Results 1 to 3 of 3

Thread: Hełm

Server
    CLA01

Hełm

Witam, orientuje się ktoś może z czego dokładnie "leci" maska z atrybutami do mocy i obrony stworzeń?
    Wiem, że jest dość powszechna, lecz mi się nie trafiła.
    Jak dobrze pamiętam jest na 18-22 lvl, napis koloru niebieskiego.

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    poczatek 4 aktu... okolice pod zamkiem i w odrebie questu gdzie sie szuka corki chlopa

tam leca itemki 22lvl

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    Jest to - "Maska Oddechu Śmierci"
    Wiem że statystyki potrafią się odrobinę różnić przy identycznych artefaktach moja daje:
    Moc - 410
    Obrona - 190
    Szczęście 115
    Wchodzi w skład zestawu - "Szaty Rycerza Śmierci"

Ja się tej maski naszukałem strasznie długo od 20lvlu zgodnie z wszelkimi radami biłem wszystkie stwory w lesie koło zamku i misji z córką chłopa, potem dalej w las i nic, przypomniałem sobie, że pisał ktoś też żeby bić Chodzące Kości - w Podporach / Zalane Równiny - Dawaj tam i napier...niczam dalej bo się zawziąłem na tę maskę - Dupa blada kolejny dzień i wpadają jakieś śmieci. Kiedy już traciłem nadzieje że ją znajdę wpadła mi na początku 23lvlu jak jechałem na oblężenie kła. Wniosek - nie ma ściśle określonego miejsca gdzie Ci wpadnie, prawdopodobnie prędzej czy później znajdziesz.

Jest też na ten temat sporo tutaj:
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...cerz+przystani