Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Žebříček bitev pro experty - vysvětlení

Server
    CLA01

Žebříček bitev pro experty - vysvětlení

Zdravíčko,

měl bych dotaz na to, jak vlastně fungují expertní bitvy, aby se člověk dostal do členů rady.
    Dnes 9.9.2014 jsem čekal na reset mezi 16 - 17 hodinou, což není nijak neobvyklé.
    Gratulace hráčům, co měli všichni přes 48 zabití, ale zpět k mému dotazu, po resetu naskočilo zase 24:00:00 hodin a hned byl žebříček obsazen.
    1. hráč měl 59 killů a 10. měl 18 killů, jak to stihli za 3 vteřiny ?

Proto se ptám, nebo aspoň prosím o vysvětlení, když se chci dostat do žebříčku. kdy se to tedy opravdu resetuje ?
    přece, když se to resetne, tak by měli všichni začínat od 0 ne ?

No a jestli to tedy chápu jinak, než že reset je mezi hodinou 16 - 17 a v tu dobu se začíná od 0 ?

Je to tedy tak, jak píšu, nebo je to jinak ???

Server
    CLA01
    Je tu někdo, kdo tomu rozumí a ví, jak to tedy funguje ?

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Tohle jsem moc nesledoval, ale rozhodně je teda zajímavé, že po resetu mají někteří už tolik zabití. Doufám, že se k tomu Mod vyjádří, protože by mě to taky dost zajímalo. Zvlášť mi příjde divné, že na prvních místech jsou často ti samí hráči a dělají denně cca 60-80 expertních bitev, to buď u toho sedí 24/7 a nebo nevim, když vemu, že by hráli dobře s průměrem 5 minut na bitvu, tak to je téměř 7 hodin čistého času jen bojování v bitvách, nepočítám chození kolem. Navíc koho by bavilo dávat tolik bitev denně pořád dokola den co den a zvlášť když může jet heroiky, za které jsou větší odměny. Ten žebříček je fakt zvláštní.

Server
    CLA01
    Ano, proto se tu ptám na nějaké vyjádření nebo aspoŇ vysvětlení, jak to tedy funguje, protože si člověk udělá zásobu nějaký surovin, a chce se v žebříčku umístit, ale když 3 vteřiny po resetu tam mají hráči na první pozicích 59 killů, to člověka prostě odradí. Takže stále čekáme na vyjádření nebo vysvětlení vedení ...

Server
    CLA01
    neni to zpetne za predchozi den?

Server
    CLA01
    Také mě to hned napadlo, ale to určitě ne, protože se to po 9 minutách resetlo a hned v té první 10 se navýšily počty v killech, takže určitě není

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Možná automatické bitvy?

Server
    CLA01
    To mě také napadlo ale za 3 sekundy to opravdu není možné dát 59 bitev, háček musí být někde jinde

Server
    CLA01
    dalsi moznost ktera me napadla je jestli tam neni bug kdyz ma clovek prez tuto dobu otevrenou bitvu ze by e mu secetl vysledek z poseldniho dne ci zdali tam neni u prvnich lidi treba +x% vcerejsiho vysledku aby byla jejich pozice upevnena..

Server
    CLA01
    jj, to mě už taky napadlo, že třeba dostane půlku z předešleho dne, ale to by bylo vůči ostatním celkem nefér. No ale pořád jenom spekulujeme potřeba to vědět na 100% jak to tedy funguje

Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast