Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Žebříček bitev pro experty - vysvětlení

Server
    CLA01
    Rád bych, aby se community manager vyjádřil přece na tak lehké vysvětlení nemůžu čekat několik dní, to musí být odpověď do hodiny max ...

Server
    CLA01
    CM chodí na fórum jednou za čas a je na to sám.
    Last edited by YarBek; 11.09.14 at 11:50.

Server
    CLA01
    To ale přece není můj ani ostatních hráčů problém .
    Když prostě nestíhá, tak ať se udělá další CM a nebo vymění ... Je to drsné, ale to je život ...

Server
    CLA01
    Už by se CM mohl probrat a zkusit aspoŇ odpovědět, jako zítra je to zítra v pondělí je to 6 dní, co jsem se ptal ... hrůza toto

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj, omlouvám se za zdržení. Vyžádal jsem si aktualizovaný popis mechanismu (něco se mohlo po updatu změnit). Až mi ho vývojáři pošlou, dám sem vědět.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Tak hezké že CM už o sobě dal vědět , ale odpověd tu stále není. No u hry která nedisponuje prakticky žádným návodem / turoriálem, by manageři měli být schopni právě v těchto nejasných a pro hráče nikde nedohledatelných věcech být schopni odpovědět ihned nebo max. v řádu pár dní. Jsem zvědav na odpověd.

Server
    CLA01
    Po poslednych"Updatoch" sa viac jedujem ako hram, skoda ze ste to nenechali na pokoji. teraz sa casto hra nedokaze ani nacitat....chvalabohu????

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Odpovědi se mi zatím nedostalo, protože koncepty se měnily. Až to bude stálejší, můžeme tuto otázku znovu otevřít.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Už je to stálejší a koncepty ustálené? Otvírám znovu tuto otázku. A klidně by se hodilo vysvětlení i k žebříčku za body dračích rytířů. Tam jsou na stejné pozici neustále ti stejní hráči s totožnými body.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Nevím , jaký máš problém s expert bitvami , ale já tam žádný problém nevidím , když jsem se dnes přihlásil ráno v 11 hodin , měl jsem ztrátu cca 26 bitev po resetu o půl čtvrté , což je docela dots hodin a podlední v top 10 měl 38 bitev - do top 10 jsem se dostal do půl čtvrté úplně v pohodě. Do rady jsem se dostal ze 7. místa s 78 bitvami , které jsem nabral od již zmíněných 11 a ještě jsem se stačil najíst. Do expertních bitev se samozřejmě počítají i hero bitvy , a kooperativní boje na expertní úroveň se násobí x2 pokud jsi se koukal až v 17:00 , tak jsi se asi špatně díval , většinou restarty počtů expertních bitev probíhají mezi 15:15 až 15:30. Jinak k bodům dračích rytířů - tam to je zřejmě podle levelů , tak proto tam jsou pořád ti samí , ti si to zaslouží (vysoké levely)

Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast