Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Rytir vs Mag

Server
    CLA01

Rytir vs Mag

Zkousim obe postavy (lvl 22 rytir smrti a lvl 15 klerik) a chtel bych znat objektivni a konstruktivni nazor co je podle vas lepsi.

U me zatim plati ze proste tah navic v kole neudela ani omylem tolik utok jednotky navic kterou rytir ma (napriklad dalsi pack Svetic udela za kolo vic dmg nez mag)
    Kouzla maji omezene trvani a nabijeni + mana neni nekonecna.

Asi bych uvital nazor nejakeho high level maga.

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Jeden tah ne, ale na 30lvl má Klerik / Necro 4 tahy v jednom kole. Naopak Rytíř má pořád jenom o jeden slot jednotek navíc.

Server
    CLA01
    Hraji za rytíře, ale postupem času zjišťuji, že klerik je o dost lepší. Je to opravdu nevyvážené! Ty 4 tahy za kolo + plus větší výběr kouzel, nemůže ta jedna jednotka navíc vyvážit.

Server
    CLA01
    Rytíř je mnohem silnější ale až na lvl 30+ s pořádnýma věcma, kdy má třeba 3000 sílu a 1500 štěstí což mu dá šanci na crit kolem 25% a jednotky dávaj rány za 50k+ .. proti tomu je mág prostě slabej i když kouzlí 4x za kolo.

Server
    CLA01
    No, ale je tu ta věc s věcmi, osobně mi padla na rytíře zatím jedna užitečná věc pro rytíře azyl-zbytek pro necro- hraji za azyl, takže bonus ke spektrám či duchům mi je v zásadě na nic

Server
    CLA01
    JJ souhlas, jako když už padne nějaká fialka, a že už jich pár padlo, ani 1 nebyla na mě azyl rytíř, jako je to bordel ...

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    V PvE rytíř dokáže vyčistit bojiště rychleji jak mág, díky většímu dmg, ale musí být opatrnější, zvlášť na vyšších lvlech kde jsou nepřátelé schopni 2-4 útokama vymazat celou skupinu, takže každá chyba je trstána, oproti tomu mágovi bude trvat boj déle, ale díky častějšímu kouzlení a odlišným kouzlům, si může dovolit nějakou tu chybu, protože ji dokáže hrdinou včas napravit, také si dokáže mnohem lépe držet nepřítele "od těla".

V PvP vládne mág, pokud je trochu schopnej, tak se k němu rytíř těžko dostane, aby mohl udělit dmg, ikdyž stále je to hratelný díky mass dispelu, po updatu, kde vezmou rytíři dispely a ještě mu zpackaj pokřiky, už bude v PvP hratelný jedině mág.

Server
    CLA01
    jj, souhlasím. Taky jsem si to nepohlídal v PvE a půla andělů hned 1. kolo padla za vlast, v tom kontrolu má prostě mage strašně vělký +. No to je super, jestli ještě doje*ou rytíře myslím, že už tak je dost

Server
    CLA01
    No kontrol zase az tak spatnej rytir nemaji , jsem sice jen lvl 24 , ale diky kouzlum Rouska Noci a Strnulost maji Lichove aTkadleny Osudu dost casu zabit par skupin nepratel

Server
    CLA01
    Chachá, rytíři už žádnej kontrol mít nebudou rouška je fuč a strnulost na 2/4.
    Last edited by Darken1; 10.09.14 at 22:47.

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast