Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Czas bitwy

Funosek's Avatar
    Server
    CLA01

Czas bitwy

Bardzo proszę - ogarnijcie trochę temat czasu bitew, bo dzisiaj biliśmy Wiwernę przez 2 i pół godziny.
    Siła przeciwnika mała, bo bitwa zakończyła się znikomymi stratami - ale proszę, 2 i pół godziny?

Aż mi się wymiotować chciało..

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    wiwerna to 20 min walki, nie wiem jaki talen tudziez jak niski lvl trzeba miec by sie meczyc z nia 2 godziny...

Server
    CLA01
    ponad 2 godziny ? To co wy chcieliście ją zagadać na śmierć ? No a tak na poważnie to faktycznie szybciej wychodzi ubić jakiegoś stwora albo potwora samemu
    "A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" cytat z cyklu dobranocek pt:"Miś z okienka"
    Mój cytat który bardzo obrazuje szacunek Ubisoftu do graczy

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    Proszę się zapoznać z listem do graczy bitwy mają być szybsze. Jednak trudno się nie zgodzić z przedmówcami iż należy też spojrzeć na swoją strategię walki, zamiast obwiniać za wszystko niedopracowaną grę. Ja akurat do czasu walk bym się nie czepiał, bo właśnie zależy on od taktyki jaką gracz obierze, z reguły jak chcemy mieć jak najmniejsze straty i walczymy defensywnie czas walki się z oczywistych względów przedłuża. Duża część graczy gna do przodu aby tylko być dalej z fabułą a nie patrzy na dostateczny rozwój swojego bohatera, artefakty, dobrze dobrane czary i armię, jak nie idzie to sie woła kogoś do pomocy a jak dalej nie idzie to znaczy że gra jest źle zrobiona ;P

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    poprostu Funosek szedl na rekord ... na jak najdluzsza walke :P
    tak jak powiedzial Vishar , ta walka (cala walka) jest na max 20 min ..

Funosek's Avatar
    Server
    CLA01
    Nam zeszło się naprawdę ze 2 godziny. Fakt - poszliśmy tam we dwóch, świeżo po zabiciu Sandro - artefakty oczywiście stare, bo nowych jeszcze nie udało się zdobyć.

Może jak macie 30ste poziomy i odpowiednie artefakty to można to zabić w 20 minut - my tam poszliśmy jako świeżaki.

Nie uważam, żeby przynajmniej mój Bohater był jakiś za szybko rzucony do danego aktu. Z Sandro w 4 akcie też sobie poradziłem z graczem na podobnym (wtedy chyba 25) poziomie.

Faktycznie - przyjęta przez nas taktyka była bardzo zachowawcza - nie mieliśmy pojęcia co czeka nas w kolejnych etapach. Ale żeby bitwę udało się wygrać niemal bez strat i trzeba było się przy tym tyle męczyć?
    Last edited by Funosek; 06.09.14 at 21:43.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    gra jest tak zrobiona ze powinno sie konkretne etapy przechodzic na odpowiednim poziomie
    wiem ze mozna Sandro II klepnac na 24 lev , bo sam to zrobilem , jednakze jest to pedzenie do przodu bo wg tworcow powinnismy miec 30 lev na kilka bosow przed sandro (popatrzcie w sklepach dla jakich leveli sa artefakty do kupienia)
    ale skoro idzesz na wywerne z 24 poziomem i do tego we dwoje to twoj wybor , nie obwiniaj tworcow ze ci tyle zeszlo skoro poszedlec na bossa 30+
    pozdr

Funosek's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie poszliśmy na 24 poziomach tylko 28, ale ok. Ale faktycznie - mój pierwszy post niewiele wyjaśniał i był pisany po ohydnej już dla mnie dwugodzinnej bitwie.

Skoro faktycznie ten boss to 20 minut - ok. Temat do zamknięcia / usunięcia.
    Last edited by Funosek; 06.09.14 at 22:24.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    to nie bylo osobiste Funosek , poprostu jeden szybciej walki robi 2gi wolniej ... tez mialem sytuacje ze pierwsze oblezenie robilem w coop ponad 30 min a mialem 30 lev , tylko ze pomagalem graczowi co czekal az mu sie licznik pojawi i dopiero sie ruszal

szybko wskoczysz na 30ke i pare relikow uzbierasz zobaczysz ze ten boss jest trywialny jak sie ma odpowiedni poziom

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Bez obrazy Funosek bo to się teraz nie będzie tyczyło Ciebie tylko długich bitew. Ja rozumiem, że bitwy są zależne od lvlu, od tego jakim gostkiem grasz etc., ale to, że chcą skracać bitwy jest śmieszne. Sam nekrofilem gram zachowawczo i do "roga" się chowam czekając, aż podejdzie przeciwnik jak nie jest łucznikiem ino. A wielu gra od bossa do bossa w stylu "pomuszcie", a potem się dziwić, że w 4 akcie dalej szuka pomocy bo nie umie lub nie potrafi przyjąć taktyki, rozegrać walki właściwie i zostaje po strażniku wciąż lament. Tu akurat wam sroga bitwa siadła Funosek, ale tak jak mówią i jak Ty mówisz wskoczyłeś na świeżaka, to nie ma się co dziwić. Sam oblężenie przed imprezą Czwartego Kła robiłem trzykrotnie po czym zrobiłem je lvl wyżej z kumplem.I nie mam, ale do długich bitew ,wręcz się boję jak te krótsze będą wyglądały. Pozdrawiam i życzę jak najkrótszych bitew.

Page 1 of 2 1 2 LastLast