Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: gra przestała prawidłowo obsługiwać GPU 05.09.2014

Server
    CLA01
    na Firefoxie działa, tylko Chrome daje ciała
    Last edited by BB_Naerjan; 08.09.14 at 18:42. Reason: wulgaryzm

Server
    CLA01
    Niestety zmiana przeglądarki u mnie nie pomaga - chrome/firefox/ie - ten sam komunikat.

Co do chrome to upewnijcie się, że nie macie podwójnie włączonego flasha - starej i zaktualizowanej wersji w chrome//plugins, to jest typowy problem.

Server
    CLA01
    u mnie na chromie do piatkowego wieczoru dzialalo bez problemu dopiero jak w sobote wlaczylam laptopa i adobe upomnial sie o aktualizacje przestalo dzialac. Aktualizacje wiec odinstalowalam poczyscilam ciastka i inne pierdolki ale niestety bez rezultatu zadnego. Wciaz nie dziala.

Server
    CLA01
    Ja mam ten sam problem cos musieli pomieszac na serwerze na PEGASUSIE MI SZYBCIEJ GRY CHODZIŁY

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie,

zalecam kontakt z supportem w tej sprawię, jest to konieczne, abyśmy mogli szczegółowo zbadać problem. W zgłoszeniu proszę o podanie danych technicznych komputera.

Server
    CLA01
    mam to samo - Google Chrome. wczesniej gra dzialala bez zarzutu

Server
    CLA01
    na Operze śmiga jak mały sportowy samochodzik bez turbo dziury
    "A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" cytat z cyklu dobranocek pt:"Miś z okienka"
    Mój cytat który bardzo obrazuje szacunek Ubisoftu do graczy

Server
    CLA01
    na mozilli dziala normalnie, wiec widocznie glownie na chromie wystepuje ten problem

Server
    CLA01
    Identyczny problem. Na Chrome TRAGEDIA. Na FF lepiej, tzn. da się grać ale grafika ładuje się strasznie wolno.

Server
    CLA01
    Przeglądarka ma znaczenie tylko w niektórych przypadkach więc proponuję nie spamować wątku.

Czy Ci z was, którzy pisali wyżej o powolności chrome mają prawidłowo ustawiony flash player we wtyczkach? (chrome//plugins)

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2