Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Odměna za pozvání do hry

Server
    CLA01

Odměna za pozvání do hry

Zdravím,
    určitě nejsem jediný, tak to zde napíšu.

Na stránce máte napsané, že když pozveme přítele, aby hrál a dosáhne
    úrovně 15, tak že dostanu vzrušující odměny. Můj pozvaný přítel
    už úrovně 15. dosáhl, dokonce už je i lvl 17 a nikde nevidím, že bych
    dostal nějakou vzrušující odměnu.
    Před 4 dny jsem psal i report a dostalo se mi akorád strojové odpovědi, ať počkám.
    Už je to přece 4. den, tak kde je problém ?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj. Bude potřeba počkat, až se k tobě podpora dostane. Což kvůli velkému množství dotazů může trvat klidně ještě i týden. Bohužel. Nicméně dřívě či později se k tobě podpora dostane a pomůže ti.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Co je tohle za podporu? Více jak týden?! Pokud podpora nestíhá tak by jste měli najmout více lidí ne? Jeden člen z našeho cechu má buglou postavu, přes týden se na ni nemůže už lognout a nikde žádná pomoc. Takže když se někomu bugne postava tak si skoro měsíc nezahraje? Horší support jsem vážně neviděl.

Server
    CLA01
    S tím seknutím postavy je to vážně problém, mě se to buglo při nájezdu. Postava se mi sekla 4.9. a kromě automatického emailu jsem od supportu žádnou jinou zprávu neobdržel a do hry se stále připojit nemohu, neboť účet je již používán. Doufám, že plánováná aktualizace 10.9. skutečně proběhne, jinak si snad už ani nezahraju

Server
    CLA01
    Vzhledem k tomu, že správu fóra, stránek a hry má na starosti jeden člověk, tak jenom doufejme, že ten samý člověk nemá na starosti i podporu. To bych se potom nedivil, že všechno trvá tak dlouho.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balreth View Post
    Co je tohle za podporu? Více jak týden?! Pokud podpora nestíhá tak by jste měli najmout více lidí ne? Jeden člen z našeho cechu má buglou postavu, přes týden se na ni nemůže už lognout a nikde žádná pomoc. Takže když se někomu bugne postava tak si skoro měsíc nezahraje? Horší support jsem vážně neviděl.
    Doporučuji to trochu zklidnit, náš tým dělá, co může. Jedeme v režimu beta. Každopádně by měl pomoct zítřejší restart serveru.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Vzhledem k tomu, že správu fóra, stránek a hry má na starosti jeden člověk, tak jenom doufejme, že ten samý člověk nemá na starosti i podporu. To bych se potom nedivil, že všechno trvá tak dlouho.
    Ahoj. No, to by všechno bylo ještě daleko pomalejší. Tým podpory je samostatný/oddělený, ale mají až příliš žádostí a zpráv. Vyčkejte prosím, ke všemu se dostanou a postupně vyřeší.
    BB_Rothangald

Reply to Thread