Reply to Thread
Page 2 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 187

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 100 (10. 9. 2014)

Server
    CLA01

Angry Nový PATCH - new patch - komentář

Dobrý den,
    to, co jste provedli v posledním patchi se skilama, již nemá co dočinění s Heroesem.

Možná je to pouze můj názor, ale navrhoval bych anketu (přímo ve hře).

Díky.

PS:
    Lze se přihlásit do nějakého mailing listu, že bych začal hrát opět, až provedete další, zásadní změnu?
    Chápu, že cílem je donutit hráče, aby si kupovali pečetě, ale čeho je moc, toho je příliš....

Server
    CLA01
    1. V officialnich oznamenich nejsou zadne patch notes, coz vzhledem k tomu kolik se toho zmenilo je velky nedostatek. Kazda online hra by mela mit nekde uvedene presne patch notes
    napr RIOT k patch notes dava i poznamky proc byly nektere zmeny provedeny , jaky zatim byl motiv (to by mne dnes i HOMAM online velice zajimalo)

2. Kdyz se divam na dovednosti ted po patchi tak nevidim NIC pozitivniho , jen negativa, jsem hodne znechucen

Server
    CLA01
    Darken: Vím většinu změn, ale chci to mít černě na bílém abych pak naší české podpoře omlátil o hlavu "že to nevidí až tak černě". Černě to viděl každej kdo mrknul na test server nebo německé fórko.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by propritajre View Post
    6. OMG WTF LOL ? Slabomyslnost - to má být místo pacifikace či co ? Dal jsem to na castící jednotku a stejně útočíla ... při tom píšete, že zabraňuje cíli používat schopnosti jednotek.
    Schopností jednotek myslí, např. u inkvizitorů léčení a ne útok

Server
    CLA01
    Podělali na co šáhli - schopnosti i kouzla.

Server
    CLA01
    tak tomu řikám pěkně vykuněná hra. HANBAAA

Server
    CLA01
    V tom případě, proč jste zrušili pacifikaci ...

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Carthoo View Post
    Rád bych viděl úplný seznam změň - který na webu nikde nevidím. Že tenhle update je megaprůser víme všichni, nicméně update log bych rád viděl.
    "Protokol změn přineseme ještě dnes."
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Jako tyhle změny se vám vůbec nepovedli a jak už bylo řečeno, je dost vidět, že vám jde o peníze (neříkám, že je to špatně) ale asi né tímhle stylem a ještě v betě.

Server
    CLA01
    Za rytíře je teď beze ztrát prakticky nemožné hrát. Moje postava level 24 je ničena průměrnými jednotkami, které předtím porážela témě beze ztrát nebo jen s jedním či pěti mrtvými. Opravdu nevím co se to stalo, ale sestava kouzel pro bojovníka sice dává možnost efektivní odplatě a útoku, ale za cenu velké spotřeby many, kterou tak už má málo. Dále pak za rytíře nebylo a teď už rozhodně není jednoduché procházet questovou linií, bez pomoci výrazně silnějších hráčů. Opravdu sám nejsem schopen přes všechny vychytávky, jako jsou svatyně, úlomky, runové kameny projít přes quest nebo se o něj úplně rozmlátit.
    Je napováženou jestli o toto opravdu vývojáři stojí. Zatím se zde setkáváme s názory hru spíše zavrhující. Osobně nepovažuji tento ubdate za zdařilý. Považuji ho za nebezpečný, protože hodně lidí toto herní prostředí plné omezení a nevyváženosti nebude bavit dlouho a odejdou hrát jiné hry.
    Ostatně není ani dohotoveno rozhraní na více ras. Prostě za mne propadák.

Reply to Thread
Page 2 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast