Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Nowe skille u nekromanty

Server
    CLA01

Nowe skille u nekromanty

Mam kilka pytań co do nowych skilli.

1. Czy czar "słabość, zbiorowa" jest już zbiorowa jak nazwa wskazuje, czy tak jak wcześniej działa na 1 cel?
    2. O co chodzi w skillu "Wskrzeszenie"? Bo za cholerę nie rozumiem...
    3. "Bolesna więź". Chodzi mi o to, czy jak np. na polu bitwy są 4 wrogie stworzenia i zaatakujemy jednostkę z bolesną więzią za 2000 obrażeń, to obrażenia się dzielą na wszystkich i w rezultacie cała czwórka dostaje po 500 obrażeń (w sumie 2000) czy wszystkie dostają po tyle samo ile dostała ta z więzią czyli każda po 2000?
    Last edited by Ambu; 10.09.14 at 20:01.

Server
    CLA01
    tez jestem ciekaw na teamt bolesnej wiezi, czy jak walne wampem w 1 cel za 3k, to kazdy dostaje po 3k czy dzieli sie to 3k na np wszystkich ?

Ale pisze ze obrazenia zostaja rozproszone rowno pomiedzy wszystkich wrogow, wiec wydaje mi sie ze dmg zostaje podzielone na wszystkich, nie jestem pewien w 100%, moglby ktos mnie poprawic ?:d
    Last edited by Demigod; 10.09.14 at 17:26.

Server
    CLA01
    Raczej każdy po 500

Server
    CLA01
    nie raczej tylko na pewno wiem bo testowałem

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Innymi słowy użyteczne tylko gdy mamy zasięg na potwora z małą ilością hp, a chcemy żeby inne za nimi walnęło po zabiciu go, tak? Czy jeśli nie mamy zasięgu na inne to ich nie trafi?

Server
    CLA01
    W opisie "bolesnej więzi" nie ma informacji czy można ją rzucić na swoją jednostkę.

Server
    CLA01
    Czy czar "słabość, zbiorowa" jest już zbiorowa jak nazwa wskazuje, czy tak jak wcześniej działa na 1 cel?
    Na wszystkich

Server
    CLA01
    1. Działa na wszystkich, w tym na bossów.
    2. Za każdy oddział wroga zabity na polu bitwy wszystkie Twoje jednostki dostają % do leczenia, przydatne przy duchach (jak nabijesz 20-30% to widać różnice). Można go zdjąć rozproszeniem magii, a grając duo z drugim nekromantą oba efekty sie sumują (ze znajomym nabiliśmy +70% do leczenia)
    3. Dmg sie dzieli ale jest to strasznie zbugowane więc nie radze póki co tego brać, zamiast liszami walnąć za 10k (200+ stworzeń zabitych) to zabiłem łącznie koło 30 Ogólnie skill-gówno dopóki go nie naprawią.

ps. pkt 2 odnosi sie do skilla Wskrzeszenie w drzewku nekromancji, jeśli o ten skill Ci chodziło

Server
    CLA01
    Tak, chodzilo o wskrzeszenie, juz zedytowałem. Dzieki!!

Server
    CLA01
    bolesna wiez jest bezuzyteczna, nie brac tego!

Page 1 of 2 1 2 LastLast