Results 1 to 10 of 10

Thread: Chat polsky/česky

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01

Red face Chat polsky/česky

Občas se mi stane, že v global chatu vidím jen polsky píšící hráče, stejně tak se mi několikrát stalo, že mě přizvali do skupiny v které v chatu psali jen polští hráči, kteří s námi ani ve skupině nebyli a psaní mých spolubojovníků v chatu jsem neviděl.

Relog pomohl, ale čím to je ?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Občas se může stát, že se do chatu dostane polský hráč, máme společnou instanci.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Očividně by to chtělo přehlednější forum, protože ani ty sám se v něm nevyznáš. Reakce po 21 dnech?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    Očividně by to chtělo přehlednější forum, protože ani ty sám se v něm nevyznáš. Reakce po 21 dnech?
    Já se ve fóru vyznám moc dobře. Pokud sis nevšimnul, právě jsem ho celé překopal (viz novinka na stránce MMHO a v oznámení zde na fóru). Postupem času budu třídit příspěvky a odpovídat na ty, které jsem dosud musel ignorovat z důvodu nedostatku času. Reagovalo se zatím jen na ty nejdůležitější a nejkritičtější. Takže to berme v klidu.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    V podstatě se zatím reagovalo málo. Nevím co dalšího máš na práci, ale pokud jsi jediný určený ke komunikaci s hráči, tak by jsi měl reagovat pravidelně a co nejrychleji. Tolik nových příspěvků se tu denně nevyskytuje.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Když jsem byl u nekolika her od společnosti gameforge moderátor až supergameoperator, tak naše CoMa měla na starost 5 komunit a přesto se všem plně věnovala, udržovala si přehled o forech a byla "vidět" na forech, hrači věděli že se o ne stará.

Pokud máš málo času, tak proč nepřibereš modrátory, jako to mají naši polští kolegové ? Psal jsi že tak učiníš, zatím to jsou slova do vzduchu. Proboha vždyt je to tvoje práce !!

Přece není normální abych v pozici obchodního zástupce nějaké společnosti, což je pozice přivnatelná k té tvé, řekl platícímu zákazníkovi že na něj zrovna nemám čas !!

PS: píšeš že jsi reagoval pouze na nejkritičtější, dle mého jediné kritické vlákno v této chvíli na tomto forum je diskuse týkající se nové aktualizace. Za chvíli na tomto foru a v této hře zřejmě opravdu zůstaneš sám. Po dlouhé době jsem si říkal že jsem konečně narazl na hru, u které bych mohl chvíli vydržet a byl jsem ochotný do toho 3 stovky co měsíc pustit za ulomek, vyvojari to precijen nedelaji zadarmo, po teto aktualizaci jsem ale opravdu zklamany a jeste vice zklamany jsem z toho, že ji vubec postili na ostre servery po tak negativnim feedbacku.
    Last edited by LoktarCze; 25.09.14 at 16:52.

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak jsem rád, že moje ztráta 4k krystalů kvůli bugu není důležitá.

Server
    CLA01
    Jak " je to mozne " ? to si jako koupim nove auto, budu tam mit poskrabane sklo a prodejce mi rekne, to se muze stat, je to preci sklo ?

Navic zde se nebavime o global chatu, kde bych to jeste pochopil, ale o chatu "skupina" kde se najedou zacnou objevovat neznami polaci ...

Opravdu skvely uazkovy pristup.

Server
    CLA01
    Ahoj. Díky za kritiku. Nicméně náš tým dělá v daném čase skutečně maximum. Nejsem obchodní zástupce a má role je jiná.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    Tak jsem rád, že moje ztráta 4k krystalů kvůli bugu není důležitá.
    Ahoj. Nevím, jak jsi na to přišel. Nicméně tady to nevyřešíme. Musíš napsat podpoře MMHO, vše podrobně vysvětlit. Podpora ti ztracené krystaly případně nahradí.
    BB_Rothangald