco ve smyslu - on se hráčům ten patch asi opravdu nelíbil, a my mysleli, že když protestovali na testserveru, tak si dělali srandu, když jsme to nasadili na německý servery tak povykovali jenom ze zvyku a potom když jsme to nasadili všude tak nadávali jentak aby se neřeklo...

p.s. dle mé chabé logiky když proti něčemu ve hře protestuje naprostá většina hráčů tak by mělo vedení dojít že to asi fakt nechtěji a radši to předělat i když to nebylo v plánu - ale asi je jejich logika někde jinde....

Server
    CLA01
    Dobrý den všem,
    chtěl bych zde také vyjádřit svou nechuť s tímto patchem co se týká rytířů síly.Plně souhlasim se VŠÍM,co napsal hráč PROPRITAJRE.Vše dobré co jsme měli nám vzali.Ztráty jsou teď veliké.Naštěstí jsem nezainvestoval žádnou sms,ale času jsem tu proseděl dost.

Server
    CLA01
    Spíš mě ukažte někoho, komu se tato ,,velmi povedená aktualizace,, líbí ...

Server
    CLA01
    Kde udělali soudruzi z NDR chybu?? To myslíte Vážně takhle dojančit kouzla?? Healování elitních jednotek na serafíny nefunguje, léčení hromadné nefunguje, drahé kouzla neskutečné dneska někoho porazit. A když těď půjdu vysvobodit dřevorubce na úrovni jedna dračího rytíře a přijdu o 20 serafín tak ten úkol klidně zařaďte do týdenních úkolů protože to za den s těží někdo dá. Děkujeme za vrácení starých kouzel, která byla nastavena výborně. S pozdravem. V životě bych neřekl jak se dá beta verze do tří týdnů odkráglovat do kytek. Všichni Vám odejdou, VŠICHNI!!!!! Protože po tomhle updatu tu už nikdo nepůjde. Jsem zvědavej jak to chcete vyřešit. Kdyby jste raději vymysleli tržnici výměna dřeva kovu 2 ku 1 udělali by jste stokrát lépe než takhle odrovnat celou hru. Ještě jednou děkujeme a zdravíme beta testery kterým heroes nikdy nic v životě neřekl (100% ho v životě nehráli a špekulujou jak to udělat tak aby si to užili jen ti beta testeři). Nejlepší by bylo kdyby jste udělali druhý server který bude běžet na updatu 95 a mohli by jste se dívat kde Vám ti hráči budou hrát. Věřte nevěřte 99% bude na serveru starém s 95 updatem.
    Last edited by Cendatores; 10.09.14 at 21:17. Reason: to short.

Server
    CLA01

Thumbs down

Ne jen mě, ale i spoustu ostatním hráčů se to nelíbí, tady tyto "nové skilli" za mě, jsou úplně ..... Udělejte prosím anketu ve hře jak tady píše JaraTheGrat. Děkuji předem za odpověď.

Server
    CLA01
    Tak se zdá, že se podařilo vyřešit problém s přetížením serverů. Geniálním tahem se sníží počet parazitujících neplatičů.

Co má asi dělat nekro-válečník, když strnulost si zakouzlí jednou za 4 kola a roušku noci jste mu ukradli? Všechny soupeřovo jednotky se k němu dostanou za 1-2 kola. Střelci mu postřílí jednotky jak kachny. Proti kouzlům nemá žádný protikouzlo. Fakt povedený patch pro vyvážení hry.

Server
    CLA01
    Po téměř dvou týdnech jsem se těšil, jak si zahraju.. Ale když jsem se lognul tak jsem jen vybral doly, dal jednu bitvu, logout a šel si zapálit.. A vůbec už nemám náladu hrát.. Vždyť tohle nemá s Heroesama skoro nic společnýho..Je mi z toho na blití... Teď vám díky téhle **** odejde půlka serveru, zůstane pár těch, kteří jedou Pay-To-Win a ti vám po vydání dalšího podobného patche odejdou taky.. Zpětná vazba? Hrozně si jí vážíte ale přitom na ni doslova ****..
    Last edited by BBRothangald; 15.09.14 at 14:18. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    obavam se ze se musim pridat k ostatnim tyhle zmeny jsou na*** ... bez ohledu na pravidla chovani :-P
    Last edited by BBRothangald; 15.09.14 at 14:18. Reason: Vulgarismy.

Reply to Thread
Page 5 of 19 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast