Reply to Thread
Page 3 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    "Protokol změn přineseme ještě dnes."
    Ten jste měli zveřejnit zároveň se změnou. Nebo ho teprve sepisujete?

Server
    CLA01
    Zklamání... budu psát jen o jedné konkrétní věci, a jedné staré,další zkoumám.
    -když už se přidali nové itemy do hry a zůstal stále batoh o kapacitě 15 míst! To je pro mě maximální zklamání a donucení ke koupi rozšíření batohu, po které které netoužím, nebo to nebylo v plánu původně . Ok udělejte AKCI na rozšíření batohu za 1500 Hrdinských pečetí (z 4999) a neřeknu ani píp, nebo ji rovnou navyšte na 20, ale tohle je fakt moc... Nebudu nic jiného ve hře dělat, než stále jezdit z každého boje k obchodníkovi, abych prodal věci co jsem našel... OMG...
    -automatický boj - je opravdu nelogické mít ztráty s armádou 20 000 vs 500 kolem 60 jednotek včetně elitních. Stejné ztráty mám i 20 000 vs 13 000 i do 15 000 se dá hrát bez ztrát pokud hrajete sám a umíte malinko taktizovat. Tím jenom ztrácí automatický boj úplně smysl za tu cenu. Ideál by bylo na 3 hodiny za 666 pečetí třebas

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Protokol změn zde.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    ten patch je k zahození nejen léčení ale i útočná kouzla teď je to akorát o tom brát lidem real prachy jinak to je na pytel všechna ta kouzla

Server
    CLA01
    Špatně...vypadá to na systém, jak vytřepat lidem kasičky....Nelíbí, nelíbí, absolutně a naprosto nelíbí. Přijít o už získaná a používaná kouzla, získat ta, která by si člověk normálně nikdy nevybral a po utracení dalších pečetí, pokusu navolit lepší kombinaci výsledek prakticky tentýž? Obludnost. Dovednosti rytíře pro nekromanta? Proč jako? Nepotřebuji jako nekromant umět pokřik "krleš", chci své milované entropické šípy! A rytíři musí být úplně na mrtvici, jak plyne z chatu. Ti ostrouhali nejvíc. Radost bude mít jen zlatá mládež, možná jim tvůrci dají víc růžových pudlíků a ostatních petů na shop. Palec dolů!

Server
    CLA01
    Obrovskej průser, jestli to takhle zůstane ve hře budou běhat jen klerici a rytíře budou hrát jen sadomasochisti

Server
    CLA01
    No abych nebyl hned kritický. Kouzla jsou poměrně zajímavá, ale s vyvážeností je to dosti na štíru. Rytíři jsou tímto dosti ochuzeni a to nemluvě o tom, že jsou kouzla pro ně dosti předražená. Sice mana potky jsou fajn, ale ztratit jediné kolo hrdiny na pití lektvaru? Ještě k tomu dosti předraženého. No je škoda, že hra se začala ubírat tímto směrem.

Server
    CLA01
    Vysvětlíte mi někdo jak fungují léčivá kouzla za clerika? Jsem to zkoušel a Nebesany neléčilo ani jedno.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Protokol změn zde.
    takze v protokolu zmen nejsou vubec popsany zmeny dovednosti , jen ze jich je vic a jsou jinak rozdelena, to delal nejaky brigadnik ?
    hlavne ze o pvp je tam 60% textu

A prosim snazte se byt trochu seriozni, protoze vyjadreni Zcela jsme přepracovali dovednosti hrdinů všech tříd. Zapracovali jsme hodně hráčské zpětné vazby. je vazne k smichu (asi jako Putinovo vyjadreni ze na Ukrajine nejsou zadni rusky vojaci)
    Tento patch zcela odsoudila nemecka komunita , date ho i na tento server a napisete neco o hracske vazbe ....

Ja osobne jsem dost znechucen , dnes jsem jen vybral doly a zlato z mest a na bitvy nemam vubec naladu.

Server
    CLA01
    A překlikávat z léčení na léčení elitních jednotek? Svatyně, spalující štít, minimální použití Výtrysk, který hrdina uměl a používal náhle zapomněl a musí si ho "zasloužit" tím, že si navolí jiná, naprosto pitomá kouzla. Při studiu kouzel obrany a útoku se dalo jen krčit rameny. Přibyla kouzla s účinností 0...nebo spíš 00. Povzbuzující světlo. Kouzlo, které dojímá. A ztráty vyšší při stejné taktice.

Reply to Thread
Page 3 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast