Results 1 to 9 of 9

Thread: sesílání kouzel v bitvě

Server
    CLA01

sesílání kouzel v bitvě

Dobrý den přeji,
    nevím zda to tu je již někde řešeno (zkusil jsem prolézt fórum, ale toho flamewaru tu je moc) nicméně se mě stává následující problém :
    - zvolím kouzlo v rychlé liště u hrdiny nebo u jednotky (konkrétně světlice - oslepnutí) - přesunu myš na nepřítele a po kliknutí se provede pouze základní kouzlo (u jednotky pouze útok bez efektu oslepnutí)
    - četnost: nahodilá, cca 10x - 20x do hodiny ... řekl bych že vliv na četnost má zatížení (vytížení) serveru, stává se častěji když mám vůči serveru vyšší odezvu.
    - problematičnost : vysoká, jako priest za azyl nemám v tuto chvilku tanka takže když přileze npc až k hráči je to na převlečení se za kámen.
    - ostatní hráči : zatím sem se ptal asi tří a potvrzení mám od všech že se jim to stává taky

může na to někdo mrknout ? díky.
    Last edited by tomasjedno; 10.09.14 at 13:07.

Server
    CLA01
    klasika,mám nekromanta,vyberu kouzlo u hrdiny a pravidelně se opět změní jen v základní a někdy to opravdu ovlivní celý průběh bitvy

Server
    CLA01
    taky se mi podobne prepinani deje.. kriticke je to u kouzel a katapultu..

RudyLinek's Avatar
    Server
    CLA01
    .

Server
    CLA01
    RESTUJE SE TO klasická chyba kterou jeste neopravili ale dobré je ze když se 1 objeví podruhé v řade už ne takže stačí před sesíláním kouzla nebo útoku jednotky počkat pár vtěřin

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01
    Potvrzuji, též se mi stává, že se obrazovka v mžiku jakoby reloadne (refreshne) a kouzlo, které mám jakoby na kurzoru se automaticky změní na kouzlo, které je nastavené na první pozici (v levo dole) u panelu rychlého výběru kouzel.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Mrkneme se na to, ale pokud se problém stále vyskytuje, mohli byste prosím poslat co nejpřesnější hlášení na podporu? Díky.
    Last edited by BBRothangald; 08.10.14 at 17:26.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Mohl by ses prosím podívat i na aktuálnější témata - tohle je už 3 týdny staré!!

Btw, problém se stále tu a tam vyskytuje - kouzlo se prostě přepne zpátky na normální útok někdy i v takovém okamžiku kdy je to nejméně vhodné a neočekávané (např. když chci dát Strnulost na jednotku a místo toho se mi tam hodí útok).

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Mohl by ses prosím podívat i na aktuálnější témata - tohle je už 3 týdny staré!!

Btw, problém se stále tu a tam vyskytuje - kouzlo se prostě přepne zpátky na normální útok někdy i v takovém okamžiku kdy je to nejméně vhodné a neočekávané (např. když chci dát Strnulost na jednotku a místo toho se mi tam hodí útok).
    Ano, projíždím všechny dosud nezodpovězená témata. Většinou se čekalo na update. Každopádně jak jsem řekl - nahlas to prosím na podporu. Podpora celou věc prověří v návaznosti na tvůj účet a použije nástroje, které já k dispozici nemám. Díky.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO